Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu: Oğlum fazla parka getirdi, senin askere gitmeyen çocuklarına göndereceğim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
23.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
462 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çocuklarını askere göndermeye bir tarafı yememiş olup bir de üste çıkmaya çalışırsan lafı böyle ağzına yapıştırırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 18 Nisan 2018; 10:40:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak sen su hirgiza , babadan ogula hirgiz , devlet malini calmayida babasindan ogrenmis.

Su lafi diyecek ne kadar cok kisi var biliyormusunuz , laf sokma yi dusunenden fazla olacagi kesin

• Bu ülkenin milyonlarını, milyarlarını çalan adamlara tek kelime etmeyenler utanmadan parka hırsızlıktır diyor, utanmazlık böyle bir şey işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: faik büldül

Oğlu bilerek devlet malını hırsızlıkla almış kılıçdarın. Kilot çorap tekrardan giyilmez, bir giysi mağazasından satın aldığında değişim bile yapmıyolar iade almıyolar. Ama üstüne giyilen mont öyle değil, oğlu onu araklamasa ÇALMASA yani boşu boşuna devlet yeni 1 parka üretmek zorunda kalmıcaktı, onu yıkayıp başka askere vercekti yada ÖSO ordusuna verirlerdi. Devlet malının hatırası olmaz oldu olacak gelirken G3 silahta alaymış?

Alıntıları Göster
    Sen nerede askerlik yaptın. Yıkayıp başka askere verecekmiş askere gitmemişsin belli etme bari saçma sapan şeyler yazıp. Bütün askerlere hiç kullanılmamış ürün verilir yıkayıp başkasına vermiyorlar o teslim edilen eskilerde tavan arasında depolarda farelere yem yapılıyor kimsenin bir işine yaramıyor.
    Öso ya verirmiş benim devletimin malını başkasına veriyorsa zaten asıl hırsızlık o dur.
    Silah ile kamuflajı bir tutabilecek bir beyne sahipsin tebrik ediyorum.

• Nasil getirmiş yahu fazla? Yasak cikartmak askeriyeden

• MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Benim teyzemin oğluda bedelli yaptı. Onlar askere gitse noolurrr gitmese nolur, ekranlarda kavga eder laf sokarlar işlerine yarayacak maaş artışı, diş implantları meclis karsılasın oturumunda kanka olup beraber el kaldırırlar. Bizede birbirimizi yemek düşer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    yanlış yazmışsın,biride sendin galiba,gözünle görmtş gibi anlattığına göre....

• dunaj kullanıcısına yanıt
    şehit sizin umurunuzda değilmi,yav he he

• hırsızın arsızın haso aıa babası kılçıktır

• veni60 kullanıcısına yanıt
    Askere gittim gelirken botu parkayı vs askeri ekipmanları teslim ettik. Kamu malı çalmak sıkıntılı bir şeydir Allah dan korkan için

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

http://oncofertility.northwestern.edu/resources/erkekler-ve-kanser-do%C4%9Furganl%C4%B1%C4%9F%C4%B1n-korunmas%C4%B1-ve-hormonal-belirtilerin-y%C3%B6netim

CB 'nin oğlu bahane ile alabilir askerlik raporunu bilemem Allah 'la onların arasında ama google 'da bir arama ile testis kanseri teşhisi konulan birinin çocuk sahibi olabilme ihtimalini yukarıdaki link anlatıyor tedaviye başlansa bile testislerin ikisi alınmadan kemoterapi uygulanabiliyor sperm üretimi üretebiliyorsa çocuk sahibi olabiliyor artı testisin birisi alınsa bile sperm üretimi gerçekleştirebiliyorsa yine çocuk sahibi olabiliyor tek ihtimal var kemoterapi tedavisi ağır olursa ve testislerin ikisi de alınmışsa sperm üretimi sonsuza kadar duracağını söylemiş northwestern üniversitesi.. Yazarken sırf yazmak olsun diye yazmazsak daha iyi olur.. Ha unutmayın bir gün bu hepimizin başına gelebilecek bir şey bu erkek olanlar için o yüzden azıcık düşünerek yazalım.. Onlar yalan söyleyebilir vebali onların boynuna ama emin olunmadan kesin bir şey bilinmeden biri için iftira kir kolay kolay kimsenin yakasını bırakmaz..

Alıntıları Göster
    Yazdıklarında haklısın, az da olsa yanılma payı var fakat, söz konusu kişi birini öldürüp cezadan statü ile yırtan, babası cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluğu ile suçlanan biri olunca o küçük ihtimale inanasım gelmiyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

ben teslim ettim seni bilemem sokakta bi sirü hırsız var adam evinden hatıra aldım dese sana söylemeden masummu görücen.
    ben kendimden bahsetmedim. bir çok kişiden bahsettim. sen bu askerlere hırsız diyosun.
  • Su mesajin banami .?

Oyle ise anlayana kadar oku.

• hırsızlığın miktarımı ölçü kabul ediliyor ufağı küçüğü yok...bu ülkede fetö pkk ile koyun koyuna yatıp sonrada atatürkün partisiyiz ya diyenler var sihaları vurmasınlar diyenlerde var tanrıkulu sen çok yaşa iyiki varsın yoksa nereden bilecek adir gıymet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

benim bildiğim bot parka gelirken teslim edilir bari çaldığını gizle...
    Bravo teslim alınanlarda askere yeni gelenlere 2. el olarak giydiriliyor.

Askere gitmediğin belli, bot parke don atlet çorap kişiye verilince kişisel eşya olur ve onun malıdır artık. Teslim edilmesinin istenmeside dışarıda giyilmesin diyedir güvenlik amaçlı (sahte asker kılığına girilmesin diye), vermeyip hatıra olarak götürmek istersende kimse bir şey demez o zaten senin malındır. Verirsen de imha edilir. Don, atlet çorabı istemezler çünkü onu dışarıda giysen de bir şey ifade etmez

İnsanın kendi malını evine götürmesi ne zaman hırsızlık oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 18 Nisan 2018; 10:39:42 >

• Annalise kullanıcısına yanıt
    kişinin niyeti önemli ama tutupda bunlar masum demek geçen lokum dağıtanlara saldırı yapanları savunmak eğitime özgürlük demek kadar cahilce.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Kimseye sormama gerek yok merak etme daha 2 ay oncesine kadar 2.ordu komutanligini koruyorduk emniyet muhafiz olarak

Yanlis anlama bunda pek secim sansiniz yok ama kibrista askerlik biraz rahat oldugu icin(tehdit yok) rutbeli personeller gereksiz triplerde oluyor demekki. Bak arasi iyi olan arkadaslarin yanina almis sende arani iyi tutsaydin hatira kalirdi yanina Ve askerden aldigi parka veya pantolonlari disarida giyenleri sikca goruyorum baska kiyafetlerle kombinleyerek. Ben giymem o ayri mesele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    duyanda beymende veriliyor sanılır olum iç çamaşırını 2 ay giyirsen bravo sana havuz başında yaparsan olur tabi.. botun kamulufulajın adidas marka olduğu için 6ay yapanlarınki cıncık gibi kaliyo haliyle.. o dediğin elbiler heryerde satılıyor birader kafan iyimi senin mal devletin ne yapacağını kendine bırak.
  • Fakat şu satranç takımı sahnesini gördükten sonra Allah mafza el bombası filan geldi aklıma.

Çürüğe ayıranların da varmış herhal bir bildikleri

• -Askeri birlikten FAZLADAN parka getirilmez!
    -Askeri birlikten parka çalınır!
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.