Şimdi Ara

kilit ya da kaldırılsın lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kutsal Adam

ulen velet türkçeyi düzgün kullan önce sonra bilgisayardan uzaklas beynin sulanmış.Çok iyi biliyorsan neden konu açıyorsun?
    Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:05:18 >
  • Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:05:45 >
  • kilittttt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 21 Nisan 2016; 18:49:39 >
  • raum 8 çöpe atıyorsun alt + f4 çekip türkçe kitabını açıyorsun.
  • Kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitaalamode -- 7 Aralık 2013; 20:05:57 >
  • wkakwaka adam soru sormuş tamam da kimse adamın sorusuna cevap vermemişki zaaaaaaaa iyi olmuş ama her foruma böle adam lazım hepinizin azına sıçmış zaaaaaaaa adam size 5-3 kac eder diye sormus siz adama matematik öğretmeye kalkmışssınız ama adam zaten matemetiği size geçirmiş zaaaaaaaaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUBUK KARA -- 2 Eylül 2011; 15:49:45 >
  • kfürlü konuşan arkadaşların yazılar gitti helal olsun bu foruma ip ban yediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: matt mete

öncelikle sherion kulanıyorum ve çöp değil onu söyleyim size NEDEN derseniz??
    1_ sağ ele takılacak en iyi 2 silahtan biri sağ ele başka unique silah takılmaz ya RAUM ya SHERION
    2- sol elde raum kullanmak cok sacma 2 ay dual kullandım ne patladı nede faydasını gördüm sol elde RAUM asla kullanmam (+7 lerdi)
    3- sol elde Dv DEN DAHA İİ Bİ SİLAH GÖRMEDİM HEPSİNİ KULLANDIM AMA PAANIZ YOKSA SOL ELDE EN COK AP Yİ WEREN SİLAH KULLANILMASININ YANI SIRA SOL ELDE UNİQUE SİLAH OLMASI ÇOK ÖNEMLİ.
    4- +8 RAUM işlevi artıyor olabilir patlama yüzdesi falanı filanı .... o yüzden sordum ben +8 raum kullanmadım ve diet ile UNDEF raumların çöp denilecek kadar özelliksiz oldunu düşünüyorum EN iyi RAUM LOST 2. sıradakı ise BOMBASTIC tir bana göre.

Son olarak Sherion çöp diyen adam önce +9 sheri kullansın bide cıkarıp +9 shard takıp kulansın sona çöp desin saatlerce deneme yapılı konu ile alakası yok ama +9 bıcak kullancaksam ASLAAA normal item kullanmam ve SherioN ile SHARD arasında inanılmaz fark war Shardı 9 değil +10 bile olsa kullanma taraftarı değilim sevmiyorum, o deneme den sonra cok soğudum Shard tan

1-Bu oyunda önemli olan sevip sevmemek değil.

2-Bu konuda sana öneride bulunanların amacı en az gb ile en iyi kombinasyonu yapman için tavsiye vermektir.Ve bence sen bunu haketmiyorsun.

3-Amacın iş yapmak değilde şekil yapmaksa git +8 no reb shard yanınada +6 +7 falan fs yap ustunede +9 chitin set yap mesela.Gayet şekil durur charın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmErenay#

quote:

Orijinalden alıntı: matt mete

öncelikle sherion kulanıyorum ve çöp değil onu söyleyim size NEDEN derseniz??
    1_ sağ ele takılacak en iyi 2 silahtan biri sağ ele başka unique silah takılmaz ya RAUM ya SHERION
    2- sol elde raum kullanmak cok sacma 2 ay dual kullandım ne patladı nede faydasını gördüm sol elde RAUM asla kullanmam (+7 lerdi)
    3- sol elde Dv DEN DAHA İİ Bİ SİLAH GÖRMEDİM HEPSİNİ KULLANDIM AMA PAANIZ YOKSA SOL ELDE EN COK AP Yİ WEREN SİLAH KULLANILMASININ YANI SIRA SOL ELDE UNİQUE SİLAH OLMASI ÇOK ÖNEMLİ.
    4- +8 RAUM işlevi artıyor olabilir patlama yüzdesi falanı filanı .... o yüzden sordum ben +8 raum kullanmadım ve diet ile UNDEF raumların çöp denilecek kadar özelliksiz oldunu düşünüyorum EN iyi RAUM LOST 2. sıradakı ise BOMBASTIC tir bana göre.

