Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 12 Mart 2021; 19:43:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen vereceği yanıt söz vermiştin seçimi kaybedersen bırakıyordun noldu

• Kılıçdaroğlu rahat alır.
  • Adam gibi adam Kemal Kılıçdaroğlu'nun karşısına çıkacak cesaret ne gezer onlarda!
  • referandum öncesi yine meydan okumuştu kimse karşısına çıkamadı. yine aynısı olur diye düşünüyorum.
  • Mümkün değil yüzyüze tartışamazlar Kılıçdaroğlu ile ancak uzaktan atıp tutarlar.
    Adam kaç kilometre yürüdü , akp'liler olsa yolda kalır köprüde Binali Yıldırım ne haldeydi az bir yürüme ile.
  • Yemeeez. Ama diger kanallardan arkasindan atar fetocu terorist diye.

• Hiç çıkar mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu meydan okumayı tüm halka duyurabilmekte zaten iş. Herkesi biraz düşündürürsün gerçekten çıkıp konuşsunlar derse halk işte o zaman bir şeyler değişir.

Yoksa CHP nin grup toplantısını kim izliyor kardeşim ? Sözcü'yü kim okuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Tayyip ikili bir tartismada asla kazanamaz bunu kendisi ds biliyor. Her seye hulogg diyen gruba eyy diye seslenmek kolay. Kilicdaroglu canli yayinda bunu madara eder.

• Ne diyecek kardeş ben hemen söylüyorum. Ey Kılıçdaroğlu sen SSK'yı batırdın, merdivene ters bindin, koyun güdemezsin. Sonra da prompter bozulacak ve AKP Genel Başkanı susacak. 639464894 koruması da onu alıp 1000 odalı Saray'ına kadar eşlik edecek.

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    Alttaki videoyu izle bakalım böyle konusan başka lider gelmişmi ülkeye adam zaten herkesi kapak yapmasından dolayı kazanıyor. Kılıçdaroğluyla bende Cumhurbaşkanı olsam bir programa katılmazdım bir çok laf vardır. "Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç galip gelemedim." , "Kırk alimi bir delil ile yendim, ama bir cahili kırk delil ile yenemedim" , "
    cahil karşısında kitap gibi sessiz ol"

• Kılıçdaroğlu çok zeki bir adam, kuracağı çok cümle olur onun.

Böyle bir oturum olsa ağır kaybedeni baştan belli zaten. Erdoğan ın karizmasında çok ağır çiziğe sebep olur. Sevenlerini hüsrana uğratır. Bunu Sayın Cumhurbaşkanımız bildiği için yıllardır bu davetlerden kaçınmakta.

Kılıçdaroğlu ilk defa hodri meydan demiyor. Daha önce defalarca yaptı bunu. Çünkü karşısına çıkamayacağını çok iyi biliyor. Muhtelif zamanlarda Erdoğan ın imajını zedeliyor bilinçli olarak. Faydalanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğan Bey'in soru beklemediği yerden gelince tepkisi için bu video iyi bir örnek.Konuşmalarını hazırlayan koca bir ekip var.

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    Cb, Kendinden alt kisilerle konusmak istemez.

Kılıçdaroğlu'nun seviyesi başbakan yardımcısıdır. Ha bak onlarla Tv ye çıkabilir.

• mgora kullanıcısına yanıt
    G20 gibi zirvelerde yabancı gazeteler oluyor. 1 kere objektif olun 1 kere

• Prompter olmadan çıkamaz. Ya da hazır edilmiş sorular olmadan çıkamaz. Mümkünatı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim siyasilerde duzgun tartisma adabi olsa ne ala.

Karsilasirlarsa 10dk sonra birbirlerine girerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Erdoğan Bey'in soru beklemediği yerden gelince tepkisi için bu video iyi bir örnek.Konuşmalarını hazırlayan koca bir ekip var.

Burada gayet mantikli cevap vermis. Bence dogru bir ornek olmamis.

Yesildirekteki ortalama bir esnaf da 17 yasinda kucuk bir gemi alabilir.

• e yıllardır dıyor zaten cıkmayacak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.