Şimdi Ara

Kilicdaroglu'ndan sok aciklama: Kavurmaci serbest birakilmali ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kavurmacı salınınca , illa birisinin yiğeni , damadı olmamız mı gerekiyor derdi ahhaa

• daha okudugunuzu anlamıyorsunuz cahil herifler. adam diyorki; EĞER YARGI BASKI ALINTA VE TALİMATLA İŞ YAPIYORSA KAVURMACIYI SERBEST BIRAKIN TUTUKSUZ YARGILAYIN. ama diyorsanız ki YARGI BAĞIMSIZ OZAMAN İÇERİDE OLAN MASUM İNSANLARI TUTUKLATMAK İÇİN BASKI YAPMAYIN diyor sizin türkçe hocanızı.. :) olay budur doğru demiştir.
  • k.k fetönün isteklerini yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış bir şey dememiş. Yargılamada tutuksuz yargılama esastır. Tutuklamayı gerektiren bişer şey varsa tutuklama olur.

Şu anda A kişisi, B kişisi, Kavurmacı vs farketmez. Bu kural çok suistimal ediliyor.

Tabi adaletten bi haber kn nefret duyguları ile haraket edenlere bunu anlatamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

KK ile aynı memlekete sahibim ama ben bile bu adamı sevmiyorum artık. Yürüyüşü seçim zamanı yapmayıp şimdi yapman neden ?

Peki neden seçim zamanı yürüyüş yapmak zorunda ? Bu ülkede 80 milyon + 4 milyon Suriyeli var ve 55 milyon seçmen var.

Neden bu yürüyüşü 55 milyondan sadece CHP yapmak zorunda ?? Diğerlerinin vicdanı aklı düşüncesi yok mu ?

Her şeyi CHP yapsın biz sadece izleyelim provokatörler katılınca da aaa bak HDP liler de orada teröristler de orada.

55 milyonun 40 milyonu demek ki bu yürüyüşü hak etmiyor haksızlığa susuyorlarsa zamanı gelince bu adalet ve yargı onlara da lazım olacak bırakın kötü hallere düşelim ki adaletin kıymetini anlayalım.

Hocam Türkiyeden bahsediyoruz farkındaysanız , bizim halk uyutulur ve pısırık bir halktır , hakkını arayabilen bir halk değiliz malesef . Seçim zamanı yuruyus yapmak zorunda değil ama şimdide gerekli değil , onca adaletsizlik oldu yenimi aklına geliyor , düzgün bir CHP yönetimi izleyemedi KK.

Türk pısırik ve uyuyandir degilmi. Sen evinde yatip toto buyutmeye devam et yigido. Bir sey olursa biz agalarin sokaga cikip hakkimizi sokerek almayi iyi biliriz rahat ol.

• Arkadaşlar bu lafı tersten anlamak yanlış. Kılıçdaroğlu'nun kasteddiği kim olursa olsun adil ve eşit şartlarda yargılanması gerektiğidir. Hapisteki gazetecilerin içeride olup damatların aynı suçtan dışarıda kalmalarına adam halen isyan ediyor. İstediği 2 kesiminde ya içeride ya dışarıda birlikte yargılanmasıdır. Biri içeride diğeri dışarıda şeklinde değil.

• Asıl şaka gibi olan cahil cühelanın tutuklama kararının bir ceza olduğunu zannetmesi.

KK hem alevi hem kürt olmasa çoktan başbakandı

• Forumda muhaliflik yapan bazı arkadaşların herşeye muhaliflik tarzında muhalefet yaptığını görünce şaşırmak gerektiğini düşünüyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

KK ile aynı memlekete sahibim ama ben bile bu adamı sevmiyorum artık. Yürüyüşü seçim zamanı yapmayıp şimdi yapman neden ?

Peki neden seçim zamanı yürüyüş yapmak zorunda ? Bu ülkede 80 milyon + 4 milyon Suriyeli var ve 55 milyon seçmen var.

Neden bu yürüyüşü 55 milyondan sadece CHP yapmak zorunda ?? Diğerlerinin vicdanı aklı düşüncesi yok mu ?

Her şeyi CHP yapsın biz sadece izleyelim provokatörler katılınca da aaa bak HDP liler de orada teröristler de orada.

55 milyonun 40 milyonu demek ki bu yürüyüşü hak etmiyor haksızlığa susuyorlarsa zamanı gelince bu adalet ve yargı onlara da lazım olacak bırakın kötü hallere düşelim ki adaletin kıymetini anlayalım.

Hocam Türkiyeden bahsediyoruz farkındaysanız , bizim halk uyutulur ve pısırık bir halktır , hakkını arayabilen bir halk değiliz malesef . Seçim zamanı yuruyus yapmak zorunda değil ama şimdide gerekli değil , onca adaletsizlik oldu yenimi aklına geliyor , düzgün bir CHP yönetimi izleyemedi KK.

Türk pısırik ve uyuyandir degilmi. Sen evinde yatip toto buyutmeye devam et yigido. Bir sey olursa biz agalarin sokaga cikip hakkimizi sokerek almayi iyi biliriz rahat ol.

ya bırak bu ayakları , çakma osmanlıcı seni. Şuan haksızlıklar diz boyu hani nerde hakkını savunan , benzine , yiyeceklere , arabaya son 5 senedir çatır çutur vergi bindiriyorlar.Türk demedim Türkiye dedim , milletçe uyuyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Asıl şaka gibi olan cahil cühelanın tutuklama kararının bir ceza olduğunu zannetmesi.

KK hem alevi hem kürt olmasa çoktan başbakandı

Ailesi ve sülalesi zazaca konuşan biri nasıl kürt olsun , Tunceliler kürt değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam Adalet'i savunmak için yürüyor

AKP'linin damadı olunca adaleti savunmasın mı?

Kavurmacı tutuklanıp serbest bırakılınca niçin serbest bırakıldı demek saçmaydı, diğerleri niçin hapiste demek gerekirdi? serbest bırakılmak için damat mı olmak lazımdı doğru sözdü fakat serbest bırakılanı suçlu demek yanlıştı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilicdaroglu'ndan sok aciklama: Kavurmaci serbest birakilmali !
  • Yeni emirler gelmiş
  • KK'nın elinde tüm parti üyelerinin kasetlerinin olduğunu düşünüyorum yoksa bu adamın hala partide kalmasının mümkünatı yok.
  • Hala şu vasfı olmayan niteliksiz adamın ülke yönetebileceğine inanan varmı acaba.

• Eğer Rte gerçekten BOP eş başkanı ise muhtemelen muhalefet de aynı amaca hizmet ediyordur veya içeride adamları vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

arada bir şehitler için de yürü kılıçdaroğlu.

adam adelet için yürüyor senin biat ettigin adamda şehitler için yürüsünde göriyim...kesin bi kaç km gitmeden düşüp bayılır
  • Ben bu adamı çok dürüst ve Avrupa seviyesinde buluyorum tek şanssızlığı Türkiye'de yaşaması.
  • olayı anlamadan laf yapmayın
    adalet tarafsız olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.