Şimdi Ara

Kılıçdar aday olursa Tayyibe oy atmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
0
Favori
8.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi burdan birileri yine çıkıp diyecek akp trollü vs ama seçimlerde yapacağım şey aynen bu olacak.

Bin tane sorunla beni hayatımı berbat eden partiye basacam oyu.

Nedeniyse apaçık ortada. Seçimi tekrar kaybeden sol gericilerin Chp den temizlenip bir sonraki seçime Ulusalcı bir Chp ile girmek.

Bu sol gericiler başa gelirse Akp den farkı kalmayacak. Afgan paki gitsin desek ırkçı olacaz, iyi iş bulalım desek solcu değiliz diye, tuncelili değiliz diye bulamayacaz. kürdlere ne kadar ayrıcalık tanıyacakları belli değil.

En iyisi tası tarağı toplayıp defolup gitmek bu ülkeden ama onu da yapamazsam hayatımda ilk kez gidip Tayyibe basacam oyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sana niye böyle yapıyorsun diyecek yüzü yok kimsenin eğer KK aday olursa. Ben bile ağlaya ağlaya basacağım eğer K.K aday olursa. Sağ seçmenler ise hiç oy moy vermez. İlla gidip CHP binasını falan bastıracaklar bize. Anlamıyorum ben bunları. İnşallah böyle bir şey yapmazlar.

Yalvardık muhalefete K.K yı aday yapmayın diye. Sallamadılar bizi. Daha iktidar değilken bizi sallamayan muhalefet, iktidara gelince ne yapar kim bilir orası da şüphelendirmiyor değil doğrusu.

Yukarıda yazdığımdan sebep ben bile düşünmüyor değilim acaba AKP ye mi versek ? nasıl olsa alıştık diye.

Nasıl bir döneme denk geldik arkadaş. Muhalefet desen ayrı kötü, Hükümet desen ayrı kötü. Yazıklar olsun bütün siyasetçilere.

hayır siz şunu anlamak istemiyorsunuz arkadaşlar. ülkenin şu an ki durumunu hepimiz görüyoruz. insanlık dışı şartlarda yaşıyoruz. bu durumu 100 ile çarpın daha kötü olsun her şey. yine de bu millet gider kk ye oy vermez.

insanları hiç tanımamışsınız. akp nin gitme durumunun en fazla olduğu seçimde niye riske atıyoruz seçimi? niye kk? neden? neden? neden?

neden abi neden? bana biri bunu anlatsın neden ya? hiç mi ders almadık anlamıyorum ki. kk aday olup seçim gecesi rte balkon konuşması yaparsa ne hissedeceksiniz? ne yapacağız?

valla kime verirseniz verin artık bu saatten sonra bu ülkenden bir bok olmaz herşeyi mahvettiler çocuklarımın geleceği yok edildi gençlerin hayalleri hayatları ellerinden alındı daha kalmış kk olursa oy vermem verme kardeşim zaten verirsen adam değilsin

bu seçim bu ülke için son sanş parlamenter son seçim artık olmaz babadan oğula geçer yönetim çok kısa sürede iran yada afganistan oluruz ondan sonra gelip burda avrupaya gitmek istiyorum diye konu açarsın kk vermeyen arakadaşlar

ülke talan edilmiş yağmalanmış adamın derdi kk aday olmasın

Forumda nasıl aşırı sağlacıların kafası yoksa , aşırı solcularında yok

Millet ittifakı adayı kim olursa olsun biz muhalifler gidip tıpış tıpış oy vereceğiz (Kimse ben adaya göre vercem demesin o gün geldiğinde nazla nazla bile olsa gidip kullanacağız)

Ama seçimi muhalifler kazandırmayacak geçmişte Erdoğan’a oy verenler kazandıracak( Yeni oy kullanacak gençlerin 70-80% muhalif olduğundan onlar sadece aradaki oy farkını kapatacak kesim)

Baştan dediğim gibi bu seçimi kazandıracak akpden kopan seçmen, aday olarak K.K görünce kararsızlıkları daha da artacak. Ee adamalar kesenin ağzını açtı TOKi , memura ve asgari ücretliye Ocak da zam , EYT , bide bi yüksek miktarda atama yapsın. Tamammm son 1 ay kalada vatan elden gidiyor dış güçler. AKP ikinci turda bu seçimi alır.

