Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu'nu çeviren kişi AKP'li çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne alakası var birisi sana şunu bunu say diyince saymakmı zorundasın. kendini sözlü yapan öğretmen yerine koyup karşındaki adamıda öğrenci yerine koyup saygınlığını alçaltmaya çalışmak rezillikten başka birşey değil
  • çocuğa soru sorar gibi soru mu sorulur?nedir atatürk ilkelerini biliyor musun?aşırı saçma bir soruydu, iyiki de cevap vermemiş.

sizin bakanınız da çiftçiden kaçıyordu, adam birşey de demedi mazotun durumunu sordu çiftçinin halinden bahsetti.

bakan ise arkasına bakmadan kaçıp gitti cevap bile veremedi.Kılıçdaroğlu adamın ikinci sorusunu cevapladı, orda yanlış konuştuğunu açıkladı.

HADİ AKPLİLER BUNA CEVAP VERİN?

NERDESİNİZ

SİSTEMLİ ADAM, T ULPA R

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Kılıçdaroğlu cevap veremedi" diyenlere üzülüyorum.Adam provokasyon amaçlı soruyor, Kılıçdaroğlu da bunu anlayıp cevap vermiyor.Eğer cevap verseydi o adam amacına ulaşmış olacaktı.Çünkü ardından, Kılıçdaroğlunu sinirlendirmek için başka konulara girecekti.Kılıçdaroğlu en temizini yaptı.Diğer siyasetçiler de örnek alsın.

• https://youtu.be/5zKKpobbr04

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda da var böyle tipler. Sabahtan akşama kadar Ampul yalarlar, AKP'lisin denildiğinde de reddederler
  • Kılıçdaroğlu'nun cevaplayamadığını nereden çıkardınız? İşinize geldiği gibi izlemeyin vieoyu. Kılıçdaroğlu sayarım dedikten sonra adam bir soru daha sorucam diyip başka soru soruyor arada kaynıyor.
  • Kılıçdaroğlu nun soruya cevap veremediğini hayal edip orgazm olanlar ya da orgazm taklidi yapanlar var bu ülkede ne yazık ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera önünde adamın Atatürk ilkelerini sayarmisin demesi yanlış.

Fakat CHP heyetinin de yanlışları var. Örneğin soru soran adamdan sert ve laubali şekilde yanak almak. Pataklar gibi sırtına vurmak.

Sen siyasetcisin vatandaşın oyuna talipsin. Vatandaşın chp li olmadığını anlasan bile öyle davranmamalisin.

Aklima takilan bir konu daha var. Kılıçdaroğlu başkanlık sistemiyle ilgili açıklama yapmistiya. Yeni sistemde başbakanın olmayacağını bilmemesinede hayret ettim. Yanlışlıkla oldu desem. Kılıçdaroğlu açıklamasında defalarca Cumhurbaşkanı ayrı partiden Başbakan ayrı partiden olursa diye cümle kurdu.

• İlk okuldaki çocuk bile biliyor. Bu adam CHP'nin başına yakışmıyor. Baykal'ın tırnağı olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Parsbey

quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Chpliler rteye gidip imanın şartları ne diye sorsa yeri göğü yıkarlar

Cok guzel fikir.

bir denemek gerek. Sonucu bende merak ediyorum.

hafız olduğu için sorunsuz yanıt verir oradan ekmek çıkmaz bence hiç denemeyin bile.
  • Bu tür yaratıklar en tehlikeli canlı türüdür. Çıkarı için gün gelir reisi de sırtından bıçaklar.

Reis adına gerçekten üzülüyorum. Etrafı bu tür canlılarla çevrili. En kötüsüde hepsini dost ve dava arkadaşı sanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Starin

Konusunda kac kere yazdim, yeni sistemde basbakan olmayacaigini Kilictaroglu pekala biliyor. Elestiriyi yaptiginiz roportaji okursaniz gorursunuz, orada anlatmak istedigini yanlis kelimeler ile anlatmis. Dezenformasyon yapmayin.

düzgün anlatsaymış bilader.iki kelimeyi bir araya getirip millete derdini anlatamayan adımın peşine takılıp gidiyorsunuz.sonrada size avukatlığını yapmak düşüyor.
  • Yalan ve akp.Birbirine ne kadar da yakışan 2 kelime.

• Ekşi'de de var burada da var.Kılıçdaroğlu'nun durup tek tek inkılapları saymasını mı bekliyordunuz?İlkokul öğrencisini sınıyorlar sanki hey Allah'ım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Parsbey

quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Chpliler rteye gidip imanın şartları ne diye sorsa yeri göğü yıkarlar

Cok guzel fikir.

bir denemek gerek. Sonucu bende merak ediyorum.

hafız olduğu için sorunsuz yanıt verir oradan ekmek çıkmaz bence hiç denemeyin bile.

Erdoğan hafız falan değil.İşiniz gücünüz yalan.

• operadakises O kullanıcısına yanıt
    Önyargılı güzel kardeşim, her insanın dili sürçebilir. Yanlış bir ifade kullanabilir. Ben kimsenin peşinden koşmadığım gibi, kimsenin de avukatlığını yapmıyorum. Hak neyse onu söylüyorum. Çırpınıp çırpınıp günlerce çıkan fiyasko haberlerde sessiz kalıp bugün yanlış bir kelime yüzünden yine izlediğiniz medyanın size dayattığı fikirlerle şurada çamur atıyorsunuz.

KK için kendini ifade edemiyor diyenler, çıkan bütün konuşmacılar halka vatan millet Sakarya goygoycu yaparken, demokrasi mitinginden, bir tek KK'nın sorunlara değindiğini ne çabuk unutuyorlar...

• Ne zannediyordunuz CHP 'li mi sanıyordunuz.. Gidip soruyorsa özellikle yapılan bir harekettir.. Boş boş gündemi meşgul etme eylemleri deyip geçiyorum artık ne kadar önemli şeyler var nelerle uğraşıyor ülke referanduma kadar ne saçmalıklar göreceğiz evet ve hayırcılardan daha kim bilir..
  • Vahabi müslümanları. Kendinden olmayan herşey yansın, yıkılsın, yok olsun.

Herkes bunlara düşman, bunlar çok akıllı, vatansever, biz ise hain...

bunları tutmasak dünyayı fethedecekler ama aşağılık, domuz eti yiyen ensest muhalifler onların ayağını kaydırmaya çalışıyor.

Reis aslında 23 kaplan gücünde ve duat ettikleri zaman seçmeneleri de 11 kişinin gücüne ulaşıp önce allah sonra yeşil dedelerin

yardımıyla balkanları ve avrupayı tekrar fethedecekler. (iman gücüyle)

savaşta füzeye kafa, rokete osmanlı tokadı atıp geri yollayacaklar..
  • Yalnız şaka maka tüm chp lilerin hüloğğğ daha neye evet dediklerini bilmiyo bu akkoyunlar laflarına karşılık kendi liderlerinin daha neye hayır dediğini bilmemesi ancak bu ülkede yaşanacak bir olaydı o da oldu

• kurmaca olduğu belli zaten.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.