Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Oğlum fazla parka getirdi, senin askere gitmeyen çocuklarına göndereceğim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
1
Favori
23.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
462 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çaldım desene sen şuna Pardon ya ne çalması yer değiştirmiştir o
  • Şimdi şöyle bir şey var Burak Erdoğan rahatsızlığı nedeniyle askerlikten muaf tutulmuştur.
    http://www.haberturk.com/yazarlar/yavuz-semerci/745238-basbakanin-oglunun-askerlik-sorunu şu yazıyı incelerseniz görebilirsiniz. Rapor içeriği mahremiyete aykırı olduğu için gizlenmiş gazeteciler tarafından ancak gazetecilerde askerlikten muaf olmasını gerektiren bir durum olduğunu söylemiş.

Bilal Erdoğan askerliğini bedelli olarak yapmış. Futbolcular, sanatçılar bir takım vatandaşlar yapıyor o neden yapamasın? Ben fotoğrafçıda çalışırken yanımdaki abi parayı saydı hiç 1 gün bile askere gitmeden askerliğini yapmış sayıldı bedelliyle 2014'tü sanırım. Derdiniz Bilal Erdoğan olmuş neden batıyor anlamış değilim kendisi sevmediğim halde savundurtuyorsunuz adamı

Ayrıca her ortamda teröre destek veren adamın vatanseverlik taslaması da komik.

Zeytindalı hareketına başlayınca bile söyleyemedi CHP'liler onlara terörist diye. Ak parti ve MHP'lilerden başka operasyonu destekleyen olmadı askerlerimiz orda savaşırken chpli MV'leri ve seçmenleri Erdoğan'a giydiriyordu.

• Trollere erken seçim için talimat gitmiş, çok net anlaşılıyor. O yüzden doluşmuşlar buraya.
  • Askerde verilen malzemeler silah mühimmat hariç zimmetle verilir kaybedersen de ceza verilir.
    Orda kıyafet namına verilen şeyler istihkaktır ve siz orada bıraktıktan sonra kimseye 2.el malzeme vermezler.
    Oldu olacak verilen asker maaşını da harcamayın çıkarken bırakın.

Az laf yalansız çok mal haramsız olmaz.
    "Bu yüzük hariç mal varlığı var derlerse bilin ki çalmışımdır" sözü hariç inanılacak hiçbir sözü yok retee nin.

Bu adamların yalanlarına rağmen itaat et rahat sözüyle biat edenler bilsinler ki hatalı politikalarla ülkenin bu hale düşmesine sizler de sebepsiniz.
    Kısacası bi çok insanın göz göre göre kul hakkına giriyorsunuz ve o insanların ben gibi sizlere haklarını helal edeceklerini sanmıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-07C238B73

Adam güçlü bir duruşa görüntüye sahip değil

bu lafı erdoğan baykal tarzı biri söylese gündeme oturur herkese okuturdu

kılışdar diyince dinlemiyorlar bile
    AKP'nin yaptığı itibarsızlaştırma kampanyasının kurbanı olmuşsun. Her AKP'li aynı ağızla konuşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eryıl34 -- 20 Nisan 2018; 0:26:56 >
  • Hocam ne söylediler doların düşmesi konusuyla ilgili ben bilmiyorum konu filan varmı link filan bilgilenmek istiyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eryıl34 kullanıcısına yanıt
    yaw he ülke pert olmuş gidip akp ye oy veriyom

Oyumu Chp ye veriyorum ama duruma göre iyi partiyede verebilirim

• Bak bak nasılda doluşmuşlar konuyu Kılıçdara çekmeye çalışıyorlar siz değil misiniz kılıçdar tayyipe laf atacağına ülkenin durumu ile ilgilensin, siz neden bu erken seçimi görmezden geliyorsunuz, herşeyde tayyipi savunmaktan vazgeçin artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: h19071907

Hocam ne söylediler doların düşmesi konusuyla ilgili ben bilmiyorum konu filan varmı link filan bilgilenmek istiyorumda
    En basitinden OHAL'i kaldır dediler, Daha 3 gün önce Özgür Özel söyledi.

https://www.birgun.net/haber-detay/chp-li-ozel-dolar-dussun-isteyen-ohal-e-direnmelidir-212225.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