Ya İmamoğlu ya da Mansur Yavaş bunlar taze kan ve halkta her zaman bir umut bir beklenti uyandır özelliklede bu iki aday karasızların aklının çelmesini zorlaştırır.
  • sana niye böyle yapıyorsun diyecek yüzü yok kimsenin eğer KK aday olursa. Ben bile ağlaya ağlaya basacağım eğer K.K aday olursa. Sağ seçmenler ise hiç oy moy vermez. İlla gidip CHP binasını falan bastıracaklar bize. Anlamıyorum ben bunları. İnşallah böyle bir şey yapmazlar.

Yalvardık muhalefete K.K yı aday yapmayın diye. Sallamadılar bizi. Daha iktidar değilken bizi sallamayan muhalefet, iktidara gelince ne yapar kim bilir orası da şüphelendirmiyor değil doğrusu.

Yukarıda yazdığımdan sebep ben bile düşünmüyor değilim acaba AKP ye mi versek ? nasıl olsa alıştık diye.

Nasıl bir döneme denk geldik arkadaş. Muhalefet desen ayrı kötü, Hükümet desen ayrı kötü. Yazıklar olsun bütün siyasetçilere.

• akpli degilim ama dememissin

• Akpye oy at lutfen at🤣 sonra inim inim inle 5 yil boyunca

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akepeli değilim ama...

• KK aday olursa gençleri hiç dinlemiyorlar demek olur, bu durumda muhalefet başa gelirse akp den beter olacağı kesin, ipler kk da ise hdp de demek olacak yoksa zaten kk ile seçim kazanmak mümkün değil

• hayır siz şunu anlamak istemiyorsunuz arkadaşlar. ülkenin şu an ki durumunu hepimiz görüyoruz. insanlık dışı şartlarda yaşıyoruz. bu durumu 100 ile çarpın daha kötü olsun her şey. yine de bu millet gider kk ye oy vermez.

insanları hiç tanımamışsınız. akp nin gitme durumunun en fazla olduğu seçimde niye riske atıyoruz seçimi? niye kk? neden? neden? neden?

neden abi neden? bana biri bunu anlatsın neden ya? hiç mi ders almadık anlamıyorum ki. kk aday olup seçim gecesi rte balkon konuşması yaparsa ne hissedeceksiniz? ne yapacağız?

• Şu Mansur denen çapsızı da her yerde yıkayıp yağlıyorlar. Ankara’ya ne faydası olmuş ki Türkiye’ye olsun. Belediyeciliği sıfır. İmamoğlu aday olmalıydı

• BullPoweR7 kullanıcısına yanıt

Milliyetçi birisi olarak Mansur aday olsun istesem de dediğinde haklısın.

Ankarada yaşıyorum. Arabayla bana 5-10 dk olan yere gitmek için kızılaya gitmem gerekiyor. Nereye gitmek istersem isteyeyim kızılaydan aktarma yapmam gerekiyor. Max 10 dk lık yol bana 1 saate çıkıyor en az.

Kaç sene oldu geleli, 1 tane bişeyini görmedim kendi yaşamımda. Otobüs aldım dedi, benim mahalleye gelen otobüslerde bir artış yok. Hatta azalış var, 24 saat ulaşımı kaldırdı. Metrodan gece 1-2 ye kadar kalkan ringleri 11 e çekti.

Kaç defa sokaktaki köpekler için aradım belediyeyi, hiçbirşey yapılmadı.

