Şimdi Ara

Kılıçdaroğlu:Başkan olamayacaksın bu milletin kanında boğulacaksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Kılıçdaroğlu:Başkan olamayacaksın bu milletin kanında boğulacaksın
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Binbaşı
  1152 Mesaj
  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.

  Grup toplantısında 'Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nu eleştiren Kılıçdaroğlu, "Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi, kılık ve kıyafet, dernek vakıf ve sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat niye merak ediyorlar merak ediyorum, hepsini fişleyecekler" dedi. Öte yandan son günlerde üst üste gelen şehit haberlerine tepki gösteren Kılıçdaroğlu, AKP hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı suçlayarak "AKP ile PKK işbirliği içindedir... PKK mahkemeler kurdu, sesleri çıkmadı. Vergi daireleri kurdular, askere alma daireleri kurdular, trafik kontrolü yaptılar, şehirleri cephaneliğe dönüştürdüler, ses yok! Neden milletin önüne kanı ve gözyaşını koyup başkan olacağım diyor. Sen başkan olamayacaksın, bu milletin kanında boğulacaksın." ifadelerini kullandı.
  İşte Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satırbaşları;

  CERATTEPE'DEKİ OLAYLAR

  "Artvin Cerattepe'de madencilik yapılmamalıdır. Artvin halkı boşu boşuna ormanlarına sahip çıkmıyor, sadece Artvinliler değil herkes karşı çıkıyor sadece 1 kişi karşı çıkmıyor. Artvin halkı boşuna kendi canlılarına sahip çıkmıyor. Havuz medyası Artvinlileri terörist ilan etti. Son bilirkişi raporu 50 bin 300 ağaç kesilecek diyor. Sizde nasıl bir ahlak var? Artvinli kadınları copladılar. Biz Artvin'e sahip çıkacağız diyoruz. Biz CHP olarak Artvinlileri kucaklıyoruz. Size her türlü desteği vermek bizim namus borcumuzdur. Teröre yataklık yapanlar, milletin anasına küfredene de yardım ve yataklık yapıyorlar.

  "HERKESİ FİŞLEYECEKLER"

  Bunlar kişisel verilerin korunması adı altında herkesi fişlemeye başlayacaklar. Bunlar kurum kuruyor 7 üyesi de AKP'li olacak. Siz çocuk mu kandırıyorsunuz? Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi, kılık ve kıyafet, dernek vakıf ve sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayat niye merak ediyorlar merak ediyorum, hepsini fişleyecekler."

  "TARİHİN EN BÜYÜK KRİZİNİ YAŞIYORUZ"

  Benden sık duyduğunuz bir cümle var: Türkiye, Cumhuriyet tarihinin en büyük krizinden geçiyor. Böyle bir kriz 2.Dünya Savaşı'ndan bile büyük bir kriz. Bu krizin adı yönetim krizi arkadaşlar. Türkiye Cumhuriyeti devleti iyi yönetilmiyor, daha doğrusu yönetilmiyor. Yönetim boşluğu var, iflas eden bir yönetim var.
  Bir devlette liyakat sistemi çökmüşse, orada devlet çökmüştür. Tipik bir örnek vereceğim. Devlette şube müdürü olmak için 4 yıllık üniversiteyi bitirmeniz lazım ama milletvekili, bakan olmak için ilkokul diploması yeterli. Devletle siyaset arasında bu kadar bir farklılık var. Devletin ilgili organı uyarıyor, MİT Emniyet’e “Önümüzdeki günlerde şu terör örgütü, askerlerin yoğun olduğu yerlerde eylem yapacak, önlem alın” diyor. Alınıyor mu? Sıfır. Kim alacak? Ankara’nın göbeğinde 29 vatandaşımız ölüyor.

  "BAŞBAKAN'IN AÇIKLAMASINA BAK..."