Son olarak Sherion çöp diyen adam önce +9 sheri kullansın bide cıkarıp +9 shard takıp kulansın sona çöp desin saatlerce deneme yapılı konu ile alakası yok ama +9 bıcak kullancaksam ASLAAA normal item kullanmam ve SherioN ile SHARD arasında inanılmaz fark war Shardı 9 değil +10 bile olsa kullanma taraftarı değilim sevmiyorum, o deneme den sonra cok soğudum Shard tan

1-Bu oyunda önemli olan sevip sevmemek değil.

2-Bu konuda sana öneride bulunanların amacı en az gb ile en iyi kombinasyonu yapman için tavsiye vermektir.Ve bence sen bunu haketmiyorsun.

3-Amacın iş yapmak değilde şekil yapmaksa git +8 no reb shard yanınada +6 +7 falan fs yap ustunede +9 chitin set yap mesela.Gayet şekil durur charın.

arkadaş, adam shard tan bahsetmemişki adamın derdi sherion9 mu raum 8 mi? ayrıca adam bütce hesabı yapmadan cevap verin yazmıs bi yazısında buda su demek oluyor para değil item önemi ve item artılarına göre hangisi iyi demiş. shard 10 yerine sherion9 kullanırım da dememişki adam ben shardı sevmiyorum 10 bile olsa kullanamam demiş ben burdan sunu anladım bu adam normal item sevmiyor ve bende hak veriyorum normal item devri bitti artık. okadar gb ler yada tl ler normal iteme verilmez ayrıca sherion ben kullanmadım fakat shard 9 ile arasında 1 set var bizm sv de.
    konu ile ilgisi yok ama bende eskrimayı merk ediyorum 83 oldum bugün ama 800 def devam edeceğim eskrima %10 dd siliyormus deymezki? haksızmıyım?

• hocam şiddetle eksrima derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameKo

hocam şiddetle eksrima derim

aslında bu tam bir ince hesap meselesi ve şimdi suda var;

eskrima 10% anti def kırıyor iide ne şekilde????? akıllara sorular düşüyor ve bu sorulardan herhangi birine olumsuz cewap gelecek olursa kesinlikle 800def açılmalı ve 3sn deyil 15 saniye biterbitmezde 400 def acılıor...

soru 1 = bu eskrima toplam dd defin %10 numu götürüor mesela iron set + dd15 takanın toplamda 45 dd defi olur bu skil bunun %10 unu kıararsa 45 dd def sanki 41 dd defmiş gibi düşecek yani 4 dd def gidecek aşayukarı.... eğer bu şekilde ise deymez....

soru 2 = bu skill eğer dd20 yada dd50 de olsa bu defansı direk 10 azaltırsa olabiliri ama skill acıklamasında %10 diyor.....

soru 3 = ASAS larda def denilen şeyin oldukca kıt olduğunu düşünecek olursak ve 800 def gibi mükkemmel bir def artışıı o asası warior kılığına soktuğunu düşünecek olursak ve itemlerininde sağlam olduğunu düşünecek olursak 800 def açmak çok daha çekiçi geliyor ki cz de 800 defini basım kargaşadan kacmak çok çok kolay oluyor ama cz de ben eskrimanın çok işe yaradığını görmedim ama 800 defin cok cok işe yaradığını gördüm.... ben eskrima ile kesemedğim adamla ws attığımda 5sn içinde yatardım ama aynı adamle 800 def acınca ws cıktı 20 saniyeye ki bu sürede benim verdiğim hasarda arttı... kısacası cok düşünülecek bir konu...

• bence +10 cleaver sağ el için süper.diğer elede +8 dw al iyi ikili olur.zorlarsan +9 al.sağ elde atak aban.diğer ele dw al.bi oyun içinde fazla tartışmayınbirbirimizi kırmaya gerek yok.bu arada hile oranı çok fazla.bence oynama ama yinede sen bilirsin.başarılar.

bu arada illa ikisinden biri olucaksa +9 sherion ap yönünden iyi.sword def çok işine yaramaz.ama ben özelliğinden dolayı +8 raum alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pccix -- 3 Eylül 2011; 17:15:02 >
  • @matt mete
    sırf pahalı unique havalı diye item kullanmak çok saçma ve +8 den sonra normal item diye birşey kalmaz unuqie den bile daha iyi olabilr hiç bilemezsin. Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır sırf ap ye bakmayacaksın ki bunun kacırması var sekmesi var hızı var kombo yapması var var da var. ayrıca oyunun mühendisi sen misin de öyle olmaz böyle olmaz diyorsun. knight online da tecrübe konuşur Chaos eventde olduğu gibi. Eğitim Shard!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityMJ

sırf pahalı unique havalı diye item kullanmak çok saçma ve +8 den sonra normal item diye birşey kalmaz unuqie den bile daha iyi olabilr hiç bilemezsin. Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır sırf ap ye bakmayacaksın ki bunun kacırması var sekmesi var hızı var kombo yapması var var da var. ayrıca oyunun mühendisi sen misin de öyle olmaz böyle olmaz diyorsun. knight online da tecrübe konuşur Chaos eventde olduğu gibi. Eğitim Shard!

