Şimdi Ara

KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
3
Favori
9.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yJHZZ-dy_ZQ
    usa şampionu ryan hart yine döktürmüş ama oyunda aşırı parlamalar var kombolarda...pek bişey anlamadım izlerken.. az daha parlamaları düşürselermiş daha rahat okkalı komboları izleme şansı yükselirmiş...grafikleri beğendim yeni neslin ilk oyunu olarak döğüş tarzında epey götürecektir..
    ama turnuvalarda yada turnuvaları izlerken bu parlamalardan kimse bişey anlamayacaktır..

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    kaka o hadukeni nası begendin sen yawf:)) şu hadukenin yanında o videodaki tırt olmuş...
    http://www.youtube.com/watch?v=B94hZ04cEgI

birde senin videoya baktım yeniden.. adamların vuruş hızları olsun düşüş hızlari olsun tamamen arada kalmış hissi veriyor... klasik mortal kombatla street fighter arası bişey olmuş.. birde vuruşları parlamalarla geçiştirince çok eksik kaldığını düşünüyorum.. birde nerde etkileşimli çevre.. injusticede bile çıktı.. 3 boyut grafiği arka plana koyarak 2-3 parlama efectiyle ne yapmaya çalışmışlar anlamış değilim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 26 Haziran 2013; 4:49:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

kaka o hadukeni nası begendin sen yawf:)) şu hadukenin yanında o videodaki tırt olmuş...
    http://www.youtube.com/watch?v=B94hZ04cEgI

birde senin videoya baktım yeniden.. adamların vuruş hızları olsun düşüş hızlari olsun tamamen arada kalmış hissi veriyor... klasik mortal kombatla street fighter arası bişey olmuş.. birde vuruşları parlamalarla geçiştirince çok eksik kaldığını düşünüyorum.. birde nerde etkileşimli çevre.. injusticede bile çıktı.. 3 boyut grafiği arka plana koyarak 2-3 parlama efectiyle ne yapmaya çalışmışlar anlamış değilim..

O ultra kombo sadece animasyondan ibaret (zamanında dibimiz düşmüştü tabi ultra comboları görünce), fakat ki'deki hadokenlerin etrafa dağılması muhteşem ötesi olmuş bunu beğenmeyecez de neyi beğenecez artık : ) Tabi yine de Street Fighter Arcade Edition'un tırnağı olamaz çok kişinin de oynayacağını sanmıyorum, injustice,mortal kombat,tekken,dead or alive,persona 4,blazblue,marvel capcom 3,sf x tekken vs hepsi street fighter'ın gerisinde kaldı bu da öyle olacak büyük ihtimal.

Ryan Hart usa şampiyonu değil bu arada ingiliz kendisi,çok da süper oyuncu değil live'da yendim zamanında onu.

Bu da bonus olsun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Haziran 2013; 5:06:54 >

• retro ne anlama geliyor tam olarak dostum... eskiden hiç böyle bir kelime yoktu..niye denmeye başlandı?
    yenmene sevindim..kralsıınn yeni nesil gelsin..iyi bi stick alıp karşına dikilirim..
  • Videosu duruyo hala youtube'da, çok da iyi oynamadım aslında, 10 maç yapsak o üstünlük kurar zaten ama o dövüş oyunlarından başka hiçbirşey oynamıyor ve bütün turnuvalara katılıyor adam normal yani iyi oynaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

retro ne anlama geliyor tam olarak dostum... eskiden hiç böyle bir kelime yoktu..niye denmeye başlandı?

Eski nesil oyunlara retro tabirini kullanıyoruz. Bu nesilin oyunlarıda ileride retro diye geçecek. Şimdi eski nesil PS2, XBOX1, Gamecube oyunlarına retro dediğimiz gibi. Daha da eskilere gidecek olur isek; Dreamcast, Sega Saturn, PS1, Gameboy Advance vb. konsolları da sayabiliriz.
  • beni 80 lerdeki atari salonlarina goturdunuz azmi jeton atip street fighter oynardik, nerden nereye.
  • şu an videoalrı açamıyorum o yüzden henüz yorum yapamıycam..

Wii'de tatsunoko vs Capcom oyununu denemenizi öneririm. Çıktığı yıl en iyi dövüş oyunu seçilmişti. Orda Ryu'nu aduketi (biz hadouken demeyiz, o adukettir), karakter çizimleri, combolar vs çok başarılı ve gerçekçi
  • Videoları izle vakit bulduğunda. Beğeneceğini düşünüyorum. Sırf gaz melodisi yeter KI'in.
  • Bu oyun diğer oyunlardan biraz geride kalıyor gibi ama çok sağlam potansiyeli olan bir oyun özellikle Amerikada çok ciddi patlama yapar gibime geliyor.

Videoları falan oturup tam olarak izledimde bildiğin atari salonlarının o atmosferini hissettirdi bana.
  • Serinin fanları senelerdir bu oyunu bekliyordu ve sonunda yeni nesile yakışır bir şekilde çıkışını gerçekleştirecek. Işık oyunları deli oyunun ve çok canlı. Karşında ki rakibe vurduğunu hissediyorsun.

O değil de yeni nesilde vahşet ve sadistçe unsurları barındıran bir Mortal Kombat oyunu bekliyorum. Son çıkan oyunda ki Fatality'ler çocukcaydı. İğrenç. Nerede o UMK3'de ki Fatality'ler ve çığlıklar... :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Serinin fanları senelerdir bu oyunu bekliyordu ve sonunda yeni nesile yakışır bir şekilde çıkışını gerçekleştirecek. Işık oyunları deli oyunun ve çok canlı. Karşında ki rakibe vurduğunu hissediyorsun.

