Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Şehitler Arasında Ayrımcılık Yapanlar Haindirler! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefaksk41

Kendisi değilmiydi pkklı ''arkadaş''larını ziyaret eden kendiside şehitler arasında ayrımcılık yapıyor Kaymakam şehit olduğundan kaç gün sonra taziyede bulundu bi önce kendine baksın meydanlarda partilileri biji serok apo Kılıçdaroğlu önce kendine bakmalı neyin ne olduğunu millet biliyor

Birisi şuna akp pkk fotoğraflarını atsın yakında imzama oyacağım balık hafızalılar çok çabuk unutuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslanBOY

quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Kemal bey siz fazlasınız bu ülkeye.Halka bağıran çağıran ne yapmalarını söyleyen birisi gerekir.

çok fazla bu ülkeye gerçekten sorma

Sen hiç kafanı, yorma anlamak isteyen anlıyor ne demek istediğimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

quote:

Orijinalden alıntı: gangsta5959

quote:

Orijinalden alıntı: SaidAbdullah

önce pkk lı vekillerini savunmasın

akpartilinin biri gelir önce pkklı vekillerini kov yazar şimdi dicektim geç kaldım

ne yani bundan mutlusunuz yani.
    solculuğunuz batsın sizi!

senin siyasal islamcılığın batsın ben insan ayırmam terörist destekçisi herkese tepkimi ağır küfürler ederek sunarım akil adamlar aklındamı ben unutmadım o tipleri öcalan bize yol gösterdi diyenleride unutmadım yaşatmayı seçti diyenleride unutmadım ağlak fetöcü vekilin namaz kılardı açıklamasını da unutmadım sen çıkarın için görmemezlikten gelirsin arkadaşım bana 15 temmuz şehitleri daha bi şehit gibi bi mantıkla geliyolar ben diyorum ki ne alaka akplinin cevabı söz ölktön köndö pörtönözdökö sane ne chp den iktidar mı yok senin hayatına etkisi var mı yok çamur atçan ya geçenlerde konuşan bi vekil vardı hadi biz saftık kandık chp yargılanmalı uyarmadı bizi diye heh o adam bak hem fetöcü hemde pkklı adam double hain ama ben hesap soramam akpye çünkü göklerden gelen bi karar vardır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gangsta5959

quote:

önce pkk lı vekillerini savunmasın

akpartilinin biri gelir önce pkklı vekillerini kov yazar şimdi dicektim geç kaldım

kovmasina gerek yok istifa etsin yeter

ilettim kendisine kardeşim yav dedim istifa etsene mesaj atmım
    "tmm qanqa" yazmış bakalım beklioz
  • Pkk ile halay çeken chp yorumu yapıldı mı?
  • Adam çok doğru söylemiş , şehitlerin ayrımı olmaz.Tüm şehitler vatanı için şehit olmuştur, doğu da şehit düşen insanda bu vatan için şehit düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine aktroller çıldırmış,doğru konuşuyor kılıçdaroğlu her zaman ki gibi. ama hiçbir zaman iktidar olamayacak. keşke olsa. bu halk onu seçmeyecek,bu halkı anca aşağılarsan hor görürsen iktidara gelirsin.

• gaza geldim adam dogru konusmus
  • Çok net konuşmuş, ayrıca 15 temmuz durumu ile kurtuluş savaşını bir tutan bir zihniyetten bu hareketin gelmesi gayet normal. Sanki bir ayrıcalıkmış gibi, kurtuluş savaşında ölenlere bu ülkenin İstiklal marşını yazanlara, ücretler verildi de kabul etmediler. Hangi akla, mantığa sığar bu şekilde bir tasarı? Resmen, prim ve politika amaçlı.

Kılıçdaroğlu, konuşmalarının yanında biraz da icraat gösterse tam olacak, içindeki işe yaramayan adamları çıkarsa ve partiye yeni kanlar getirse çok daha makul olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Let There Be Rock

Oyunu vermeye ne dersin ? Nasıl icraat yapmalarını beklersin kendileri iktidar mı ? Yoksa troll'müsün.