  Bir yönetimin nasıl dağıldığını şimdi sizlere onların cümleleriyle söyleyeceğim. Başbakan Davutoğlu'nun yaptığı açıklama: “Patlama sesi duyduk, açıklama yapacağız.” En azından duymuş, duymayabilirdi de... Başbakan’ın açıklamasına bak. Bu ülkenin bakanı “Terör örgütü yaptı diye bir duyum var” diyor. Geçelim İçişleri Bakanı’na... Twitter’dan şiddetle kınıyor. Kınamasaydın bari... İyi ki kınadın. "Saldırı ülkemize yapılmıştır" diyor. Biz de Küba Cumhuriyeti'ne yapıldı sanıyorduk. Sen o terör örgütünü neden koruyorsun? Sen bu ismi kamuoyuyla paylaşmadığın anda o örgüte yardım yapıyorsun demektir.

  "MİT HEPSİNİ ÖNCEDEN SÖYLEMİŞ"

  "Bu bombayı patlatanlar orada ölenleri tesadüfen seçtiler" diyor. MİT bunların hepsini sana önceden söylüyor. Beyefendi çıkıp "Terör örgütü orayı tesadüfen seçti" diye çıkıp açıklama yapıyor. Biz doğruyu nereden öğrendik, terör örgütünden ve bombayı patlatanın babasından öğrendik.

  "TERÖRİSTİN TAZİYE ÇADIRINA GİTMEK VATANA İHANETTİR"

  Yanlışa her zaman yanlış dedik ve diyeceğiz. Teröre karşı tüm siyasi partilerin açık ve net tutum takınması lazım. Teröristin taziye çadırına gitmek doğru değildir ve vatana ihanettir. Kınıyoruz ve kabul etmiyoruz.

  "BİR TANE İSTİFA YOK!.. ERDEMLİ, YÜREKLİ, NAMUSLU BİR BAKAN GÖRDÜNÜZ MÜ?"

  Bu kadar insan hayatını kaybetti. İstifa eden bir bakan gördünüz mü? Benim vicdanım sızlıyor, erdemli, yürekli, namuslu bir bakan gördünüz mü? Sorumluluk almıyorlar. Devlet teşkilatı düzenli ve etkili mi çalışıyor? Devleti bozarsanız, bunların hiçbiri çalışmaz. Yüzlerce insan hayatını kaybetti, bir kişi çıkıp istifa etmedi, bu cesareti gösteremedi. Aldığınız para size haram olsun, daha ne diyeyim ben size! Sorumluluk, yüksek ahlaki saygılı kişilere aittir. Sorumluluk hissedersiniz ve istifa edersiniz. Sorumluluk ahlaki değerlerle yerine getirildiğinde ancak devam eder. Sorumluluk kararlılık ister. Eğer, siz vesayet altında olduğunuzu biliyor ve kabul ediyorsanız, hiçbir anlamı yoktur.
  Düzen o kadar bozuldu ki, gazetelerin spor sayfalarında. Hakem kırmızı kart gösterirdi artık futbolcu kırmızı kart gösterir oldu, düzen böyle bozuldu. Bu düzen, Türkiye'ye acıyı ve gözyaşını getirdi.

  "AKP İLE PKK İŞBİRLİĞİ HALİNDEDİR"

  AK Parti ile PKK işbirliği halindedir, açıkça söylüyorum. Versinler mahkemeye, vermezseniz namertsiniz. Hepsini ispat edeceğim, hepsini. Gözyaşının üzerinde kimse oturamaz.

  "BAŞKAN OLAMAYACAKSIN BU MİLLETİN KANINDA BOĞULACAKSIN"

