Şimdi Ara

★ Killing Floor 2 (PS4 ANA KONU) ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
5.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 8 Haziran 2017; 12:35:35 >

• güzel bir oyun olacağına hiç bir ışık yok
  • ★ Killing Floor 2 (PS4 ANA KONU) ★
  • Killing Floor 2 | Çıkış Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 22 Kasım 2016; 11:40:32 >
  • Bu oyun zamanında Free to play olarak duyurulmuştu,ama bakıyoruz neticeye PARALI?1 kuruş dahi verilmez o yüzden!
  • Pri hakkı satılıktır ücret:35 TL

İletişim:pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler oyun hardcore fps ve fiyatı baya uygun... 2 haftadır oynuyorum ve çok zevkli... ama beklenen ilgiyi görmedi sanırım ps4 te... oynayan yokmu forumda konu ağlıyor çünkü :)
  • FEYM F kullanıcısına yanıt
    ben pre orderla aldım platladım çok uzun zaman önce hala oynuyorum.Oyunun geliştiricisi pek duyulan bi firma değil o yüzden reklamı pek yapılamadı ben de zaten ilk oyunu pc den bilmesem bundanda hiç haberim olmazdı.Çöp call of duty zombie lerine 10 basar ama bilen yok işte.60fps yağ gibi akan nadir port oyunlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

ben pre orderla aldım platladım çok uzun zaman önce hala oynuyorum.Oyunun geliştiricisi pek duyulan bi firma değil o yüzden reklamı pek yapılamadı ben de zaten ilk oyunu pc den bilmesem bundanda hiç haberim olmazdı.Çöp call of duty zombie lerine 10 basar ama bilen yok işte.60fps yağ gibi akan nadir port oyunlardan.

haklısın dostum oyun survival olayında en iyisi bence... yağ gibi akıyor online ı sorunsuz ve silah mekanikleri iyi ama değeri bilinmedi... fps seven indirsin pişman olmaz :)
  • FEYM F kullanıcısına yanıt
    Sürekli güncelliyorlar zaten ps 4 ü pc den geri kalmıyor çok fazla

• OYNAYAN VARMI HALA
  • Var var, aksamlari kafa dagitmak icin giriyorum

• ekleyinde bende satın alayım oynayalım ama oyunda çok bi özellik yok oyuna laf yok ama neyse
    psn: MrOneoguzhanPro
  • radiognome R kullanıcısına yanıt
    psn: MrOneoguzhanPro
  • Psn: fehmi_paksoy her akşam oynuyorum hemen hemen arkadaşlarla ekleyebilirsiniz...

• killing floor 2'de online adam bulamıyorum,aynı sorunu yaşayan var mı?

• Endo PSN Sağolsun, oyunu vermiş bizede indirmek düşer Akşama yardırıcam beğenirsem, oyun hakkında detayları yazıcağım.
  • Milyon tane yaratık saldırıyor bu ne ya :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Endo PSN Sağolsun, oyunu vermiş bizede indirmek düşer Akşama yardırıcam beğenirsem, oyun hakkında detayları yazıcağım.

Türkiye de verdi dostum. :=
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOZ_35

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Endo PSN Sağolsun, oyunu vermiş bizede indirmek düşer Akşama yardırıcam beğenirsem, oyun hakkında detayları yazıcağım.

Türkiye de verdi dostum. :=

biliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.