Şimdi Ara

KILLER INSTINCT | XBOX ONE - PC | FREE TO PLAY | ULTRA KONU (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
3
Favori
9.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benden size tavsiye imkanınız varsa 40 dolar olanı alın.Ben sadece sezon 2 yi aldım pişmanım.Sezon 2 yi alırsanız dövüş yerleri açılmaz ve yeni karakterin çıktığı gün o karakterle oynayamazsınız.Size yeni karakterle oynamanız için bir tarih veriyor.O tarihten önce oynayayım diyorsanız size 40 dolarlık olan paketi almanızı öneriyor.İyice düşünüp öyle karar verin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirchoff_01

Hocam benden size tavsiye imkanınız varsa 40 dolar olanı alın.Ben sadece sezon 2 yi aldım pişmanım.Sezon 2 yi alırsanız dövüş yerleri açılmaz ve yeni karakterin çıktığı gün o karakterle oynayamazsınız.Size yeni karakterle oynamanız için bir tarih veriyor.O tarihten önce oynayayım diyorsanız size 40 dolarlık olan paketi almanızı öneriyor.İyice düşünüp öyle karar verin derim.

Şuan tam bakamıyorum ama ultra Edition alırsa o dediğin olmaz ama combo breaker pack alırsa dediğin doğru zaten combo breaker pack beş para etmez ultra Edition alın fiyatı şuan bilmiyorum 40$ ise o kadar verilmez bekleyip complete pack alınır ilk indirime girince

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirchoff_01

Sezon 2 derken hocam? Yani combo breaker 20$ olanda arenalar yok mu? Ultra sürüm 40$ şuan 100 TL yapıyor.TR marketten 85 TL'ye alacağım eğer arenalar yoksa combo breaker da.
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    Combo breaker edition olanı diyordum hocam.Beş para etmez benden söylemesi.Adam soymak için birebir bu paketler. İlla çok acil alacağım diyorsanız 40$ lık olanı alın ama vakit sıkıntı değil beklerim diyorsanız MISHIMA hocamın da dediği gibi sezon 2 nin karakterleri tamamlandıktan sonra komplete edition çıkacak onu alırsınız.Bu pakette bütün arenalar vs. açık olur.Vakitten kastım geriye 3 karakter kaldı.Her ay 1 karakter yayınlıyorlar.3 ay sonra çıkar komplete edition.
  • 2 aya yakın bi aradan sonra oynadım. Cinder gelmiş şuana kadarki bence en iyi karakter olmuş diyebilirim.

• Oyun yoktu bir zamanlar vardı ama hep KI oynadım. Güzel günlerdi eskilere gittim. Xbox One'ı aldığım zamanki heyecanlı dakikalara.

Müziği bile yeter.https://www.youtube.com/watch?v=JAb5SasJ2Y4

Hala oynuyorum ama oyunlar çoğaldıkça eskisi gibi değil. Mortal Kombat X'deyim bu aralar her iki konsolda da.

Oyun oynamak bir parçam olmuş onsuzda olmuyor onlada. Kötü alışkanlıklardan iyidir. Bu aralar çok doluyum yazayım dedim.

Sevgiyle kalın.

• Aynen bende oyun yokken oynuyordum KI.Oynamaya devam ederdim ama her ay 6 gb güncelleme gelmesinden gına geldi.Bende bütün karakterler çıkana kadar bekleyeyim,ondan sonra güncelleme yapar tek seferde kurtulurum dedim ama diğer karakterleri de denemek istiyorum.Neyse haziranın sonunda bütün karakterler bitmiş olacak.O zaman tadını çıkaracağım oyunun.Şimdilik mkx ten devam.Saygılar...
  • Aria karakteri için tekrardan 15GB güncelleme hayırlı olsun.

• işte bu 15 gb bizleri kanser eder.sezon 2'nin son karakteri en azından bi daha güncelleme gelmemesi dileğiyle
  • Karakter başına 10 15 gb güncelleme nedir arkadaş ya. Sizin yapacağınız sisteme. . .

• Aria güzel ve hoş bir karakter olmuş. Oynaması keyifli, fizikleri güçlü. Oyuna gitmiş. Phil Spencer reyizde oyuna gelirse 30GB bile güncellemeye razıyım.
  • Season 3 duyurusu gelir mi sizce E3'de ?

• E3 duyurusu ile ana mesajı güncellemeyi düşünüyorum.
  • garanti season 3 duyurulur bi 40$ daha itelerler bizlere f2p oyunlar tamamen adam sevmeye yönelik
  • Yeni gelecek karakterleri merak ediyorum. Oyunun şu an achievement puanı 2750G - 2025G açtım. Kasmam lazım daha.
  • Oyun PC içinde duyuruldu. Cross platform olması bekleniyor.
  • 18 gb güncelleme gelmiş.

Oyun sadece güncellemeleri ile her ay AKK'yı tek başına dolduruyor oyunu alırken bunu hesap edip alın.

• Sabah yapmıştım güncellemeyi. Oyunun maşallahı var.
  • hikaye modu eklemişler 18 gb her karaktere
  • Arkadaş oyundan soğuttunuz yeminle.18 gb güncelleme nedir yahu?Oyunun kendi 7 gb,güncellemeleri 1 oyun kadar.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.