Şimdi Ara

KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.416
Cevap
21
Favori
79.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 456
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 109
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 29
  • Favoriye Eklediklerim 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SiPAHi_ (109 mesaj) delio (95 mesaj) grravity (73 mesaj) melkor23 (67 mesaj) xoe (52 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (906 mesaj) Mobil (485 mesaj) Tablet (222 mesaj) (1 mesaj) Mini (31 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Guerilla yüksek kaliteli 1080p oyuniçi videoyu da upload etmiş! Neogaf'da millet çıldırmış, çok güzel diyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=lUjQ4DJXLzw

Valla şu videoyu full hd izledikten sonra bir kez daha mest oldum.Kusur aradım bulamadım.Doku kalitesi olsun,kaplamalar olsun(yav bir tane bile köşeli obje çizimi yok, objelerin kenar köşeleri yumuşatılmış, bu bile ilktir yani) uzak çizim mesafesi olsun,patlama efektleri olsun muazzam görünüyor.Artık kim ne demiş umrumda değil.İsterse mario daha iyi desin, zerre uımrumda deği.Ben gördüğümü bilirim.Gördüğüm şeyde mükemmel gözüküyor ki bunlar daha ilk oyunlar.Daha neler göreceğiz neler..

ben bile eksik buldum
    |
    |

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Jimmy Fallon programında PlayStation 4 Demo of Killzone: Shadow Fall oyununu oynamış. Buyrun video burada
    iyi seyirler...

Muhteşem görünüyor, dokuların canlılığı gözümü kamaştırdı açıkçası
    |
    |

• Yarbay
    6968 Mesaj
    evdeki makineyi atasım geldi. yemin ederim. oynama hissi gitti. ulann.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    28607 Mesaj
    Mesut Çevik, oyunun grafiklerini tam olarak beğenmemiş. Biraz daha zorlasalarmış MW3 gibi olacakmış diyor.

http://www.facebook.com/mesutcevik/posts/270550276410673?comment_id=1193250&notif_t=comment_mention
  • Yarbay
    26059 Mesaj
    İnşallah Ps4 çıktığında Kz 4 ile Bundle halindede satışa sunulurda onu alırız. Bundle olarak oldukça sağlam bir satış performansıda sergilerler.
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Mesut Çevik, oyunun grafiklerini tam olarak beğenmemiş. Biraz daha zorlasalarmış MW3 gibi olacakmış diyor.

http://www.facebook.com/mesutcevik/posts/270550276410673?comment_id=1193250¬if_t=comment_mention

Biraz fazla haksızlık olmuş açıkçası

• Emekli Yönetici
    28607 Mesaj
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Mesut çevik hangi oyunu örnek vermiş kıyas olarak ??? sony fanboyluğa gerek yok aynı dediklerimi paylaştı oda objektif olan herkesin görüşü bu yönde zaten

Mesut Çevik; Videoyu detaylı inceledik. Görüşümüz kesinlikle 60FPS değil Battlefield 3'ten fazlasını da sunmuyor. Hatta biraz daha salsalarmış tek rakib MW3 olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KillerSoldier -- 22 Şubat 2013; 15:55:33 >
  • Yarbay
    8562 Mesaj
    O nasıl grafik maşallah çıktığı gün alacağım kısmetse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • DH Yönetici
    12848 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: L-S-D

quote:

http://www.facebook.com/mesutcevik/posts/270550276410673?comment_id=1193250¬if_t=comment_mention

Biraz fazla haksızlık olmuş açıkçası

Kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1981 Mesaj
    Gerçekten objektif olabilen BF3 ultra ayarlar ile Killzone Shadow Fall arasındaki muazzam farkı çok rahat anlayabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    6968 Mesaj
    arkadaşlar şimdi izledim videoyu , oyun acayip hoşuma gitti. bu sefer atmosferi 3 den daha iyi olacak gibi. zaten seviyordum. videoyu izleyince daha da sevdim oyunu.
    |
    |
  • Yarbay
    6968 Mesaj
    mesut çevik in gözleri mi yoksa bizim gözlerimiz mi bozuk anlamadı. nasıl biraz daha salsalarmış mw3 le aynı ayar olacakmış diyebiliyor anlamış değilim. ilginç.......
    |
    |
  • Yarbay
    8092 Mesaj
    Komik insan eksik olmasın gerçekten... Utanmadan bir de MW3 denmiş, ya dalga geçiyorlar ya da kendilerini farklı göstermeye çalışıyorlar. Kaldı ki zaten konsoldaki gpu'yu PC mantığı ile değerlendirip, olası fps değeri vermesi de işin en komik kısmı. Her kimse bu vatandaş oyun işinden uzaklaşsın bir zahmet.

Şuan da oyun piyasasında PS4 için gösterilen tanıtımlardaki oyunlara eş değer bir başka oyun yok.

Şu iki resimden bile Killzone'un şuanki nesilden ne kadar önde olduğunu anlayabilirsiniz. Killzone'daki sıradan, önemsiz bir npc'nin üzerindeki puşinin yüksek doku kalitesi, tamamen 3D oluşu ve önümüzeki nesil için en önemli unsurlardan biri olan ve Watch Dogs'da da gözümüze sokulan kumaş simülasyonu net bir şekilde gözüküyor. Bir altta da Crysis 3'ün ana karakterlerinden Pyscho'nun 2D çizilmiş, karakter üzerinde hiç etkisi ve ağırlığı olayan puşisi. Hala fark yok diyene, BF3'ü, Crysis'i iyi tutana, artık anlayana diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 22 Şubat 2013; 16:19:57 >

• Yüzbaşı
    665 Mesaj
    Jimmy Fallon showda yeni killzone u oynuyorlar ama adamlar biraz oyun özürlü :)

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurdonanimhaber

Jimmy Fallon showda yeni killzone u oynuyorlar ama adamlar biraz oyun özürlü :)

Too late bro...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Nontheist

Mesut çevik hangi oyunu örnek vermiş kıyas olarak ??? sony fanboyluğa gerek yok aynı dediklerimi paylaştı oda objektif olan herkesin görüşü bu yönde zaten

Mesut Çevik; Videoyu detaylı inceledik. Görüşümüz kesinlikle 60FPS değil Battlefield 3'ten fazlasını da sunmuyor. Hatta biraz daha salsalarmış tek rakib MW3 olurmuş.

Benim gözlerim var Mesut Çevik'e ihtiyacım yok ;)
    quote:

Nesil farkı yok diyenlere gelsin bu fotolar :)))
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ozozca

quote:

Orijinalden alıntı: Nontheist

Benim gözlerim var Mesut Çevik'e ihtiyacım yok ;)

/>
    |
    |

Anlaşılan sony fanboylar işbaşında görünen köy kılavuz istemez gençler mesut çevikten önce bn bf3 daha iyi dedim Mesut çevikte ertesi gün aynısını demiş ortak fikirde buluşmuşuz heyecan yapmayın gencolar sonuçta sonyden para almıyorsunuz yoksa ??
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.