Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu'nu Her Seçimde Yenen Erdoğan'ın Yeni Rakibi, Kılıçdaroğlu'na Her Seçimde Yenilen İnce!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kemal Kılıçdaroğlu'nu her seçimde yenen Tayyip Erdoğan'ın yeni rakibi, Kılıçdaroğlu'na her seçimde yenilen Muharrem ince! Şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siyasi partiler yasasi yüzünden genel başkan kraldir. Delegeleri genel baskan belirler. Kendi atadigi delegeler başkasını mi sececek? Cok zor.

• ağla
  • İnce seçimi alıp kılıştar'ı da eleyecek kombo yapmaya geliyor

Zırla

• İnce :Chp'nin Genel başkanı doğal C. Başkanı adayıdır! KAÇAMAZ..

Kılıçdaroğlu :M. ince, gel bakalım buraya:-D

İnce :sn. Genel başkanım, siz hep söylediniz, siyasi parti başkanından C. Başkanı adayı olmaz! Bende sizi hep destekledim!!!

Abi siz milletin aklıyla alaymı ediyosunuz?!😏

• 16 yıldır akp karşısında bütün seçimleri kaybetmiş bir partiyi bir daha hangi yüzle desteklenir aklım almıyor. Chpde bulunan ince dahil çoğu milletvekilinin zerre samimiyeti yok. O kadar seçim kaybederek bu milletin hayallerini çaldılar, en ufak bir vicdan azabı duyup istifa etmiyorlar.

Ben olsam utanırdım milletin karşısında cb adayı olmaya. Yüzsüzlük böyle bir şey demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avcılarınavcısı -- 21 Mayıs 2018; 0:29:14 >
  • sürekli kandırılan birinin , her seçimde halkı kandırması kadar ironik bir durum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.