Şimdi evet herşeyi şeffaf yaptı, belki çalmadı etmedi ama bunun benim yaşantıma yansıması olmadı.

3 senedir sokaktaki yarık duruyor, 3 senedir asfalt atmadı sokağa. Melih varken hersene asfalt atardı ne gerek var derdim. Şimdi tam tersi.

Nasıl ülkeysek kime güvensek fos çıkıyor.

Mustafa Tuna iyiydi ama. Metroları değiştirmişti, altgeçitleri yapmıştı çok kısa sürede. 24 saat ulaşım getirmişti.

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt

Sen kk ya at, kazansa da kazanmasa da inleceksin

hicbir fark yok benim gözümde

• Afgan paki gitsin demek neden ırkçı oluyor? Anlamış değilim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yemedik kardeş önce tayyip gidecek.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Erken başlamışsın Trolluge. Ya da gercekten hayatindan memnunsun.

• Erdogan eger Sedat Peker'i ic isleri bakani yaparsa oyumj Akp'ye verebilirim

• Ulusalcıyı da aday gösterdi, 'adam kazandı' deyip yeni parti kurdu herif. Bu kafayla zaten senin oy vereceğin parti max akp olur.

• Kaderine razı olmak,siyasal İslamcılar tarafından en iyi ihtimalle beş yıl daha duzulmek demek.

İptal edilen konserler,liyakatsizlik , ekonomik kriz açlık ve işsizlik demek

Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır.
    Unutmayın karşınızda cumhuriyet rejimini dahi değiştirip,meclisi by-pass eden parti var.
    Aday değil durum memleket meselesi.

• Ulusalcı Muharremi de gördük Ben de KK yı istemiyorum; ama KK aday olursa oy vermem demek de büyük saçmalık.

• Yolda yürürken yanlışlıkla üzerine bastığım köpek dışkısı aday olsa ona oy veririm. Ancak son dönemde KK'nın bu aday olma hevesi aklımı karıştırıyor. Bazen diyorum boş mu atsam diye...

Abi demokrat dede cart curt diyorlar, ama halkın uzlaştığı tek aday olan, aday olmaması için, kkyı tutup önümüze getirmeye çalışıyorlar. Nerede bu şahsın demokratlığı. İstemiyorum arkadaş. Ben bir seçim daha akpyi orada görmek istemiyorum. Neden tutup en zayıf adayla seçime gidiyoruz? Bu seçim riske atılacak seçim değil. Git 2028 seçimlerinde aday ol.

Anketler de yanıltıyor insanları. Anketlerde devasa bir kararsız seçmen görünüyor. Bu kararsız seçmen akp-mhp seçmeni. Geçmiş seçimlerle karşılaştırınca bu belli oluyor. Anketlerde bu kararsızlar oransal olarak dağıtılıyor. Şimdi size bir soru; 20 yıldır akpye oy vermiş bu kişilerin kaçı RTE ve kkyı yan yana görünce kkya oy verir?

Bu kararsızları çantada keklik görmeyin arkadaşlar. Rtenin seçim önü devletin gücünü de kullanarak kararsız seçmenleri kendine çekebileceğini unutmayın.

• valla kime verirseniz verin artık bu saatten sonra bu ülkenden bir bok olmaz herşeyi mahvettiler çocuklarımın geleceği yok edildi gençlerin hayalleri hayatları ellerinden alındı daha kalmış kk olursa oy vermem verme kardeşim zaten verirsen adam değilsin

bu seçim bu ülke için son sanş parlamenter son seçim artık olmaz babadan oğula geçer yönetim çok kısa sürede iran yada afganistan oluruz ondan sonra gelip burda avrupaya gitmek istiyorum diye konu açarsın kk vermeyen arakadaşlar

ülke talan edilmiş yağmalanmış adamın derdi kk aday olmasın

• Cümle yarım kalmış tamamlayayım.

... kadar saçma bir tercih olamaz  

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.