Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Partide başarısız olanlar gidecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürekli seçim kaybetmekte bir başarıdır,,,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla gibi ülkenin geçimini sağlayan illeri CHP kazandı. Bir Bursa eksik, onu da önümüzdeki seçimde kazanacak inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla gibi ülkenin geçimini sağlayan illeri CHP kazandı. Bir Bursa eksik, onu da önümüzdeki seçimde kazanacak inşallah.

Seçim sistemi değişmemiş olsaydı bir önceki seçimde büyük oynamalar kesindi kaçırmamak gerek.

• Kendisini gönderse parti şaha kalkacak da. Yapıştı aga gitmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başta sizin gitmeniz gerekiyor.Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce sizden daha yüksek oy almıştır.Bence koltuğu bırakma zamanınız gelmiştir.

• Bana 4 yıl verin ülkeyi uçurayım diyor ama ;

ADAY DEĞİL 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-289234E80

Bu mesaj silindi.

Boş lakırdılar.

• o zaman kılıçdaroğludnan kurtulduk diyecem de, söylediklerinin çoğu yalan çıkıyor büyük ihitmalle bu da yalan çıkar 😂😂

• bir engelli emeklisi olarak nankörlük yapmak istemiyorum bayram ikramiyelerini kılıçdaroğlu sayesinde alıyoruz,ama artık yeter be kılıçdar bence sen git köşene çekil artık iyi hoş insansın o ayrı konu da!

•  

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt

onda da Kılıçdaroğlu değil adaylar kazandı 

arkadaşlarımın çoğu chp'ye üye olduklarından biliyorum geçen yerel seçimde burada üyelerin istediği değil de kılışdar'ın istediği kişiyi aday yaptılar ve kaybettiler. ki chp'nin kalesi denen bir yerde yaşıyordum

• Erdoğan'ı hapisten çıkarıp türkiyeyi akp'ye hediye eden deniz baykalcılar ve akp'li muharrem ince'nin partinin başına geçmesini isteyen adamlar varsa başta bu adamları partiden postalamak lazım.

Geçenlerde burada muharrem ince sevdalısı atatürkçüyüm diye mangalda kül bırakmayan,kendilerine göre herkes yanlış bir tek kendilerini doğru gören entellektüel aydın kişiliği ile sayfalarca mesaj yazan bir arkadaş vardı.

Onlara göre Chp ne iyi parti ne saadet ne deva ne gelecek partisi vs ile asla ittifak kurmamalı imamoğlu mansur yavaş hikaye vs chp eski kimliğine dönmeliymiş.Bu şekilde sadece %20-25 oy almak sıkıntı değilmiş.Yeter ki parti eski chp kimliğinde kalmalıymış.Böyle adamlardan memlekete fayda gelir mi?Bunlardan partide varsa 1 tane bile bırakmasın bence.

• Son olarak "Bana 5 yıl verin ülkeyi uçurayım" demiş:)

Yalnız bir sıkıntı var ADAY DEĞİL 

• Ulen 2k bozuk saat misali arada doğruyu gösteriyorsun ha. Harbi başta kendisi bi yol alsa, hepimiz rahat edecez.
  • Adam doğru söylemiş. CHP'de birilerinin gidip partinin özüne dönmesi için ilk önce Kemal Kılıçdaroğlu, Canan Kaftancıoğlu gibi isimlerin gitmesi gerekir. CHP'nin sadece adı var ama özüyle hiçbir bağlantısı yok. AKP kötü gidişe rağmen hala iktidardaysa bunu Kemal Kılıçdaroğlu'na borçludur. Yatıp kalkıp dua etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Ulen 2k bozuk saat misali arada doğruyu gösteriyorsun ha. Harbi başta kendisi bi yol alsa, hepimiz rahat edecez.

Sana ne diyeceğimi bilemedim :)

Neyse iyi geceler diyeyim bari 

• İlk kendi gitmesi lazım beceriksiz
  • yine tasfiyeler var galiba. aklıma he-man geldi.

gölgelerin gücü adına, güüç bende artıık..  

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.