Şimdi Ara

KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
7
Favori
23.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuda resmi bir çıkış tarihi göremedim daha belli değil mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkun.t

Konuda resmi bir çıkış tarihi göremedim daha belli değil mi acaba?

yazıyor ama tam tarih yok suanlık 2013 dendi bence 2013 ilk çeyrekte çıkar
  • amazon oyunu ön siparişe açmış ve çıkış tarihi olarak 31 Aralık 2013 demiş

http://www.amazon.com/Killzone-Mercenary-Playstation-3/dp/B0050SWYTC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1348144258&sr=8-1&keywords=killzone+mercenary

1 seneden fazla var ki doğru ise hiç hoş değil. Bence en geç 2013 ün 2.çeyreğinde çıkması lazım.

• Tarihleri belli olmayan oyunların hepsine ,December 31, 2012. demişler..
  • killzone mercenary diger üçleme ile baglantılımı olcak mı öyle olursa hikayede baya bişi kaçırmış olcam çünkü üçlemeyi oynamadım biri bana spoiler vermeden anlatabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurr84

killzone mercenary diger üçleme ile baglantılımı olcak mı öyle olursa hikayede baya bişi kaçırmış olcam çünkü üçlemeyi oynamadım biri bana spoiler vermeden anlatabilir mi

Ben de killzone 3 ile başladım hikayeye. Daha öncesini kaçırdım. Ancak killzone 3 Türkçe dublaj bir oyun olduğu için oyunun konusunu ve işleyişini rahatlıkla anlayabiliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI
    vs
     KILLZONE MERCENARY [ANA KONU] OYUN ÇIKTI
  • Özgür, killzone mercenary'nin türkçe altyazılı videosu var, konuya koyarsak reklam olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Özgür, killzone mercenary'nin türkçe altyazılı videosu var, konuya koyarsak reklam olur mu?

ben koydum bile 2. mesaj da video için de sag ol güzel çeviri
  • quote:

quote:

Özgür, killzone mercenary'nin türkçe altyazılı videosu var, konuya koyarsak reklam olur mu?

ben koydum bile 2. mesaj da video için de sag ol güzel çeviri

Oo sana da sağ ol dostum yeni gördüm, arada yapıyoruz işte bir şeyler.
  • killzone vitaya kesinlikle alırım.. oyunun hastasıyım.. bu arada killzone 3 single PSN e ne zaman gelecek ?
  • vay arkadas böyle işmi olur nereye gitti 2. mesaj
  • quote:

vay arkadas böyle işmi olur nereye gitti 2. mesaj

Klasik DH. Biri şikayet eder, mesaj uçar. O yüzden demiştim sana reklamdan sayılır diye. Biliyorsun benim PS Mobile konusu vardı, içinde "sanırım" reklam vardı(koymamaya da özen gösterdiğim halde), konuyu toptan sildiler.

Kimin yaptığı üzerine tahminim var. Eğer altyazıyı yine istiyorsan logosuz bir şekilde gömüp youtube'a yüklerim dostum uygun bir zamanda.
  • quote:

quote:

Klasik DH. Biri şikayet eder, mesaj uçar. O yüzden demiştim sana reklamdan sayılır diye. Biliyorsun benim PS Mobile konusu vardı, içinde "sanırım" reklam vardı(koymamaya da özen gösterdiğim halde), konuyu toptan sildiler.

Kimin yaptığı üzerine tahminim var. Eğer altyazıyı yine istiyorsan logosuz bir şekilde gömüp youtube'a yüklerim dostum uygun bir zamanda.

hiç kimse gelimiyor aklıma ben zaten başkalarıyla sataşan biri degilmdir videoyu logusuz bir şekilde yine yüklersen çok güzel olur ama sana zahmet vermek istemem

• quote:

quote:

quote:

hiç kimse gelimiyor aklıma ben zaten başkalarıyla sataşan biri degilmdir videoyu logusuz bir şekilde yine yüklersen çok güzel olur ama sana zahmet vermek istemem

Boş olduğum bir vakit ilgileneceğim, tamamdır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Boş olduğum bir vakit ilgileneceğim, tamamdır.

sag ol

• Killzone Intercept - Live Action Fan Film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr84 -- 2 Kasım 2012; 19:22:47 >
  • quote:

Killzone Intercept - Live Action Fan Film

BSC ne der bilmiyorum da, buna altyazı hazırlayasım var. Adamlar harika yapmış gerçekten.
  • quote:

quote:

Killzone Intercept - Live Action Fan Film

BSC ne der bilmiyorum da, buna altyazı hazırlayasım var. Adamlar harika yapmış gerçekten.

fan yapımı degil sanki official bir kisa filim gibi

• Özgür, dostum şöyle hazırladım video'ları, artık bir youtube hesabım var

Altyazıyı gömmek çok uzun sürüyor, o zaman 1080p olması işkence. Böyle de eski altyazı tadını vermiyor ama olsun, sonuçta yaptık. BSC videoyu almadı, haber olarak yayınlatmaya çalışacağım. Böylece kanalım da ün kazanır, kimse bilmiyor şimdilik.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.