"...Benim oğlum getirdi fazla parka,.... "
    Askerlik bitiminde verilen zimmetler teslim edilir. Bu kıyafetler ve botlar vs. daha sonra imha edilir. Yani Kılıçdaroğlu benim oğlan suç işledi diyor farkında değil.
    Ne imhası? Hepsini depoya koyuyorlar; gömleği yırtılan, botu çalınan askerlere veriyorlar. Ben bizzat batarya komutanından izin alıp getirmiştim.
  • İyi ki oğlu askerlik yaptı he ama neden bu kadar sene bekledi de sonra gitti askere ? Hep yalan işler oğlum gitti demek için gönderdi yoksa göndermezdi bu yaşa kadar gitmemişte yeni mi gelmiş aklına ? Yahu o değil oğlunun orda askerlik yaptığını mı sanıyorsunuz siz ? Orada tatilini yaptı geldi komutanlar bunun oğlundan emir almıştır Allah bilir fazla şey yapmayın siz
  • İYİ Parti Suriye'nin bombalanmasında Amerikan vari bir tutum ızlemiştir.İyi Parti rengini belli etmiştir.Şu an AKP nin tek alternatifi C.H.P.dir.
  • Eryıl34 kullanıcısına yanıt
    la he

• Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Oşması gereken imha. Biriktilirip imja edilir. Yakılır vs.
    Teslim edecekler yeniyse kıyafeti botu başkasındaki kötüyle takas edip kötüyü teslim eder.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Oşması gereken imha. Biriktilirip imja edilir. Yakılır vs.
    Teslim edecekler yeniyse kıyafeti botu başkasındaki kötüyle takas edip kötüyü teslim eder.
    Yapmıyorlar işte. Bizim depoda ölüme terk edilmiş bir sürü gömlek vs... vardı; çürümüş, parçalanmış. Umurlarında olsaydı zaten gerekeni yaparlardı. TSK'ya her sene milyonlarca TL harcanıyor ve çoğu boşa gidiyor. Çöpe dökülen yemekleri saymıyorum bile.
  • valla askerde iş yaptirirken belinden sakatlanan biri vardi yinede curuge ayirmadilar zengin guclu birinin oglu olunca curuk almak kolay olsa gerek

• Burak Erdoğan çürük almıştı. Hani şu katil olan oğlu. Ehliyetsiz araba kullanıp, bir insanı ezip öldüren, babası o dönem belediye başkanı olduğu için kurtulan şey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

Okadar paran olsa veya cumhurbaşkanının Oğlu olsan sende gitmezdin ne var yani bunda diyenler oldu çıldırmamak elde değil
    Cumhurbaşkanı olsan oğlunu askere gönderirdin kesinlikle. Ben buna canı gönülden inanıyorum. Buradaki herkes de kesinlikle senle aynı fikirde.

Gerçekleri konuşalım. Kimse burada vatan sevdalısı taklidi yapmasın. Bu forumun yarıdan fazlasının elinde en ufak imkan olsa yurt dışına kaçıp bir daha geri dönmeyeceğini herkes biliyor. Gelip de boş laf yapmayın burada. Elinizde yeteri kadar para olsa kaç kişi askere gider sanki? 1-2 vatan aşığı çıkar belki. O da sizin aranızdan çıkmaz.
  • Beni tanımadan bu şekilde yorum yapman üzücü bilgisayar alanında yazılım donanım olarak uzman denilecek seviyedeyim 3 yıllık teknik servis ayrıyetten yazılım alanında çok büyük olmasada güzel bir geçmişim var yurtdışına çıkma imkanımda vardı ama istemedim biliyorum çünkü kendimi geri dönerim yapamam alışamam dışarı üstelik bunun üzerine okudum liseyi. üniversite okuyorum şuan bitince astsubay olmak istiyorum onun öncesinde 2013 yılında askeri lise sınavına girmiştim 5 puanla kaçırdığım için ne kadar üzüldüğümü ben bilirim ancak herşeyde varmış bi hayır 15 temmuzda kapattılar o liseleri ben yinede içten içe bi şekilde asker olmak istiyorum o yüzden genel konuşma. Ayrıca torpil ile refah içinde yaşayacağıma çöplük köşelerinde aç yatarım en azından hak yemem. Herkesi kendin gibi sanma yazmaya başlamadan önce de biraz düşün :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.