Şimdi Ara

kilit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kültabisi -- 21 Mart 2011; 10:54:41 >

• Kadıköy'de istemeyeceğin kadar bulabilirsin.
    B.köy'ü bilemiyorum.
  • kadıköy de fiyat aralıkları nelerdir. bir de kalitesi nasıl? orjinaliyle birebir olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kültabisi -- 11 Nisan 2009; 22:24:35 >
  • Dün 35 Tl ye orjinal conwerse aldk arkadaşa pazarlık yap
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ricky_Mardin

Dün 35 Tl ye orjinal conwerse aldk arkadaşa pazarlık yap

sanırım şaka yapıyorsun dostum ya da orj. değildir. hadi orjinaldir diyelim o da sade düz renk model değildir desenlidir ki o bile çok zor bu fiyata. ben düz renk hatta düz siyah arıyorum.. aldığınız yer neresiydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kültabisi -- 11 Nisan 2009; 22:35:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kültabisi

quote:

sanırım şaka yapıyorsun dostum ya da orj. değildir. hadi orjinaldir diyelim o da sade düz renk model değildir desenlidir ki o bile çok zor bu fiyata. ben düz renk hatta düz siyah arıyorum.. aldığınız yer neresiydi?

Şaka Deil orjinal 59 Dedi kaç yaparsın deyince 40 dedi bizde 35 var dedik bıraz konusmadan snra indirdi 35'e şehir qtahya
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kültabisi

quote:

Şaka Deil orjinal 59 Dedi kaç yaparsın deyince 40 dedi bizde 35 var dedik bıraz konusmadan snra indirdi 35'e şehir qtahya

tamam anlaşılmıştır şaka maka olmadığı o fiyat kütahya için doğru olabilir de istanbul için o fiyat çok zor malesef olsa da dediğim gibi.

• karfurda ya da real de genelde konverse gibi keten ayakkabılar oluyor. fiyatları da tahmini 10 ila 15 arası değişir bi bak istersen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.