  AKP yönetimiyle PKK işbirliği halindedir. Versinler mahkemeye, hepsini ispat edeceğim. Kimse kanın, gözyaşının üzerinde oturamaz. Kanı ve gözyaşını bir seçenek olarak milletin önüne koymayı asla kabul etmiyoruz. PKK mahkemeler kurdu, sesleri çıkmadı. Vergi daireleri kurdular, askere alma daireleri kurdular, trafik kontrolü yaptılar, şehirleri cephaneliğe dönüştürdüler, ses yok! Neden milletin önüne kanı ve gözyaşını koyup başkan olacağım diyor. Sen başkan olamayacaksın, bu milletin kanında boğulacaksın.
  7 Haziran'da seçim oldu, havuz medyası başta, "Türk milleti kaosu seçti" niye kaosu seçsin? Acılarımız çok fazla, demokraside bir kural vardır, AKP'ye oy veren vatandaşlarımızı siz ikna edeceksiniz. Korkmayın. Açık ve net, 180 derece değişmesi lazım. Devlet adamlığı, kendi ülkesinin çıkarlarını savunan devlet adamıdır. Türkiye'yi Ortadoğu bataklığının parçası haline getirenler devlet adamı olamazlar."
  Çok güzel bir değerlendirme olmuş.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >  |
  |
  _____________________________
 • Olmuş olmasına da hep aynı telden giriyor, anca anlayana... Bu yazıyı bırak okumayı, içindeki doneleri görmeyen %50"lik kesim var. Teli değiştirip akordu iyi basması gerek.

 • Yarbay
  2301 Mesaj
  Olmuş olmasına da hep aynı telden giriyor, anca anlayana... Bu yazıyı bırak okumayı, içindeki doneleri görmeyen %50"lik kesim var. Teli değiştirip akordu iyi basması gerek.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2288 Mesaj
  Kilicdaroglu bugun genel anlam da iyi konustu.Konusmasinda takildigim 2 nokta ise acikcasi biraz gazla soylenmis gibi.Oncelikle isbirligi konusunda beni mahkemeye versinler her seyi aciklayacam diyor.E elinde belge bilgi varsa sen git mahkemeye ne diye birilerinin mahkemeye vermesini bekliyorsun.Sanki şantaj malzemesi olarak kullaniyor gibi.Ikinci olarak secim ile ilgili soyledikleri.3 parti adam olaydiniz bir araya geleydiniz.Nedir yani halen daha bu 7 Haziran 1 Kasim muhabbeti?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________


  Elektrik-Elektronik Mühendisi
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  1 Not
  adam seneye gider zaten bırak konussun xd
  |
  |
  _____________________________
  Only you,there is no other.
 • Yüzbaşı
  425 Mesaj
  Abi iyi güzel de sonra uzun coşuyor tutamıyoruz  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  “Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man?”

  ― Friedrich Nietzsche
 • Yüzbaşı
  389 Mesaj
  Milletin kanında boğulacaksın nasıl bir söz yav.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Düşünürsün ki varsın, Oysa bu varsayımın... Zat-ı Hak'tır varlığın, "NEFS"ini görebilsen!..
 • Yarbay
  7624 Mesaj
  can simidi konusmus. sayenizde adam baskan da olur, ulkeyi peskes de ceker
  |
  |
  _____________________________
  Türkiye Türklerindir
  Baba bana subaru al

  PSN : Jeopol
 • Yarbay
  5530 Mesaj
  Milletin gazını almaya devam. Şuan millet başkanlığa karşı o yüzden chpnin daha sıkı çalışması, hdpliler ile daha samimi olması ve milleti başkanlığa itmesi lazım. Kılıçdaroğlu olmak bunu gerektirir.  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________

  Kural Disi Konu Destroyer
  I am not a robot. That wasn't flesh maybe. It's 3:36

 • Yarbay
  5433 Mesaj
  sen neye olamaz dediysen oldu k.k
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2164 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

  Kilicdaroglu bugun genel anlam da iyi konustu.Konusmasinda takildigim 2 nokta ise acikcasi biraz gazla soylenmis gibi.Oncelikle isbirligi konusunda beni mahkemeye versinler her seyi aciklayacam diyor.E elinde belge bilgi varsa sen git mahkemeye ne diye birilerinin mahkemeye vermesini bekliyorsun.Sanki şantaj malzemesi olarak kullaniyor gibi.Ikinci olarak secim ile ilgili soyledikleri.3 parti adam olaydiniz bir araya geleydiniz.Nedir yani halen daha bu 7 Haziran 1 Kasim muhabbeti?