O değil de yeni nesilde vahşet ve sadistçe unsurları barındıran bir Mortal Kombat oyunu bekliyorum. Son çıkan oyunda ki Fatality'ler çocukcaydı. İğrenç. Nerede o UMK3'de ki Fatality'ler ve çığlıklar... :D

ben tam tersi düşünüyorum.. MK3'teki fatality'ler son derece komikti, adamın kafasını kopartıyorsun, cut-paste yapmış gibi dümdüz birşekilde düşüyor ve vücut olduğu yerde kalıyordu..
    serinin en kötü fatlity'lerine sahip oyun MK3 versiyonlarıydı

MK9'un ise fatality'leri süper, kung lao, noob saibot, liu kang, sub zero.. oldukça kanlı ve vahşiydi, ben çocukça bir yön göremedim

• oyun iyiye benzio
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Serinin fanları senelerdir bu oyunu bekliyordu ve sonunda yeni nesile yakışır bir şekilde çıkışını gerçekleştirecek. Işık oyunları deli oyunun ve çok canlı. Karşında ki rakibe vurduğunu hissediyorsun.

ben tam tersi düşünüyorum.. MK3'teki fatality'ler son derece komikti, adamın kafasını kopartıyorsun, cut-paste yapmış gibi dümdüz birşekilde düşüyor ve vücut olduğu yerde kalıyordu..
    serinin en kötü fatlity'lerine sahip oyun MK3 versiyonlarıydı

MK9'un ise fatality'leri süper, kung lao, noob saibot, liu kang, sub zero.. oldukça kanlı ve vahşiydi, ben çocukça bir yön göremedim

MK9'ün fatalityleri süper de ne bileyim tuzsuz bir yemek gibi ben ilkokul 5'e gidiyordum smoke ile 7'li hiti yapardım en iyi oynadığım karakterdi ve umk3 o zamanki teknolojiye göre belki de gelmiş geçmiş en iyi dövüş oyunuydu, o bağırmalar çığlıklar metrodaki stage fatality ne bileyim gece rüyalarıma girerdi hem korkardım oyundan hem de deliler gibi oynardım hiç de komik değildi yani 13-14 sene oldu tabi.MK9'un fatalitylerinde çığlık atma bağırma olsaydı çok daha iyi olurdu.

Çocukken oynanan oyunların insanda yeri bir başka oluyor.. eski günler nasıl bugünden daha güzel geliyorsa insana o oyunlarda şimdikilerden daha güzel geliyor.. hangi oyunun anısı varsa onun yeri farklı oluyor..

bende street fighter 2 serilerini çok severim mesela.. daha sonra çıkan, zero, 3th strike vs hiç birine 2 serileri kadar ısınamadım

3D'lerde de deadly allince'ı çok seviyorum.. çünkü oyunu ilk başta cd satan bir arkadaşım ballandıra ballandıra anlatmıştı. kung lao'nun falality'sini anlatıyordu, karakter çizimleri şöyle manyak olmuş felan.. daha sonra bir arkadaşıma ps2 oynamaya gitmiştim (herkesin zengin bi arkadaşı vardır hani, ne kadar playstation, son model pc varsa hep onda olur, o işte) ilk orda oynamıştım o oyunu ve o zamanlar hastası olduğum tekken 4'ün yüzüne bile bakmamıştım.. vuruşlar sonrası adamın aldığı yaralar, silahlar, her karaktere farklı 2 dövüş stili, gayet irileşmiş dövüşçüler vs.. eve gelip üniversitede ps2 oynadığım bi arkadaş arayıp oyunu anlatmıştım ona

mortal kombat 2'yi zamanında 9 diskete çektirmiştik, bütün fatality'leri bir yerden bulup mahalledeki arkadaşla ezberlemiştik, bir yaz sırf o oyunu oynamıştık..

o etkiyi bugünkü oyunlar veremiyor, e tabi kazık kadar adam olduk artık onunda etkisi var.. o yüzden MK9 çok başarılı olmasına rağmen hala en sevdiğim versiyonlar 2D'de MK2, 3D'de deadly allince, sonrada armageddon'dur.

MK3'ü beğenmedim desemde onunda yeri farklı, ilk bir mağazanın vitrininde görmüştüm.. o oyuna sahip olmayı istediğim kadar araba galerilerindeki ferrarilere sahip olmayı istememişimdir

eskiden yaşlı insanlar bizim zamanımızda şöyleydi, böyleydi derken ben içimnden, ya zamanı yaşa işte geçmiş bitmiş bugüne bak diyordum.. şimdi onları anlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 28 Haziran 2013; 8:54:19 >

• street fighter ve king of fighter dışındaki oyunlardaki vuruş hissi neredeyse sıfır... hiç sevmiyorum ne kadar güzel grafikleri olsada.. örneğin tekken.. ilk çıktıgında idare ederdi.1-2de vuruş hissi güzel bile sayılırdı ama sonraki serilerde komediye dönüştü olay...capcomun vuruş hissi gibisi yok beee.. bu oyunun grafikleri yok parlamaları falanda filanda amaa vuruş hissi yine tırta benziyooo grafiğe onca abancaklarına hislerimize terüman olsalarmış daha iyiymişşş
  • Street Fighterın vuruş hiss manyak dırş çat pat kaslı kaslı adamlar fena yapmışlar o yönden güzel
  • doğru street fighter o bakımdan iyi.. oynadıkça rahatlıyor insan mazluuumm
  • fena değil çıksın oynarız..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.