Şimdi Ara

KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
7
Favori
23.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein was here

Bu söylentiler gerçektir umarım. Ayrıca bir de güzel bir senaryo eklenir bir de türkçe olursa off

senaryosu varmıki bu oyunun ? yayınlanan fragmanda ekranda üstte para adam öldürdükçe artıyordu black ops tarzı bir şey

O xp olamazmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

Orijinalden alıntı: Skaty.

Yoshida'nın grafikler için söylediği:

KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI

Mercenary ve Tearaway için yeni detayların Taipei Game Show 2013'de gösterilmesi bekleniyor.

Tepki çok iyiymiş omg falan

yoshi güldürdün

• quote:

quote:

Bu söylentiler gerçektir umarım. Ayrıca bir de güzel bir senaryo eklenir bir de türkçe olursa off

senaryosu varmıki bu oyunun ? yayınlanan fragmanda ekranda üstte para adam öldürdükçe artıyordu black ops tarzı bir şey

geliştiricilerin twitterda söylediklerine göre var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

quote:

quote:

geliştiricilerin twitterda söylediklerine göre var

Alıntıları Göster
    Oyuna para kazanarak silah geliştirme vs. gibi şeylerle RPG tadıda verecekler heralde, çok şahane olur valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: B3lmondo

Oyuna para kazanarak silah geliştirme vs. gibi şeylerle RPG tadıda verecekler heralde, çok şahane olur valla.

Eğer öyle olursa mükemmel, CoD'daki gibi bağımsız bölümlerden oluşmasının sebebi olacaksa rezalet bir durum bu para, exp olayı
  • quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum ki adam akıllı tanıtılmadı zaten.

Bence senaryo adam gibi olmayacak. Oprincik'in dediği gibi öyle basit-shooter havasında olacağını sanıyorum. Yapmasınlar ya, Vita'nın senaryolu oyunlara ihtiyacı var. Grafik yönünden Declassified'ın üstünde olup oynanış bakımından aynı olacaksa almayayım.

->Ha güzel bir multiplayer koyarlarsa o iş ayrı

• quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum ki adam akıllı tanıtılmadı zaten.

Bence senaryo adam gibi olmayacak. Oprincik'in dediği gibi öyle basit-shooter havasında olacağını sanıyorum. Yapmasınlar ya, Vita'nın senaryolu oyunlara ihtiyacı var. Grafik yönünden Declassified'ın üstünde olup oynanış bakımından aynı olacaksa almayayım.

->Ha güzel bir multiplayer koyarlarsa o iş ayrı

Alıntıları Göster
     KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI  KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI

• quote:

KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI  KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI

Alıntıları Göster
    Çıkış tarihi Eylül olarak belirlendi ama tam tarih belli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

quote:

quote:

O xp olamazmı

Alıntıları Göster
    Trailer geldi. Grafikler aynı PS3.

http://www.eurogamer.pt/videos/killzone-mercenary-trailer-2

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Trailer geldi. Grafikler aynı PS3.

http://www.eurogamer.pt/videos/killzone-mercenary-trailer-2

Alıntıları Göster
    Şimdi atacağım resimleri bir de, Vita'dan bakın...

• quote:

Şimdi atacağım resimleri bir de, Vita'dan bakın...

Alıntıları Göster
    Uzun bir gameplay;

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Uzun bir gameplay;

Alıntıları Göster
    oyun çok iyi görünüyor ya, bildiğin killzone olmuş.

Düşman yapay zekası tırt gibi duruyor. Videoda 3 tane helgast'ın kapıya gelip adamı vuramamaları kötü olmuş. Belki de kolay modda oynuyorlardır bilemiyorum.

Çevre grafikleri, efektler, dumanlar falan çok hoş duruyor. Yalnız karakterler biraz fazla köşeli geldi gözüme. Çıkana kadar düzeltirler sanırım.

Brn E3'te oyuniçi video gelir diye tahmin ediyordum. Fakat baktılar satışlar kötü gidiyor, daha doğrusu insanlar VİTA'da gelecek görmüyorlar, hazırlayıp servis ettiler videoyu. İyi de yaptılar bence

Eylül'e şunun şurasında ne kaldı canım

• quote:

Orijinalden alıntı: ares88

oyun çok iyi görünüyor ya, bildiğin killzone olmuş.

Düşman yapay zekası tırt gibi duruyor. Videoda 3 tane helgast'ın kapıya gelip adamı vuramamaları kötü olmuş. Belki de kolay modda oynuyorlardır bilemiyorum.

Çevre grafikleri, efektler, dumanlar falan çok hoş duruyor. Yalnız karakterler biraz fazla köşeli geldi gözüme. Çıkana kadar düzeltirler sanırım.

