Şimdi Ara

Kıl Dönmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
21
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Selam arkadaşlar dün kıçımda garipliklerin olduğunu fark ettim ve doktora gittim.Kıldönmesi başlamış Allahtan erken farkettim orayı temizleyip Gümüş Nitratla yaktı şuan iyim

|
    |

Yaşasın tam özgür Forumlar birliği!
  • Teğmen
    153 Mesaj
    Gariplik derken ?
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj
    Sanırsam tek çözüm ameliyat. Senin sadece iltihaplı bölgeyi almıştır
    |
    |

Orijinalden alıntı: savarana

Selam arkadaşlar dün kıçımda garipliklerin olduğunu fark ettim ve doktora gittim.Kıldönmesi başlamış Allahtan erken farkettim orayı temizleyip Gümüş Nitratla yaktı şuan iyim

Bence o gariplik başka birşeydi.

Derin uyuyor olmalısın ki hissetmemişsin.
    |
    |
    arkadaşın iltihaplı bölgeyi nesterle hafif yarıp içeriyi boşaltmış ve sonrada gümüş nitratla hemen yara baglanması saglanmış... ama bence bu olay cözüm deil..ameliyatı iyi yerde ol..3-4 kişinin tavsiyesini al..ameliyatsız gecmez bu..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj
    ilerleyince noluyoki?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

ilerleyince noluyoki?

2. deliği açıyorlar.videolarını izledim çok kötü bir durum.Allah kimsenin başına vermesin
    |
    |
    artık popon hiç bir zaman latetia casta nınki gibi olmayacak
    |
    |

Orijinalden alıntı: zuhanda

artık popon hiç bir zaman latetia casta nınki gibi olmayacak

|
    |

• Yüzbaşı
    327 Mesaj
    Valla bende de vardı ameliyat oldum kurtuldum. Ameliyat çok kolayda sonrarı zor yaklaşık 20 gün oturamıyorsun ya yatcan yada ayakta durcan...
    En zoruda büyüğe çıkmak oturamıyorsun ayakta halletmen lazım o işi tabi biraz yatenek istiyen bir durum. Bu arada benin olduğum ameliyat doku kaydırma ameliyatı en zoru ama en kesini bir daha kıl dönmesi olmuyor diğer kolay yöntemlerde var ama onlarda kekrar etme olasılığı çok fazla.

EDİT:İMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaayt -- 12 Mart 2010; 23:11:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: karacaayt

Valla bende de vardı ameliyat oldum kurtuldum. Ameliyat çok kolayda sonrarı zor yaklaşık 20 gün oturamıyorsun ya yatcan yada ayakta durcan...
    En zoruda büyüğe çıkmak oturamıyorsun ayakta halletmen lazım o işi tabi biraz yatenek istiyen bir durum. Bu arada benin olduğum ameliyat doku kaydırma ameliyatı en zoru ama en kesini bir daha kıl dönmesi oluyor diğer kolay yöntemlerde var ama onlarda kekrar etme olasılığı çok fazla.

bnm olayın tekrar etme % si kaçtır??
    |
    |

• Binbaşı
    1776 Mesaj
    Salam gibi keserler valla.
    |
    |

Don't let them fool you, or even try to school you. Don't let them change you.
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj
    Gariplik farkettim derken neyi kastetdin?
    |
    |
    Diablo 3 BattleTag id : EmuRu#2208
    Steam : Emuru
  • Yarbay
    4326 Mesaj
    Korkutmayın bu kadar, elbette ki ameliyatın ufağı büyüğü olmaz ama gören de çok ciddi bir sorun sanacak

Hocam, korkma, git güzel bir genel cerraha, ol ameliyatını, başlangıçta olduğu için yaran da küçük olur, 10 güne iyileşirsin. Ben ameliyattan 3 gün sonra kısa süreli oturmalara başladım, dikkatli ve temiz olursan sorun yok
    |
    |
    |
    |
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter.Bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; Bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: Oldumu denmez oldu mu? denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

En büyük korkum.

Bende çok korkuyorum, pc başında oturmaktan olur olursa. Kalkmıyoruzki meletin başından Aman olmasın ya, Allah Korusun... En yakın arkadaşım şu an oyüzden evde yatıyo 10 gündür okula gelmiyor... 20 günde raporu var...

Allah sana da acil şifalar versin dostum...
    |
    |
    İntel Q9550 Core 2 Quad 2.83 Ghz 1333 Mhz###Gigabyte EP45-UD3LR 1366###A-Data Ram DDR2 1066 4 GB Overclock Kit###VTX HD4890 (256BIT) 1GB GDDR5 Dual###Seagate 1TB 7200 Rpm 32MB SATA2 + 120 GB Kingston SSD###Thermaltake VG75021W2E Sopranors 101 500W Psu###Samsung 22X Ide Siyah DVD RW###Logitech S220###Sony HD Ready 32" LCD Tv###Playstation3 60 GB Pal###iPhone 4 16 Gb(5.1.1)

PSN: FBYacan3
  • Binbaşı
    1496 Mesaj
    Korkmayın bu kadar. Kardeşimde vardı ameliyat oldu geçti gitti. Ameliyatı da rahattı hani. Bi kaç hafta oturamadı fln ama olucak okadar. Henüz tekrarda etmedi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: .Yacan3.

quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

En büyük korkum.

Bende çok korkuyorum, pc başında oturmaktan olur olursa. Kalkmıyoruzki meletin başından Aman olmasın ya, Allah Korusun... En yakın arkadaşım şu an oyüzden evde yatıyo 10 gündür okula gelmiyor... 20 günde raporu var...

Allah sana da acil şifalar versin dostum...

+1 bende çok korkarım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: savarana

quote:

Orijinalden alıntı: karacaayt

En zoruda büyüğe çıkmak oturamıyorsun ayakta halletmen lazım o işi tabi biraz yatenek istiyen bir durum. Bu arada benin olduğum ameliyat doku kaydırma ameliyatı en zoru ama en kesini bir daha kıl dönmesi oluyor diğer kolay yöntemlerde var ama onlarda kekrar etme olasılığı çok fazla.

bnm olayın tekrar etme % si kaçtır??

ben o konuları tam bilmem ama o kısmı temiz tuttuğun sürece kesinlikle tekrar etmez
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.