bencede sana eğitim SHARD seninde paran yok diye adam gibi item alamıyon die sacmalamıssın bence ozman nden oyunun en kral adamları normal item kullanmıyor??
    ben serverların en zengin wariorunda raptor görmüyorum su anda yada asaslarında shard yada okcularında iron bow....... eksiksiz ve tam bi karakterde normal item görmedim hiç.... paran varsa alırsın yoksa camur atarsın. adam 10 numara anlatmıs bir cok seyi al bak sana bi link veryimde yazdıklarından utaN yine bu forumda

http://resim.donanimhaber.com/m_48544349/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48579501

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUBUK KARA -- 4 Eylül 2011; 13:17:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NUBUK KARA

quote:

bencede sana eğitim SHARD seninde paran yok diye adam gibi item alamıyon die sacmalamıssın bence ozman nden oyunun en kral adamları normal item kullanmıyor??
    ben serverların en zengin wariorunda raptor görmüyorum su anda yada asaslarında shard yada okcularında iron bow....... eksiksiz ve tam bi karakterde normal item görmedim hiç.... paran varsa alırsın yoksa camur atarsın. adam 10 numara anlatmıs bir cok seyi al bak sana bi link veryimde yazdıklarından utaN yine bu forumda

sanane ya sana mı soracam ne kullanacağımı bak orda ne yazıyor kocaman "Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır" benim düşüncem bu. Neden saygılı bir biçimde cevap vermiyorsun?

Sadece 2 server varken düşünüyorumda ne kadar güzeldi oyun. Bu Sherion mus CHD ymiş RAUM mus K2Networkun para tuzaklarıdır taktığın zaman sağlam değil zengin gözüküyorsun sadece sömürüyorlar milleti cocukları. Kasadan para çalıp item alanları gördüm var mi böyle bir şey Nasıl bir oyundur. Sen bana paran yok item alamiyon diyorsun da neden gidip 20 30 gb alıp para bayılayım ki ? İşte böyle item yapıp aldırtıyor millete.
    Gel sen al uniqleri ben de shard ları vs yapalım kim kimi alıyormus bakalım ? Oynamayı bileceksin önce item her zaman 2.plandadır gözümde. Neyse bu konu burda tartışılacak şey değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NUBUK KARA

quote:

sanane ya sana mı soracam ne kullanacağımı bak orda ne yazıyor kocaman "Bende şunu savunuyorum bir Rogue için en iyi silah Shard'dır" benim düşüncem bu. Neden saygılı bir biçimde cevap vermiyorsun?

Sadece 2 server varken düşünüyorumda ne kadar güzeldi oyun. Bu Sherion mus CHD ymiş RAUM mus K2Networkun para tuzaklarıdır taktığın zaman sağlam değil zengin gözüküyorsun sadece sömürüyorlar milleti cocukları. Kasadan para çalıp item alanları gördüm var mi böyle bir şey Nasıl bir oyundur. Sen bana paran yok item alamiyon diyorsun da neden gidip 20 30 gb alıp para bayılayım ki ? İşte böyle item yapıp aldırtıyor millete.
    Gel sen al uniqleri ben de shard ları vs yapalım kim kimi alıyormus bakalım ? Oynamayı bileceksin önce item her zaman 2.plandadır gözümde. Neyse bu konu burda tartışılacak şey değil.

Ozaman hiç oynamayacaksın... senin bu düşüncen zaten yanlış değilki??? oyun tamamen para tuzağıııı ne shardı ne sherionu nedir ki bulnlar sanal ortamda bir sacmalık almış başını gitmiş... FAKAT bu bi oyun ise ve bu oyun insanların hobisi olmus ise ve bir cok insan hobisi için ciddi paralar harciyor ise , mesela maket birebir oyuncak araba ( 20bin dolar) ya da dağcılık bir tur içn 5 bin tl yi göz den cıkar en fazla 5 gün lük... dalgıclık bir dalış için malzemelerle beraber masrafı 3 bin tl....

EN makulü oyunu bırakmak tabiki AMA oynuyorsaN ve para harcıorsan bari oyunu kurallarına göre oyna ve harcadığın para görüntüsü güzel oln şeylere gitmesi gayet doğal böylesine görsellikle bütünleşmiş bi oyunda....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUBUK KARA -- 5 Eylül 2011; 7:26:48 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.