Brn E3'te oyuniçi video gelir diye tahmin ediyordum. Fakat baktılar satışlar kötü gidiyor, daha doğrusu insanlar VİTA'da gelecek görmüyorlar, hazırlayıp servis ettiler videoyu. İyi de yaptılar bence

Eylül'e şunun şurasında ne kaldı canım

Alıntıları Göster
    Güzelmiş ya, grafikler gerçekten Kz3 gibi duruyor. Video'nun tamamını da izleyemeyeceğim, köye yolculuk var. Artık net kafeden falan hallederiz orada.

ek: ares88, yapay zeka harbi tırt gözüküyor haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 31 Ocak 2013; 11:27:02 >

• Yapay zeka bıçaklama animasyonlarını göstermek için, basite indirgenmiş.Oyunda bu kadar basit yapay zeka olacağını düşünmüyorum.Ayrıca oyun mükemmel gözüküyor.
    Single playerın çok iyi olmasına gerek yok, önemli olan multi kısmının iyi olmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Yapay zeka bıçaklama animasyonlarını göstermek için, basite indirgenmiş.Oyunda bu kadar basit yapay zeka olacağını düşünmüyorum.Ayrıca oyun mükemmel gözüküyor.
    Single playerın çok iyi olmasına gerek yok, önemli olan multi kısmının iyi olmasıdır.
    Aaran Danner, the main character.
  • quote:

Aaran Danner, the main character.

Alıntıları Göster
    diğer tarafa yazdıpım yorumu buraya da yazayim:)

öncelikle videonun sonunda EYLÜL 18 de çıkacağını söylüyor.

Oyuna gelecek olursak, çevre modellemeleri ne kadar iyiyse vita için karakter modellemeleride zayıf göründü bana. Fazla köşeli. Silahlar genel itibariyle güzel, sesleri çok beğendim fakat saçma bi silah var sanki kerpetenle adamın dişi çekiyormuşsun hissi uyandırdı çok gereksiz olmuş. Birde o silahta adamın kafasını araya aldığında ki animasyonda berbat, şirkette üst düzey çalışan biri istedi de hatırı için koydular heralde o makası oyuna. Yapım aşamasında olduğu için yapay zekaya girmek istemiyorum eğer çıktığında da böyle nişan alamazlarsa helgast ler oynamayalım :)

Sonuç olarak biraz karakter grafikleri daha iyi bir hal almış, iyi bir yapay zeka ve güzel bir hikaye ile (birde o kerpeteni kaldırılarsa) piyasaya sürerlerse oyunu vitanın en iyi oyunlarından birine olmaya aday bence.

Bir de ek olarak, ps3 deki hikayeyle bağlantılımı acaba? Güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

diğer tarafa yazdıpım yorumu buraya da yazayim:)

öncelikle videonun sonunda EYLÜL 18 de çıkacağını söylüyor.

Oyuna gelecek olursak, çevre modellemeleri ne kadar iyiyse vita için karakter modellemeleride zayıf göründü bana. Fazla köşeli. Silahlar genel itibariyle güzel, sesleri çok beğendim fakat saçma bi silah var sanki kerpetenle adamın dişi çekiyormuşsun hissi uyandırdı çok gereksiz olmuş. Birde o silahta adamın kafasını araya aldığında ki animasyonda berbat, şirkette üst düzey çalışan biri istedi de hatırı için koydular heralde o makası oyuna. Yapım aşamasında olduğu için yapay zekaya girmek istemiyorum eğer çıktığında da böyle nişan alamazlarsa helgast ler oynamayalım :)

Sonuç olarak biraz karakter grafikleri daha iyi bir hal almış, iyi bir yapay zeka ve güzel bir hikaye ile (birde o kerpeteni kaldırılarsa) piyasaya sürerlerse oyunu vitanın en iyi oyunlarından birine olmaya aday bence.

Bir de ek olarak, ps3 deki hikayeyle bağlantılımı acaba? Güzel olurdu.

Alıntıları Göster

• quote:

Bak bu gameplay çok daha güzel olmuş.Çok iyi ya çok çok iyi.Sonbahara kadar nasıl bekleyeceğim bilemiyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: beexkt

quote:

Bak bu gameplay çok daha güzel olmuş.Çok iyi ya çok çok iyi.Sonbahara kadar nasıl bekleyeceğim bilemiyorum :(

Alıntıları Göster
    Oyun gerçekten harika görünüyor, ve epeyde eğlenceli.

Ayrıca puan olayının dediğim gibi çıkması müthiş oldu, Platinum şart oldu bunda da. XD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B3lmondo -- 31 Ocak 2013; 23:28:36 >

• quote:

Oyun gerçekten harika görünüyor, ve epeyde eğlenceli.

Ayrıca puan olayının dediğim gibi çıkması müthiş oldu, Platinum şart oldu bunda da. XD

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.