Troll senin gibilere denir kendini akıllı zanneden ...... lara yani seni artılıyanlarda aynı tabi hadi yoluna BLOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK .......................
  • alisırakaya kullanıcısına yanıt
    Sorularımın cevabını vermedin üstüne hakaret ettin.Eline ne geçti ? Seviyen oy attığın partiyi bire bir yansıtıyor.
  • Konuyu açan arkadaşın atladığı küçük bir nokta var;

Ortalama üstü bir AKP'li, hayatı boyunca toplamda bu uzunlukta bir yazı okumamıştır. Eğer bu haber televizyonda çıksa ve spiker de "AKP'li milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu, açıklama yaptı" dese, işte o zaman ve ancak televizyona bakarak bu haberi öğrenebilir ama o zaman da algılayamaz.

Bu nedenle, bu konuya gelecek standart AKP'li yorumları bellidir.
    - SSK'yı batırdı.
    - PKK ile işbirliği yapıyor.
    - FETÖ'yü destekliyor.

Bu yorumlardan daha kompleks ve gerçek bilgi içeren yorumları yapabilecek AKP'li sayısı, tüm bölümde en fazla bir elin parmakları kadardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Hunter

quote:

Orijinalden alıntı: sefaksk41

Kendisi değilmiydi pkklı ''arkadaş''larını ziyaret eden kendiside şehitler arasında ayrımcılık yapıyor Kaymakam şehit olduğundan kaç gün sonra taziyede bulundu bi önce kendine baksın meydanlarda partilileri biji serok apo Kılıçdaroğlu önce kendine bakmalı neyin ne olduğunu millet biliyor

Birisi şuna akp pkk fotoğraflarını atsın yakında imzama oyacağım balık hafızalılar çok çabuk unutuyorlar.

bir grubun yanlışı diğerinin yanlışını haklı çıkarmaz. malesef iki partininde savunulacak tarafı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Let There Be Rock

Sorularımın cevabını vermedin üstüne hakaret ettin.Eline ne geçti ? Seviyen oy attığın partiyi bire bir yansıtıyor.

Oyumu hiç bi partiye vermiyorum(kasdettiğin akp ise oy vererek dediğin akp'ye oy kesinlikle vermedim bu zamana kadar) ne yazıkki ve ilk olarak troll diyen sensin ve sana senin yazdığın şekilde cevap yazınca ben mi hakaret etmiş oluyorum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisırakaya -- 22 Kasım 2016; 20:19:56 >
  • https://www.jandarma.tsk.tr/personel/SehitOlanlarinVarisleriic.htm basligi acanin da hiçbir seyden haberi yok herhalde vatani gorevde sehit olan kisnin kardeşi askere alinmiuor ve bur suru hak da tanınmış sizin isiniz provokasyon yapmak ortalik karistirmak

• https://forum.donanimhaber.com/yasa-bilmeyen-chp-genel-baskani--121997482

Bu da şurda dursun. Şehit yakınları zaten askerlikten muaf.

• Günde 2 doğrusu çıkıyor bu konuda haklı şu HDP ile arasına mesafe koysalar en az %5-%10 aralığında oy gelecek haberleri yok.
  • Zavallı kılıklı genel başkanınız gibi neyin ne olduğundan haberiniz yok. Burada millete koyun derken kendiniz sağımlık durumuna düşüyorsunuz.

1111 Sayılı Askerlik Kanunu'nda şehidin kardeşleri ve çocukları dahil kendileri istemedikçe askere alınmaz, eğer askerde iseler istedikleri takdirde yine terhis edilirler. Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği değişiklik 2009'da AKP tarafından yapıldı zaten. Aynı hak şimdi 15 Temmuz Şehitleri yakınlarına tanınıyor.

Sırf muhalefet olacam diye körü körüne zıplıyorsunuz. 2 dakika google'a bakıp da araştırın bari.
  • Biri ortaya bir laf atmış koyunlar kaç gündür hopluyor. KKya güvenmeyin. Onu savunmaya başlamadan önce gidin ilgili yasayı bir de siz okuyun. Sonra böyle ters köşe oluyorsunuz. Gerçi kime anlatıyorum.

• Ondan tecavüz yasasında önce doğru yapıyoruz yalancısınız deyip reis geri adım atınca topluca geri adım atıp rafa kaldırdık dediler dimi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.