Şimdi Ara

Kiev'de yaşıyorum Soruları Alayım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2-Vize yok şuanlık bi de yakın olduğu için gelebilecek en koksy ülke konumunda 1 hafta gelmeye değer mi bide kaç mangıra patlar bize 1 hafta için 1 maaş(2000 TL) fazlasıyla yeter mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CR7_35

1-Böbrek muhabbeti doğru mu??

2-Vize yok şuanlık bi de yakın olduğu için gelebilecek en koksy ülke konumunda 1 hafta gelmeye değer mi bide kaç mangıra patlar bize 1 hafta için 1 maaş(2000 TL) fazlasıyla yeter mi??
    -Böbrek muabbeti tam anlayamadım ne demek istediğini.
    -Kişisel harcamalarınızı siz bilirsiniz fakat kiev ucuz bir yer değil .2000 tl 1 hafta yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatteri

Selam 2019 Kasım ayında Kiev'deyim.Hala ordaysanız iletişim kurabilir miyiz .Teşekkürler .@RioDeJaneiro
    2 ay dönce türkiyeye geldim.Yakın zamanda dönüş yapmayı düşünüyorum tekrar.

• Pasaport kontrolünde sorun yaşayabilirsiniz.Irkını ve yaşadıgın bölgeyi sorup ve ne için gelip kıyafet vs herşeyine dikkat ediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Bro bende gitmeyi düşünüyorum ama yalnız gitmek istemiyorum, hangi şehirden ve ne zaman gitmeyi düşünüyorsun ?

• Foto atsana bi kievden

• Bir tanidik dis hekimligi icin gitmisti ukraynaya yapamadi iyi dayanmissin hocam

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Türkiyedekiler iş bulamıyor sence mantıklı mı okumak?

• quote:

Orijinalden alıntı: AYasinYldz

Türkiyedekiler iş bulamıyor sence mantıklı mı okumak?
    Değil.Mezun olup denklik alamayan bile var.Gidin gelişmiş ülkelere Amerika kanada vs ülkelere bakın.O kadar gelişmiş ülke varken buralara paralarınızı dökmeyin derim.

• Böbrek muhabbeti şu bayan seni eve davet eder ve soyulursun dayak yersin ve organ mafyası bayıltıp organını çalar bu muhabbet şehir efsanesi değil fuhuş için gidiyorsun başka mevzulara akıyor konuda ama ben zannetmiyorum Ekim ayı içinde arkadaşım gitti geldi sorun yok.

1 TL=4.30 Grivna yapıyor önceden 6 nın üstündeydi bu o zaman Ukraynada yaşam ucuz değil ??

into007
    Kardeşim gitme düşüncemiz varda çalışmıyorum şuan param yok en kısa zamanda girersem eğer 2020 yaz sonu düşünebilirim benim yanımada adam lazım zaten sen ne zaman gitmeyi düşünüyorsun ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 5 Kasım 2019; 23:8:19 >
  • quote:

Böbrek muhabbeti şu bayan seni eve davet eder ve soyulursun dayak yersin ve organ mafyası bayıltıp organını çalar bu muhabbet şehir efsanesi değil fuhuş için gidiyorsun başka mevzulara akıyor konuda ama ben zannetmiyorum Ekim ayı içinde arkadaşım gitti geldi sorun yok.

1 TL=4.30 Grivna yapıyor önceden 6 nın üstündeydi bu o zaman Ukraynada yaşam ucuz değil ??

into007
    Kardeşim gitme düşüncemiz varda çalışmıyorum şuan param yok en kısa zamanda girersem eğer 2020 yaz sonu düşünebilirim benim yanımada adam lazım zaten sen ne zaman gitmeyi düşünüyorsun ??
    Aynen var hala mafya vs ama işte şans denk gelmen.Çok sapıtmamak lazım.Kur olayına hiç girme zaten 8 liraya aldığım tavuk gögsü kilosu 30 lirayı geçti kur yüzünden.Herşey türkiyeden pahalıydı içki vs hariç.Kur olaylarından sonra daha fazla fark çoğaldı.Anca orada iş bulup çalışıp öyle yaşayacaksın.Yoksa gezmeye para ezmeye gitmek mantıklı değil.Yani ben hem iyi para harcayacak olsam giderim başka ülkelere.Sokakta yürürken turist türkiyeden yoldan sigara istiyor düşün o kadar çok turist.Kendim iş amaçlı döneceğim onun harici yani çokda hevesli değilim oraya.Bu yaza kadar giderim herhalde.

• Ukrayna tercih edilecek bir ülke değil ki hele ki bizim ülkemizin insanını düşünürsek Batı ülkeleri çok daha mantıklı en azından hava sıcak nasıl orda havalar bahsedildiği gibi çok mu soğuk ulan orda şeyinde kalkmaz ha.

