Şimdi Ara

Killzone 4 Vs Battlefield 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

takdir yorum sizlerin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zülkif gonzo -- 20 Mayıs 2013; 13:05:45 >

• İzledim.Sonuç.
    Killzone=Nextgen
    Battlefield 4=Oldgen
  • killzone tokatlar
  • İzledim bf yi üste para verseler almam çünkü sevmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşitlik var fakat Battlefield daha gerçek bir dünyada olduğu için daha gerçekçi duruyor.
  • netlik açsından biraz bana killzone bulanık geldi battlefield daha keskin
  • +1
  • Bf4, bf3 copy paste.Eski nesil konsollarada çıkan bir oyun.Killzone gibi sadece yeni nesile çıkan nextgen bir oyun ile karşılaştırılması saçma olmuş.
  • BF3'un grafikleri cok iyiydi. Ilk gordugumde gercekten etkilenmstim ama BF4 videosunda ayni etkiyi yasamadim. Ote yandan KZ4'un videosunu ilk duyuruda izledigimde ise dikkatimi ceken tek sey inanilmaz uzak gorus mesafesi idi. Bir konsol oyuncusu olarak cok buyuk bir olay bu benim icin. Bir noktada BF4 eski nesil biraz KZ4 tamamen yeni nesil. Her turlu KZ4 ezer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bf4, bf3 copy paste.Eski nesil konsollarada çıkan bir oyun.Killzone gibi sadece yeni nesile çıkan nextgen bir oyun ile karşılaştırılması saçma olmuş.

Öyle bir yorum atıyorki görende pc ile konsol a çıkan Battlefield aynı kalite sanıcak
  • Killzone un grafikler iyiymis ama ben BF diyorm ,multiplayer dusunursek ben BF tercih ederdim ama KZ de cok iyi grafikler falan.
  • Killzone'daki grafikler BF4'den 10 kat güzel olsa neye yarar, Guerilla multiplayer konusunda beceriksiz. Oyun çıkıyor, 6 ay sonra serverlarda oyuncu kalmıyor.
  • Bana killzone daha arceda bir görüntü yakalamış gibi geldi savaş atmosferi battlefield'da daha yoğun duruyor bence battlefield işi götürür .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

Killzone un grafikler iyiymis ama ben BF diyorm ,multiplayer dusunursek ben BF tercih ederdim ama KZ de cok iyi grafikler falan.

Oyun olarak tabi ki, tartışmasız battlefield 4..Ama grafik olarak kazanan belli.
  • Bu arada BF de Holo yu napmıslar oyle ya MOH daki durbunlere benzetmisler
  • Killzone 4 ps3 e çıkacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Killzone 4 ps3 e çıkacak mı?

Hayır hocam. Killzone: Shadow Fall, PS4'e özel olarak geliştiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Killzone 4 ps3 e çıkacak mı?

Hayır hocam. Killzone: Shadow Fall, PS4'e özel olarak geliştiriliyor.

Bu kötü oldu.
  • Sizi bu foruma sayıyla mı yoksa özel olarark seçerek mi veriyorlar arkadaş.
    Biri çıkar Drive Club ile GT6'yı karşılaştırır diğeri çıkar Killzone ile Battlefield'ı karşılaştırır.Allah akıl fikir versin .

Şöyle yararlı elle tutulur bir konu açsanız zaten yer yerinden oynar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 20 Mayıs 2013; 22:10:35 >
  • valla benim dandik 64 bit ekran kartıyla bu oyunları görünce ah çekiyorum

videoyu izlemeye başladım gözüm hep sol taraftaydı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.