Şimdi Ara

Kiğılı.com'a Özel 2 Triko 99,99! Pazar Gününe Özel Kargo Bedava!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadecewww.kiğili.com ' a özel kampanyalar

2 Triko 99,99TL
    2 Pantolon 129,99TL
    2 Gömlek 99,99TL
    2. Üründe %50 İndirim
    Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava (Alt Limit Yok)

https://www.kigili.com/2-triko-99-99tl/

https://www.kigili.com/gomlek-kampanyasi/

https://www.kigili.com/pantolon-kampanyasi/

https://www.kigili.com/2-urune-50-indirim/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pepecura -- 10 Aralık 2017; 13:21:49 >

• Kiğılı'dan 1.500 TL'ye aldığım takım elbisenin ağ kısmı 5 kullanım sonucu eridi gitti. Ürünü incelemeye gönderdiler ve sonuç: kullanıcı hatası. Kesinlikle Kiğılı'dan alışveriş yapmanızı önermiyorum. 1.500 TL'lik takım elbisenin 5 kullanım sonucu deforme olmasını kullanıcı hatası olarak kabul eden bir firmanın kapısının dahi önünden geçmem.
  • kıgılının urunleri çok dandik ona göre alın arkadaşlar.
    4 tane gömlek aldım bu kadar kotu olmaz yani. şimdi dufyden alıyorum kafam rahat
  • eski kığılı yok artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

kıgılının urunleri çok dandik ona göre alın arkadaşlar.
    4 tane gömlek aldım bu kadar kotu olmaz yani. şimdi dufyden alıyorum kafam rahat

dufy bayagi oneren var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazaya teslimatta Kargo ücreti alınmıyor.

Ama eve teslimat için ücretsiz kargo kodu: KRG10YN

Abdullah'ı olmayan Kiğılı dandik oluyor ama yine de aldım bakalım, triko ihtiyacım var diye.
    Mağazaya teslimat istedim, beğenmezsem anında iade ederim diye.
  • Doğru düzgün beden de yok zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandik diyorsunuzda beyler bizim büroda bir abimiz 2 gün önce LCW den aynılarından almış 40 Tl ye..LCW çokmu kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadwood -- 8 Aralık 2017; 10:35:46 >
  • Gömlek icin dufy diyenler olmuş. Ben dufy den 3-4 gomlek kullandim. Hic beğenmedim

• Kiğılı'dan 1.500 TL'ye aldığım takım elbisenin ağ kısmı 5 kullanım sonucu eridi gitti. Ürünü incelemeye gönderdiler ve sonuç: kullanıcı hatası. Kesinlikle Kiğılı'dan alışveriş yapmanızı önermiyorum. 1.500 TL'lik takım elbisenin 5 kullanım sonucu deforme olmasını kullanıcı hatası olarak kabul eden bir firmanın kapısının dahi önünden geçmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %5.5 Avantajix iadesini unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: savatager

Mağazaya teslimatta Kargo ücreti alınmıyor.

Ama eve teslimat için ücretsiz kargo kodu: KRG10YN

Abdullah'ı olmayan Kiğılı dandik oluyor ama yine de aldım bakalım, triko ihtiyacım var diye.
    Mağazaya teslimat istedim, beğenmezsem anında iade ederim diye.

2 adet trikoda ben aldım, hocam verdiğiniz kod ile de kargo ücretsiz oldu sağolun. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Gömlek icin dufy diyenler olmuş. Ben dufy den 3-4 gomlek kullandim. Hic beğenmedim

+1
  • Trikolar akrilik.

• 15 yıla yakındır haftanın 6 günü gömlek giymek zorundayım.mecburen her günde gömlek değiştiriyorum. Bütün markaların herçeşit gömleğini deneme fırsatım oldu. Kiğılı gömleğe gelince bazı arkadaşlar abartmış. Bu seviyedeki gömleklerde en önemlisi yakanın sağlamlığıdır. Bu konuda da kiğılı baya iyidir. Dufy ye gelince adamlar gömlek üretiyor. Ama pamuklu gömlekleri çok fazla. Tabi doğal olarak ütü tutmaz ve çabuk kırışır. Polyestere alışmış insanlara da bu şikayet konusudur.

• Okulda özellikle kış sezonu sürekli Kiğılı gömlekleri giyiyorum. Toplam 6 tane var sanırım. Son derece memnunum...
  • Kiğılı dediğin bildiğin çöp. Verilmez bu paralar. Asıl markası Abdullah Kiğılı'dır. O da uçuk fiyat zaten. O kadar fiyat verdikten sonra o da alınmaz :)
  • Malzmeden çalıp parayı fenere yatırırsan olacağı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelikle ikinci sayfadaki trikolar transparan mi 😁 Ne kadar inceyse adamın göğüs uçları hep ortada 😶atlet giyeydin bari müdür...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.