Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Üniversite diplomanı bana göster (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
3.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tanetr

İslamı yaşayan biri namaz kılınca mı reklam oluyor

Yoksa KK gibi iftara diye gidip ezan 5 dk kala şu içmek mi

İbadet gösteriş için değil Allah rızası için yapılır. Bakın gençler ben namaz kılıyorum duymayan kalmasın ben ibadet ediyorum hacı amca gördünmü ben namaz kıldım ben dindarım hadi oyunu ver diyerek ibadet yapılmaz. Buna ibadet değil riya denir.

Allah bu konuda kullarını uyarmıştır:
    -“Yazıklar olsun o namaz kılanlara ki, onlar namazlarını ciddiye almazlar. Onlar (namazlarıyla) gösteriş yaparlar.”
    -“Ey iman edenler! Allah'a ve ahiret gününe inanmadığı halde malını gösteriş için harcayan kimse gibi, başa kakmak ve incitmek suretiyle, yaptığınız hayırlarınızı boşa çıkarmayın. Böylesinin durumu, üzerinde biraz toprak bulunan düz kayaya benzer ki, sağanak bir yağmur isabet etmiş de onu çıplak pürüzsüz kaya haline getirivermiştir. Bunlar kazandıklarından hiçbir şeye sahip olamazlar. Allah, kâfirleri doğru yola iletmez.”

Allah sana riya nedeniyle "yazıklar olsun" diyorsa sen bittin zaten. Daha ötesi varmı yok. Anca dünyada çomarları kandırırsın.
    KKnın yaptığıyla ilgili bir bilgim yok. Konuyla ilgili bir video falan varmı?

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Üniversite diplomanı bana göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Tanetr

İslamı yaşayan biri namaz kılınca mı reklam oluyor

Yoksa KK gibi iftara diye gidip ezan 5 dk kala şu içmek mi

İslam sadece 1000 kişilik koruma ordusuyla cumaya giderek yaşanmıyor. Haram yemeyeceksin, lüksten şatafattan uzak duracaksın, kul hakkı yemeyeceksin.

Cehenneme ilk sırada girecekler de “adil olmayan yöneticiler”dir. Benden çatır çatır vergi alırken yandaşların vergi borçlarını silenler mi cennete girecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Ibadet zaten allah rızası için yapılır buna tezat bir şey demedim. Benim ibadet ile ilgili görüşüm en önemlisi gösteristen uzak olması bana bunları söylemene gerek yoktu.

KK ile ilgili öyle bir video da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanetr -- 12 Aralık 2017; 18:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil wrongs

quote:

Orijinalden alıntı: alibeyindonanimhaberi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

1970 li yıllarda öğretmen olmak için pedagojik formasyon aranmazdı, 2 yıllık öğretmen hatta ilk örgün eğitim (açık öğretimin atası) mektupla yüksekokul mezunları ortaokul lise öğretmeni, lise mezunları ilkokul öğretmenliği yapanlar bile vardı.

1970 lerde üniversite yanında akademi eğitimleri vardı.

Akademilerde eğitim 2-3-4 yıl şeklindeydi. O yıllarda ön lisans lisans (yani 2-3-4) program tanımları tam oluşmamıştı. 3 yıllık eğitim programı şu anda yok.

Şimdi 3 yıllık eğitim ön lisanstan fazla lisans için 1 yıl eksik kabul ediliyor günümüzde ancak o dönemlerde ön lisans - lisans tanımları tam yapılmadığından bunlar daha sonra lisans dengi kabul edilmiş olabilir mi? Bilenler bilgi yazsın.

Hocam adamda yok diploma,Universiteler her seyin kaydini tutuyor olsaydi 100 kere cikmisti ortaya. Bu adam ve yandaslari yuzunden marmara universitesi her gecen gun itibarini kaybediyor, okudugum okuldan utanir hale gelecegim yakinda rektoru sagolsun....

Diplomayla cb liğin alakası yok zaten

Ne demek yok. Universite diplomasi olmayan cb olamaz bu kadar basit.

Okur okumaz sana ne?

• Vay arkadaş, lideri ne ki seçmeni ne olsun. Sizin gibi insanlara ne söylesen boş dur.

Anlayacağın dilde konuşayım; Her yere Atatürk büstü yapsın ve önün'de resim çektirsin, 10 kasım'da Atatürk'ü ziyaret etmeyeni ve saygı duruşu yapmayanı astırsın. Atatürkçü ya, insanlar onlara her koşul'da kesintisiz 25% lik oy verir. Ar-ge yatırımlarını önümüz'de ki yüz yıl için de yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe42TRK -- 14 Aralık 2017; 10:32:22 >
  • Dumisini kullanıcısına yanıt
    Dumies hocam sskyi batiran kilicdar istifa etmeli degil mi? Ulkeyi batiranlarla ugrasiyor adam. Buyuk gunah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmRe42TRK

Vay arkadaş, lideri ne ki seçmeni ne olsun. Sizin gibi insanlara ne söylesen boş dur.

Anlayacağın dilde konuşayım; Her yere Atatürk büstü yapsın ve önün'de resim çektirsin, 10 kasım'da Atatürk'ü ziyaret etmeyeni ve saygı duruşu yapmayanı astırsın. Atatürkçü ya, insanlar onlara her koşul'da kesintisiz 25% lik oy verir. Ar-ge yatırımlarını önümüz'de ki yüz yıl için de yaparız.