Alım gücü yüksek ülkeler belli oraya gitcen TR den ayrılcaksan aynı sıkıntıları çekmemen lazım ne biliyim terör savaş olmayacak iklimi TR ye yakın olcak alım gücü yüksek olcak vergi cenneti bi ülke olmayacak böyle gider yani zaten Dünyada ki bütün insanların tek hedefi daha iyi şartlarda yaşamaktır kim isterse şimdi Suriyede Irakta yaşamak ??

Son bi sorum daha ordan bi hatun bulup evlenmek ne kadar mantıklı Türk erkekleri nasıl görünüyor bunu abazalık olarak değerlendirme hakikaten ülkede ki evlilik ve ilişki olayları resmen yozlaştı ve şerefsizleşti forumlarda sözlüklerde sabah programlarında reelde bile neler duyuyoruz yani ordan birini buraya ikna edip getirip evlilik olur mu mesela Rus bayanlar Türk erkeklerini iyi görüyormuş hatta forumda evlenen bi abi vardı şimdi Tuvnera idi Nicki.

• quote:

Ukrayna tercih edilecek bir ülke değil ki hele ki bizim ülkemizin insanını düşünürsek Batı ülkeleri çok daha mantıklı en azından hava sıcak nasıl orda havalar bahsedildiği gibi çok mu soğuk ulan orda şeyinde kalkmaz ha.

Alım gücü yüksek ülkeler belli oraya gitcen TR den ayrılcaksan aynı sıkıntıları çekmemen lazım ne biliyim terör savaş olmayacak iklimi TR ye yakın olcak alım gücü yüksek olcak vergi cenneti bi ülke olmayacak böyle gider yani zaten Dünyada ki bütün insanların tek hedefi daha iyi şartlarda yaşamaktır kim isterse şimdi Suriyede Irakta yaşamak ??

Son bi sorum daha ordan bi hatun bulup evlenmek ne kadar mantıklı Türk erkekleri nasıl görünüyor bunu abazalık olarak değerlendirme hakikaten ülkede ki evlilik ve ilişki olayları resmen yozlaştı ve şerefsizleşti forumlarda sözlüklerde sabah programlarında reelde bile neler duyuyoruz yani ordan birini buraya ikna edip getirip evlilik olur mu mesela Rus bayanlar Türk erkeklerini iyi görüyormuş hatta forumda evlenen bi abi vardı şimdi Tuvnera idi Nicki.
    Rus bilmemde Ukrayna lılar tiksiniyorlar yavaş yavaş bizden.Her gelen para teklif edip bişeylere zorladığı için.2 arkadaş evlendi ukraynalı 2 kızla türkiyeye döndüler 1 sene içinde kızlar başka erkeklerle yazışıp ona kaçtılar.Yani çok zor demiyorum ama iyisine denk gelmen şans.Sen ukraynalı olsan suriyeli birisine niye bakasın?Herkes kendi ırkını ağır tutarak tercih ediyor.Ukraynalı vs yabancı evliliklerde illaki patlak veriyor evlilik ilerleyen zamanda.Ama yok ben esneğim karım rahat takılmasına karışmam dini önemsiz çocugum hristiyan vs olsada olur diyorsan düşün derim.Hepsi değil ama çoğunluğu bizi parasal kaynak olarak görüyor.Sen nasıl kaçıp kurtarmak istiyorsan hayatını,oda aynısını düşünüyor biri bana el uzatsada kurtulsam diye.İyi düşün iyi karar ver derim yaşamış birisi olarak.

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    2020 yazı bana da olabilir, aslında şöyle kışın gidip ısınmak XD daha mantıklı geliyoda işte gitcek birisi lazım tek gitmem.
  • Ukraynada üniversite okumak isteyen vs dil okulu oturum izni isteyen varsa danışmanlık yapıyorum.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    birinden Ukrayna da cadde de yürüyen sakallı adamlar yanından geçerken kızlar bunlar Türk diyip artık yere bakıyor diye bişey duymuştum o kadar tiksinmişler bizden doğru mu

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

birinden Ukrayna da cadde de yürüyen sakallı adamlar yanından geçerken kızlar bunlar Türk diyip artık yere bakıyor diye bişey duymuştum o kadar tiksinmişler bizden doğru mu
    Gelen kesimin çoğu belli bi vasfı olmadığı için kötü izlenim bırakıyor.Doğrudur

• Bende lviv veya dnipro ya gitmeyi düşünüyorum. dnipro daha eğlenceli insanı daha az türküleri tanıdığı için müsait diye duydum doğru mu

• İçki fiyatları ne alemde? bira ne kadar mesela?
  • Evleneceksiniz Rus kızları ile evlenin onların aile ortamına girdim. Kocalarına aşırı baglılar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.