  CHP elinden geleni yaptı . Suçu MHP ye atabilirsiniz.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  2288 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: TEKIN corp.


  quote:

  Orijinalden alıntı: Mr.Lucky

  Kilicdaroglu bugun genel anlam da iyi konustu.Konusmasinda takildigim 2 nokta ise acikcasi biraz gazla soylenmis gibi.Oncelikle isbirligi konusunda beni mahkemeye versinler her seyi aciklayacam diyor.E elinde belge bilgi varsa sen git mahkemeye ne diye birilerinin mahkemeye vermesini bekliyorsun.Sanki şantaj malzemesi olarak kullaniyor gibi.Ikinci olarak secim ile ilgili soyledikleri.3 parti adam olaydiniz bir araya geleydiniz.Nedir yani halen daha bu 7 Haziran 1 Kasim muhabbeti?

  CHP elinden geleni yaptı . Suçu MHP ye atabilirsiniz.

  Tamam suclu MeHaPe  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________


  Elektrik-Elektronik Mühendisi
 • Yarbay
  2164 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: P. Alemdar

  "Geçelim İçişleri Bakanı’na... Twitter’dan şiddetle kınıyor. Kınamasaydın bari... İyi ki kınadın. "Saldırı ülkemize yapılmıştır" diyor. Biz de Küba Cumhuriyeti'ne yapıldı sanıyorduk."

  Çok haklı bende Papua Yeni Gineye yapıldı sanıyordum, bu açıklama gerçekten herkesi aydınlattı Teşekkürler..

  Son paragraf güzeldi  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  4477 Mesaj
  "BİR TANE İSTİFA YOK!.. ERDEMLİ, YÜREKLİ, NAMUSLU BİR BAKAN GÖRDÜNÜZ MÜ?"

  Bu adamin evinde ayna yok herhal. Icişleri bakani istifa etmeli. Sen de bu kadar basarisizliginin karsiliginda o koltukta oturmamalisim.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Bir uyenin bana gonderdigi bir urunu var. Geri gondermek istiyorum hicbir bilgi yok. Lutfen bana ulaşsin.
 • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 10 saat 56 dakika kadarı kaldı.
  1 Not
  Land hangi padisah 4 senede bir secimle geldi bir soyleyin bakalim.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2403 Mesaj
  Böyle muhalefet olmaz

  Bugün Türkiye'de paranın yüzde 60 ını devlet harcıyor. Demokratik ülkelerde bu oran yüzde 20-30 larda

  Yani devlet istediği çulsuzu zengin ederken,

  İstemediği zengini çulsuz ediyor .

  Koltukları rantı ihaleyi işi gücü pervasızca dağıtan akpyi istediğin kadar ihanetle suçla işe yaramaz

  Arkadaşım 3.sınıf berberdi hem işinden hem fakirlikten şikayetçi idi.akp üyesi oldu THY de işe başladı. Şimdi bu adama Mehmet Cengiz gibi yapsan bile oyunu akpye verecek

  İhanet, şehit,yolsuzluk vs bakmıyor adamlar  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  16 Not
  Eleştiriler sert ama yersiz değil.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Bu forumun canı cehenneme dostlar.
 • Yüzbaşı
  392 Mesaj
  Yav ben bu adamı seçimden önce çok iyi buluyordum. Seçime hazırlanışı vaatleri tutumu çok iyiydi. Bu yüzden oyumu Chp ye verdim. Ne olduysa seçimden sonra pkk seviciligi yapmaya başladı o zaman soğuttu kendini çoğu insandan. Artık dinlemek bile istemiyorum kendini, şimdi yine pkk yi savunacak diye. Umudumuzda kalmadı bunlar yüzünden şu bahçeli bi gitseydi gelen kim diye bakamadan verecem oyunu Mhp ye.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  6 Not
  Girdiği hiçbir seçimi kazanamayıp partisinin kurultayında tek aday olan Kılıçdaroğlu
  |
  |
  _____________________________
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  Ama kılıçdaroglu çok sosyalistci biriciler damlar şimdi
  _____________________________
 • Binbaşı
  1152 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: TrowZeeN

  Ama kılıçdaroglu çok sosyalistci biriciler damlar şimdi

  Sosyalistçi ?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.