Şimdi Ara

KILLZONE 2 OFFICAL DH (EF-SA-NE! FOREVER) (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.238
Cevap
3
Favori
399.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maliaslaner

arkadaşlar bu oyunda bi bıçak çıkarmayı öğrenemedim birde online co-op modu varmı, takım arkadalarınla görev bitirme counter gibi sabit mekan değilde, görev geçmeli.

Bıçak çıkarma D-pad ile oluyor. Co-op yok.
  • Arkadaşlar, Engineer olduğumuzda taret nasıl dikebiliyoruz? Yardımcı olurmusunuz...
    Tşk.
  • Arkadaşlar bana bu oyunun multisini anlatacak biri varmı?
  • Biraz önce "Flash and Thunder Pack" satın alıp download ettim ve install ettim. Oyuna girip multiplayer modunda haritalara baktım ama haritalar arasında bu paket içerisinde ki "Southern Hills" ve "Beach Head" haritaları yok.
    İlk defa DLC satın aldım ve install ettim. Acaba yaptığım eksik birşey mi var? Bu haritaları neden göremiyorum?

Bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilir mi?
  • dün cod mw2 yi aldım. eyvallah oyun iyi ancak online da killzone ezmez ağzını burnunu patlatır. cod nin online ı çok hızlı mekanlar küçük.. bilmiyorum bugün biraz daha sevsemde killzone dan sonra oldukça zayıf geldi
  • Ben PS3'ü Türkiyeden aldım. Killzone 2 oyunu Region2. Accont'um USA. Aldığım PSN kart USA.
    Acaba aldığım DLC için bunlar sorun yaratıyor olabilir mi?
  • online mod u efsane bu oyunun mw2 bunun yanında counter strike gibi kalıyor,son derece ağır takım uymu gerektiren bir oyun.sağlam oyuncular psn e ekliyebilir beni.
  • Oyun 1.bölgeyse US PSN,2. bölgeyse UK veya TR PSN den indirmen gerekiyor,yoksa çalışmaz(DLC'lerde bölge ayrımı var).
  • Killzone 3 den müthiş görüntüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voldemort -- 11 Kasım 2010; 11:55:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

Ben bayadır oyamıyorum ama online oynarken anlayamadığım birşey vardı oyunda bir adam öldürünce bazen +1 bazen +2 +3 hatta +5 kill geliyordu bunun nedeni ne oyunun bazı kısımlarında böyle oluyor sonra tekrar her adam için +1 kill oluyor yine.

Kendi sorumu alıntı yapıyorum ama diğer sayfada kalmış birtek bana olmuyor herhalde bu nedeni nedir ?
  •  KILLZONE 2 OFFICAL DH (EF-SA-NE! FOREVER)

Şu çöl bölümündeki görüntü güzelmiş SS aldım. Kz3'te böyle bölümler daha çok olur umarım.
  • oyun sıkıcı değil ama
    Oynaması çok zor
    Analogla düşmana denk getirene kadar biton kurşun yiyosun
    Yinede ölmüyosun o ayrı bi mesele :D
    6 gündür oynamıyorum
    Kontroller yüzünden sıkıldım
  • yüzde 20 deyim arkadaş bu oyun nezaman bitecek? heralde 20 saat sürecek
  • Arkadaşlar bu oyunu 2-3 gündür oynuyorum. Bazen single da bölüm yüklenirken oyun içi "loading" kısmında takılmalar oluyor. Bu durum normal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

Arkadaşlar bu oyunu 2-3 gündür oynuyorum. Bazen single da bölüm yüklenirken oyun içi "loading" kısmında takılmalar oluyor. Bu durum normal mi?

Normal.
  • kz2 yi online nasıl oynuyoruz, ben warzone'a giriyorum hepsine any seçeneğini seçtiğim halde hiç bir oyun bulamıyor, yardımcı olursanız sevinirim...
  • Başkasının oyun kurması lazım.Cod gibi değil serverler.Oyun kuran olmalı bir tane.Heralde kz3 çıktığından serverler boşalmış olabilir.
  • arkadaşlar oyuna başlarken EU serverı seçmiştim nasıl değiştirebilirim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acerygt -- 26 Temmuz 2011; 18:51:42 >
  • efsane oyun. hey gidi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi james cameron -- 31 Ağustos 2012; 0:49:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: james cameron

efsane oyun. hey gidi günler

Killzone 2
    Atmosfer
    Oynanış
    Single
    ve
    Multiplayer
    olarak Killzone 3'ten çok daha güzel, efsane gerçekten.

Killzone 2'de en atmosferik harita bence
    Visari Hammer'dı.
     KILLZONE 2 OFFICAL DH (EF-SA-NE! FOREVER)

Düzgün bir resimi yok ama o kırmızı atmosfer, arka planda şehirdeki patlamalar, tüneller, meydan vs olarak çok iyiydi.

Valla geçenlerde (1 ay kadar önce) sırf bu harita için tekrar girmiştim, arka planı izlemiştim.
    Sonra 1e1 bir elemanı mağlup ederken, 2 kişi oldular. Banada bir çaylak katıldı, ha bire ölüyordu çıktı. Görevlerde 2 kişiye yenildim ama epey öldürdüm onları.
    Hatta bomba yerleştirme görevinde savunucuyken asla içeri sokmadım onları.

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.