Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu Belgeleri Açıklıyor [SON DAKİKA]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.045
Cevap
7
Favori
76.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 679
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ali_ihsan21 (79 mesaj) Ken Block43 (59 mesaj) Cole Trickle (57 mesaj) StaatSanWalt (42 mesaj) uozkan (41 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1295 mesaj) Mobil (691 mesaj) Tablet (175 mesaj) Mini (147 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
596 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Kılıçdaroğlu Belgeleri Açıklıyor [SON DAKİKA]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    21447 Mesaj
    [16 Şubat 2021 23:43:10 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel
    BAŞLIK VE HABER KAYNAĞI:https://www.ntv.com.tr/canli-yayin/ntv

GÜNCEL EDİT: CHP TBMM'ye önerge teklif etmiş dekontların araştırılması için.

http://www.hurriyet.com.tr/chpden-yeni-dekont-aciklamasi-40662383?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

CHP RESMİ SİTESİ BELGELERİ YAYINLADI:
    http://chp.org.tr/public/0/folder/man_adasi_belgeleri.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zotacing -- 1 Aralık 2017; 18:1:18 >

• Bu ülkenin dini duygularını sömürerek fakir insanlarının verdiği vergilerle zenginleşen‚ yolsuzluk yapan ve kul hakkı yiyenin ALLAH BELASINI VERSİN
    Açıklasa ne olacak ki? Misal, TRT o anda yayını kesti. Kendisini dini bütün deklare eden milyonlarca yandaş 'montaj' beller; fetö'nün sahte belgeleri derler.
    Madem sahte neden yayın yasağı oluyor, neyden korkuyorlar? desek, eveler gevelerler. Seçim öncesi oy potansiyeli ciddi zarar görürse PKK'yı hortlatırlar, kaosa gizlenirler namussuzca. Canlar gitmiş, analar ağlamış sıkıntı olmaz onlar için. Gerekirse bir güzel çalarlar oyları, kimsenin gıkı çıkmaz. Oy çalındığına dair belge gösterirsin, yalanlar geçerler. Yani hiçbir şey değişmez. Bu ülkede bir şeyleri değiştirecek güç Anadolu insanındadır. Ama ileride düşecekleri rezil, aç, sefil durumlara ne kadar üzülebilirim bilmiyorum.
    Kemal Kılıçdaroğlu sözünde durup belgeleriyle açıklamıştır. Ama hiçbir şey olmayacaktır ne de olsa benim milletim hep yaptığı gibi bu olaya da bir kılıf bulur. Kendi parasını çalıp yiyenlere en yakın seçimde gereken desteği verir.
    Akplilerin agresifliğine bakarsak belgelerin gerçek olduğu ortada. Tutuşan paçaların kokusu gelmeye başladı
  • Binbaşı
    1964 Mesaj
    Montaj der, Amerika'nın oyunu der geçer AKP ve kitlesi.
  • Binbaşı
    1505 Mesaj
    İlk defa doğru düzgün muhalefet yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5242 Mesaj
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanjayra -- 21 Temmuz 2020; 9:47:26 >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hadi be, ciddi mi dışarıdayım takip edemiyorum.

|
    |
  • Yarbay
    5639 Mesaj
    Harbiden açıkladı mı

• Teğmen
    212 Mesaj
    Fetöcü lerin oyunları bunlar

|
    |
  • Yarbay
    21447 Mesaj
    [16 Şubat 2021 23:43:10 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Harbiden açıkladı mı

Evet sayfalarca banka swift'i ve dekontu açıkladı.

Dinlerken sayamadım milyon dolarları.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/kilicdaroglu-grup-toplantisinda-konusuyor-canli,UsxitNZYeUuQPxwzLjgoXw
  • Teğmen
    181 Mesaj
    Kemal Kılıçdaroğlu sözünde durup belgeleriyle açıklamıştır. Ama hiçbir şey olmayacaktır ne de olsa benim milletim hep yaptığı gibi bu olaya da bir kılıf bulur. Kendi parasını çalıp yiyenlere en yakın seçimde gereken desteği verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartenes -- 28 Kasım 2017; 14:37:9 >
  • Binbaşı
    1138 Mesaj
    Normal, gelişmiş, demokratik bir ülkede şu belgelerden sonra başbakan ve cumhurbaşkanının istifası istenir ve istifa da ederler ama bizde olacağı söylüyorum bu belgeler montajjjj montajjjj kimse bize iftira atamaz bu belgeler feto belgeleri diyecek karşısındanda huloooooooo diye bağrışmalar meleşmeler falan konu kapanıcak.
  • Binbaşı
    1761 Mesaj
    Bakalım Reza'da ötünce nasıl kıvıracak AKP.
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Bu ülkenin dini duygularını sömürerek fakir insanlarının verdiği vergilerle zenginleşen‚ yolsuzluk yapan ve kul hakkı yiyenin ALLAH BELASINI VERSİN
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Harbiden açıkladı mı

Açıklasa ne olacak ki? Misal, TRT o anda yayını kesti. Kendisini dini bütün deklare eden milyonlarca yandaş 'montaj' beller; fetö'nün sahte belgeleri derler.
    Madem sahte neden yayın yasağı oluyor, neyden korkuyorlar? desek, eveler gevelerler. Seçim öncesi oy potansiyeli ciddi zarar görürse PKK'yı hortlatırlar, kaosa gizlenirler namussuzca. Canlar gitmiş, analar ağlamış sıkıntı olmaz onlar için. Gerekirse bir güzel çalarlar oyları, kimsenin gıkı çıkmaz. Oy çalındığına dair belge gösterirsin, yalanlar geçerler. Yani hiçbir şey değişmez. Bu ülkede bir şeyleri değiştirecek güç Anadolu insanındadır. Ama ileride düşecekleri rezil, aç, sefil durumlara ne kadar üzülebilirim bilmiyorum.

• Çavuş
    92 Mesaj
    havuz medya olduktan sonra montaj ile işi kapatırlar.. Milletin ziyniyeti değişmedikçe

|
    |
  • Yarbay
    3889 Mesaj
    "Belgeler montaj" denecegine 1.01 bahse girerim.
  • Yüzbaşı
    960 Mesaj

Normal, gelişmiş, demokratik bir ülkede böyle bir şeyin haberinin bile çıkmasıyla ilgili kişi direk istifa eder.
    maho2306 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Açıklamalardan sonra

Cb Erdoğan : Ben istifa demedim istifade ederim dedim
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-kilicdaroglundan-hodri-meydan-diyen-erdogana-cevap-40660896

Man adasında herhalde imamhatip yaptıracaklardı.

quote:

Devleti yönetenlerin vatandaşlara örnek olması lazım. Vatandaşa diyeceksin ki, vergi ver, vermezsen 3 misli ceza keseceğim. Ama kendi çocuklarını başka adada şirket kurduracaksın, sonra milyonlarca dolar göndereceksin. Sonra ‘dolarlarınızı bozdurun, biz yerli ve milliyiz’ diyeceksin. Sen ne yerlisin ne millisin, sen gayri millisin.

• Yarbay
    2254 Mesaj

Ekleme.
    eski bir bankacı olarak akpye tavsiyem madem yalan ,hemen a haberi yollayıp kılıçdaroğlunun elinden dekontu alıp herhangi bir bankaya gitsinler,swift numarasını girip işleme baksınlar,bunu da canlı yayında yalan olduğunu bütün türkiyeye göstersinler.2 dakikalık iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 28 Kasım 2017; 15:58:23 >
  • Yarbay
    27471 Mesaj
    Bir sey degismeyecek.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,609
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.