Şimdi Ara

Killing Eve (2018) | BBC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Luke Jennings'in öykülerinden hazırlanan mini dizi psikopat bir suikastçi ve onu yakalamayı kafasına takmış bir kadının hikayesini anlatıyor. Sandra Oh (Grey’s Anatomy) ve Jodie Comer (The White Princess)'ın başrollerini paylaştığı dizi 8 Nisan'da başlayacak.

• 8 Nisan
  • ikinci sezonu onaylandı
  • ilk bölümü izledim, gayet güzel ama maalesef baş karakter beceremiyor oyunculugu, grey's anatomy'de yan karakter olarak idare ediyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s01e03

Bill'in bu kadar kolay ölmesi olmamış, MI5 'te çalışan biri muhakkak karşı koyabilmesi gerekiyordu, resmen kucağına atladı ölümun

• s01e04

yine çok fazla mantık hatası, arabanin frank'e ait olduğunu nerden bildiler, hadi bildiniz neden hemen müdahale etmediniz. bir de evin 5 metre önünde araç parkedip pusu atmak nedir?

ayrıca, ingiliz polisiye dizileri gereğinden fazla yüksek oluyor oyları, dizinin şu anki imdb puanı 8.7 ama ederi 7.5 falan

• Sandra Oh çok gereksiz bir oyunculuk sergiliyor, torpille mi gelmiş bu diziye

Killing Eve (2018) | BBC

• sezon finali bugün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçma bitti ilk sezon

https://twitter.com/villlanelle/status/1001183398315126784?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 31 Mayıs 2018; 21:31:22 >
  • Bitirdim. Eh işte'lik dizi. En fazla 7.5, 7 verdim ben de.

İlla bu diziden bir aday çıkacaksa Emmy için, Jodie Comer olmalıymış. Sandra Oh'u ilk kez izledim ama role hiç gitmemiş. Doktor, hemşire rolünde ne yapar bilemem ama bu rolde beğenemedim. Gereksiz tepkiler verdi sezon boyu. Ayrıca karakteri de
    garipti. MI5 çalışanı -masabaşı dahi olsa- karar vermekte bu kadar zorlanır mı ya? Villanelle'e sataşmak için yatağa yatmayı bekledi. Kaç kez fırsat geçti eline hiçbirinde vurmadı Konstantin'e üzüldüm. Kızı da maşallah her dili biliyordu

Minidizi olmalıymış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. sezon 7 Nisan'da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezon düştü
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    üçüncü sezonu da onaylanmış
  • ilk sezon 3. bölümde kalmıştım. izlerken baya sıkılmıştım. aktif izleyenlerden bugüne kadar neler oldu spoiler olarak verebilecek var mı ? ona göre diziyi özet gececeğim
  • diziyi izleyen yok sanırım
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    2. sezona bakamadım ben. Altyazı çevirisi falan tamamlansın öyle izlerim.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    bende 3. bölüme kadar izledim, izleyesim de yok ama merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

diziyi izleyen yok sanırım
    var , ama atlaya atlaya izliyorum, konu döngüye sardı. bir kovalıyor, tam yakaladım derken bırakıyor, sonra bi daha kovalıyor yav bi de ödül verdiler bu diziye. seri katil hatunun oyunculuk dışında başka bir mevzu yok.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    birbirlerine mi aşık oluyorlar birkaç bölüm özet geçtim böyle izlenim bıraktı bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

birbirlerine mi aşık oluyorlar birkaç bölüm özet geçtim böyle izlenim bıraktı bende
    bi ilgi var aralarinda, aşk değil, daha çok hayranlık gibi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.