Yav hadi bas git yerli uçağın geçiyor gök yüzünden bak

• Genccizer G kullanıcısına yanıt
    İstifa edecek yürek ve cesareti olsaydı çoktan ederdi zaten. Zira kendisi yıllardır her seçimde bu milletten tokadı yiyor. Ancak koltuk sevdası kendisini istifa ettirmiyor. Böylece hem kendisine, hem partisine, hem de seçmenine ihanet ediyor. Ülkeyi batırdığımız falan yok büyüme rakamlarımızı görmedin herhalde. Ülkeyi batıracak birileri varsa o da Cehape zihniyeti ve SSK'yı batıran Kılıçdaroğlu'dur.
    Vallahi hocam gordum buyume oranlarini tak alkislayacagim karsima dis borclar enflasyon dolar ve euronun durumu benzin fiyatlari vergi oranlari vs geliyor. Neyse bunlar mesele degil. Dis borcu 400 milyar olmus tariminda dahi israil tohumu kullanan bir ulke olarak dis guclere boyun egmedik ya tum mesele budur bence. Helal olsun.

Büyük resmi görmüşsün o halde kutlarım. Uslu bir seçmen olursan ileride belki şirinleri dahi görebilirsin.
    Vallahi fethullah gulen hocaefendinizden hayirsever is adaminiz reza sarraba kadar herkesin kullandigi sirinleri ben gormek istemiyorum. Gorenlerin utanci onlara yeter bence. Bu yuzden ben yaramaz cocuk olayim. Sizler uslu olmaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genccizer -- 14 Aralık 2017; 11:4:35 >
  • Şükür ki, "BENİM", geçen veya geçecek bir yerli uçağımız var. Senin oda yok, zaten bu kafayla olması da imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe42TRK -- 14 Aralık 2017; 11:5:20 >
    O utanç bize yeter. Maalesef kandırıldık ve aldatıldık iyi niyetimiz suistimal edildi ve milletimizden özür diledik. Ancak suç biz bizde değil. Aldatan suçludur aldanan değil.
    He he taam taam haklisin. Inandik.

Milletimiz de inanmış olmalı ki referandumda yine kazandık. Bizi yalnız bırakmadılar düşene bir tekme de onlar vurmadı. Bu milletle daha neler yaparız neler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genccizer

Vallahi hocam gordum buyume oranlarini tak alkislayacagim karsima dis borclar enflasyon dolar ve euronun durumu benzin fiyatlari vergi oranlari vs geliyor. Neyse bunlar mesele degil. Dis borcu 400 milyar olmus tariminda dahi israil tohumu kullanan bir ulke olarak dis guclere boyun egmedik ya tum mesele budur bence. Helal olsun.

Hocam, o dış borç dediğinin, özel sektör borcu olduğunu bilmiyor. Devlet dış borcu ne için yapacak. Bırak şunu Allah aşkına boş, boş konuşuyor.
    Bakalim neler yapacaksiniz gorecegiz.

• EmRe42TRK kullanıcısına yanıt
    Bak ne diyorum sana tariminda dahi israil tohumu kullanan bir ulkeyiz. Dusun ki anadolu gibi bir topraklarda tohum dahi uretemiyor disaridan getiriyoruz. Bagimliligimiz ne boyutta oldugunu dusun.

Dis borc ozelin borcuymus. Bak sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genccizer -- 14 Aralık 2017; 11:26:26 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

1970 li yıllarda öğretmen olmak için pedagojik formasyon aranmazdı, 2 yıllık öğretmen hatta ilk örgün eğitim (açık öğretimin atası) mektupla yüksekokul mezunları ortaokul lise öğretmeni, lise mezunları ilkokul öğretmenliği yapanlar bile vardı.

1970 lerde üniversite yanında akademi eğitimleri vardı.

Akademilerde eğitim 2-3-4 yıl şeklindeydi. O yıllarda ön lisans lisans (yani 2-3-4) program tanımları tam oluşmamıştı. 3 yıllık eğitim programı şu anda yok.

Şimdi 3 yıllık eğitim ön lisanstan fazla lisans için 1 yıl eksik kabul ediliyor günümüzde ancak o dönemlerde ön lisans - lisans tanımları tam yapılmadığından bunlar daha sonra lisans dengi kabul edilmiş olabilir mi? Bilenler bilgi yazsın.

Hocam adamda yok diploma,Universiteler her seyin kaydini tutuyor olsaydi 100 kere cikmisti ortaya. Bu adam ve yandaslari yuzunden marmara universitesi her gecen gun itibarini kaybediyor, okudugum okuldan utanir hale gelecegim yakinda rektoru sagolsun....

Diplomayla cb liğin alakası yok zaten

Ne demek yok. Universite diplomasi olmayan cb olamaz bu kadar basit.

Okur okumaz sana ne?

Yahu kardeşim bu mesele trolluk yapılacak mesele değil. Açıkça yasa ihlali var ve kimse hesap soramıyor çünkü yargımız ölü öylesine yozlaşmış ki

Neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş, zaytung'dan haber gören ortaya çıkıyor, trol musunuz nesiniz. Bu olay kaç senedir konuşuluyor, tarım bakanı otuz sefer almıyoruz, ihraç ediyoruz dedi. Daha neyin yaygarasını yapıyorsunuz. Zaten tohumların çoğunu kendimiz yapıyoruz.

Ayrıca Torku yeni tohum üretim tesisi kuruyor, başka ülkeler'den artık hiç alınmıyacak.

Neye inanmak istiyorsan inan, seni inandırmak zorundamıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe42TRK -- 14 Aralık 2017; 11:45:22 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.