Şimdi Ara

**KIL DÖNMESİ AMELİYATI OLANLAR**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.244
Cevap
65
Favori
709.509
Tıklama
Giriş
    0 Mesaj
    Bugün dördüncü gün ve okula geldim ders işliyorum.
    Anlamadığım şey nasıl böyle oldu ve ben nasıl ayaktayım 🤔 Akşama sargıyı çıkaracağım. Banyo yap dedi. Sargı çıktıktan sonrasından korkmuyor değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Epsilooon

Bugün dördüncü gün ve okula geldim ders işliyorum.
    Anlamadığım şey nasıl böyle oldu ve ben nasıl ayaktayım 🤔 Akşama sargıyı çıkaracağım. Banyo yap dedi. Sargı çıktıktan sonrasından korkmuyor değilim

Geçmiş olsun.

Benim sanırım nüks etti 3 aydan sonra. İğne ucu kadar bir delik açıldı arada azıcık kan geliyor. :/ yarın doktora görüneceğim

Çok geçmiş olsun:( hangi yöntemle olmuştunuz? Ben de korkuyorum nüks etmesinden :( resmen buna dayanacak takatim kalmadı

|
    |
    cdaking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Bende flap oldum onbeş dikiş vardı dikişleri aldıralı 13 gün oldu ama dün çok ufak akıntı gelmeye başladı yarın doktora gidicem bakalım.
    |
    |
    Bahsedilenler: ardagok

sonucu mesaj atarmsın
    |
    |
    yasinim0435 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

detayli anlatiminiz icin tesekkurler gecmis olsun sanirim bende de baslangici var yilda bir toplamda iki kez oldu elimle kuyruk sokumunu silerken akinti kan karisimi bir sey geldi suan sorun yok ama ilersi icin umutlu degilim zamana biraktim.

|
    |
    Epsilooon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok geçmiş olsun:( hangi yöntemle olmuştunuz? Ben de korkuyorum nüks etmesinden :( resmen buna dayanacak takatim kalmadı

Teşekkür ederim. Nüks değilmiş dedi doktor tahriş olmuş krem falan verdi. Geçecek umarım

|
    |
    Bugün 16.gün kar sebebiyle dikişlerimi aldıramadım ve acı çekiyorum. Küçük kanamalar oluyor. Korkuyorum 😞 Rahat oturamıyorum, rahatsız oluyorum. Çok korkuyorum bir sıkıntı olmasından. Yarın dikişlerimi aldıracağım bir aksilik olmazsa. Ama işin kötü yanı ameliyat bölgesi kabuk bağladı ve dikiş kabuğun altında kaldı. Sanırım bayağı bi acı çekeceğim 😞 Ğ

Bugün 16.gün kar sebebiyle dikişlerimi aldıramadım ve acı çekiyorum. Küçük kanamalar oluyor. Korkuyorum 😞 Rahat oturamıyorum, rahatsız oluyorum. Çok korkuyorum bir sıkıntı olmasından. Yarın dikişlerimi aldıracağım bir aksilik olmazsa. Ama işin kötü yanı ameliyat bölgesi kabuk bağladı ve dikiş kabuğun altında kaldı. Sanırım bayağı bi acı çekeceğim 😞 Ğ

Dikişler alındıktan sonra çok rahatlayacaksın emin ol

İnşallah dediğiniz gibi olur 😞 Zira acı çekiyorum artık. Yalnız doktorun ameliyatı varmış. Şu saatten sonra çıksam da yetişemicem ve kar sebebiyle yollar mahvoldu zaten. Yine ertelemek zorunda kaldık 😞 Artık bu dikişlerle yaşamak istemiyorum 😞
    |
    |
    cdaking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar dikişlerimi aldıramadım 18 gün oldu ameliyat olalı. Son üç dört gündür acı çekiyorum. Dikişleri aldıramadığımdan mı bu :( dikişleri aldırınca rahatlayacak mıyım 😞 O bölge aşırı gerginleşti artık sanki açılacakmış gibi geliyor 😞 Tecrübelilerden fikir istiyorum 😞😞
    |
    |

Hocam geçmiş olsun bende de aynısı olmuştu ama dikişleri aldırınca rahatladı yine de o bölgeyi fazla zorlamayın uzun süre oturmamaya çalışın ben ameliyat olalı 42 gün oldu ama hala ameliyat bölgesinde ağrılar var doktor 4 ay kadar sürer demişti
    |
    |
    Bahsedilenler: Epsilooon
    Arkadaşlar 10 gün sonra operasyonum var kurtuluyoruz inşallah temelli. Doktor primer yapacak sanırım ilkini flap yapılmıştı ne yapmalıyım sizce primer sıkıntı olur mu yoksa değiştireyim mi cerrahı ?

İnşallah dediğiniz gibi olur 😞 Beni şaşırtan ameliyattan çıktıktan sonra bile oturabiliyorken şimdi böyle olması 😞 Çok acı çekiyorum. Her şey güllük gülistanlıkken 3-4 gün böyle olunca iyice korkulu rüyam oldu bu hastalık. Moral olarak çöküşteyim
    |
    |
    yasinim0435 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Bişey yapmanıza gerek yok kendiliğinden oluşabiliyor:) şişiyor ve apse oluşuyor kuyruk sokumunda. Sürekli oturmal, kaykılarak oturmak, o bölgenin terlemesi, havasız kalması, orada çıkan ince tüyler, erkeklerde sırttan ve enseden dökülen tüyler bunun nedenleri.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: -Ercüment ÇÖZER-

Arkadaşlar 10 gün sonra operasyonum var kurtuluyoruz inşallah temelli. Doktor primer yapacak sanırım ilkini flap yapılmıştı ne yapmalıyım sizce primer sıkıntı olur mu yoksa değiştireyim mi cerrahı ?

Primer kapatma oldum 16 tel zımba dikişi vardı ilk bir ay çok zorlu geçti ama sonra rahatladım tavsiye ederim.
    |
    |
    Bahsedilenler: -Ercüment ÇÖZER-

Bende anladım dikiş varken nasıl oturabildiniz hayret doğrusu ameliyat sonrası çok dikkat isteyen bi hastalık
    |
    |
    Bahsedilenler: Epsilooon

Orijinalden alıntı: yasinim0435

quote:

Orijinalden alıntı: -Ercüment ÇÖZER-

Primer kapatma oldum 16 tel zımba dikişi vardı ilk bir ay çok zorlu geçti ama sonra rahatladım tavsiye ederim.

Bir ay sürem olduğunu sanmıyorum hocam 2 haftam var öğrenciyim YGS'ye hazırlanıyorum. Bu sömestr da dikişleri halletmem lazım en azından sonrasına kaykıla kaykıla idare ederiz.
    |
    |
Bey Azura
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.