Şimdi Ara

Kılıçdaroğluna Saldırı - 21 nisan 2019 - Saldırgan Serbest :) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.495
Cevap
11
Favori
84.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
545 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veterangamer

gılışdara niye saldırmışlar
    Sikayet edildin ulastirdim mesajini ilgili yerlere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terbiyesizler bu halk cahil olduğu sürece bu tarz olaylar gerçekleşecek.

Sanki kılıçdaroğlu gönderiyor askerlerimizi başka vatan topraklarına ..

Sorumlusu zenginlik içinde yaşayan bir insan.
  • şu saldırı görüntülerini izledim de polislerin ve güvenliğin tavrı beni çok şaşırttı. Sanki ortada bir katil ve terörist var da o saldırıya uğruyor, polisler linç olmasını engellemeye çalışıyor gibi.

aynı saldırıya rte uğrasa o saldıranların bir yerlerinden kan alırlardı oracıkta.

Yazıklar olsun bu parti devleti zihniyetine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Nisan 2019; 16:10:4 >
  • mgora kullanıcısına yanıt
    O mesajın yönü aslında kendisini gösteriyor. Malum MSB nı....
  • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    Kraldan çok kralcılığın boyutuna ibret vermek için şunu hatırlatayım ki, bir zamanlar Selahattin Demirtaş'a 'Kürt davasına liderlik için çıkmışken devletin safını tutuyor' dediydi bunlar. Şimdiyse içeri attılar. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu. Her konuda hizaya getirirler, tereciye tere satarlar. Bunların ahkam kestikleri efsunlarına hiç aldanmayın, mumu sönünce yalanı ortaya çıkacak derdi bunlarınki.
  • Yandaş medya en sonunda muhalefet ile ilgili haber yapar,kına yaksınlar,milleti ger , çelik gibi yap,sonra provakasyon de,

• Geçmişte AKP'li enerji bakanını yumruklayan da oldu,

Özal'ı şans eseri sadece parmağından vurmayı başaran da oldu...

Dengesiz, manyak, dolduruşa gelmiş, cahil, psikopat her yerde gani gani var.

Bu tarz saldırılar için birilerine fatura çıkarmak anlamsız.

Söylenecek ana şey şu olabilir: "Yalan haberler, taraflı haberler bu tarz saçmalıkları körüklüyor." O kadar.

Kimsenin başına gelmesini istemeyeceğim bir eylem. Kılışlar'a geçmiş olsun diyorum.
  • https://twitter.com/HukukChp

@HukukChp

twitterda gördüğünüz her yoruma bunu etiketleyin. hepsinin icabına bakılacak.

ayrıca facebook, instagram tarzı yerlerde de ss'leri alın bildirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaz

''Yakın o evi yakın.'' Sivas'taki zihniyet Anadolu'nun dört bir yanında hâlâ canlı ve sürüyor.

Bu ülkenin savunma bakanı çıkıp mesajı verdiniz diyor.Sivas olaylarında seyrettikleri gibi seyrediyor yönetim,ve alttan alttan destek veriyor resmen.Sen koskoca bakansın dağılın lan kimsiniz siz demek yerine gereken mesajı verdiniz ne demektir

Bu ulkeden zerre umudum yok,2 tane daha belediye alayım diye şiddeti körükleyen milleti gaza getirenler kına yaksın şimdi

• Videoyu izlemedim fotoğrafa bakınca, tam anadolu çomarı tipli halk görüyorum insanların sosyal yapısına bakarak yorumlamayı yanlış bulurum ama hani tam kendi sınıflarını belirtiyorlar da tip olarak;yaptıkları eylemi görmeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

CHP lileri şehit cenazesine sokmayın diyen kişi.üstelik içişleri bakanı.Yorumsuz.

Dün pkk'yı fetö'yü övüp bugün 180 derece dönen bu yaratığı övenler vardı forumda, bir de muhalif diyorlardı kendilerine.

• Hala insan yakan zihniyet işte o akpye oy veren şerefsizlerdir.kan emici piç kuruları.gün gelecek zihniyetinizide ananızı da sikecez
    Sabredin

• İnsanları kutuplaştırmanın ve kendinden olmayana "terörirst" demenin sonucu.Yandaş medyanız da kutuplaştıran siyasetiniz de yerin dibine batsın! Herkesi birbirine düşman ettiniz

• O fotoğrafı görünce acayip sinir oldum. Ellerim titriyor. Video'yu hiç seyretmeyeceğim. O yumruk atan it gibileri hiç toplum içerisine çıkartmamak lazım. Toplum içerisinde olmaları zararlı. Yumruk atan itin ilk önce orada linç edilmesi daha sonrada mahkeme gününe kadar bir deliğe tıkılması gerekirdi. Ama nerde... Amerika'da sıradan birine durup dururken yumruk at bakalım adamın anasını ... ne yapıyor gerçek adalet! Bu ülkede siyasetçi yumruk yiyor. Hiç bir şey de olmayacak görürsünüz. En fazla 1 yıl yatar çıkar. Belki yatmaz bile.
  • Teröristlerle iş birliği yapan adamın şehit cenazesinde ne işi var acaba tabiki dayak yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyet19 -- 21 Nisan 2019; 16:16:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya kes tatavayı siz de aynısınız chp içi terörist sempatizanı dolu olan bir partidir atatürkçüler de olabilir ama sayıları azdır
  • Ankara’yi 100k farkla kazanmissin, oraya 100 kisiyi gonderip o terorist pislikleri temizleyemiyorsan sana da yaziklar olsun. Madimak’tan filan hic ders alinmamis. Sizin karsinizda insan degil iblis var iblis!

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.