Şimdi Ara

Kiev'de okumak isteyenler buyursun. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
5
Favori
23.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ukrayna üniversite kayıtları ne zamana kadar sürüyor?
  • 1 Eylül'de eğitim başlıyor, ekim ortası duruma göre kasımın ilk haftasına kadar kayıtlar devam ediyor.
  • dolar 5.58 tl
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    artik 5.95

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    Kişisel bir yorum olacak ama bence Türkiye'den ayrılmak için büyük bir fırsat. Yurtdışında iş ve eğitim imkanları kat ve kat üst seviyede.
  • Hocam ukraynada okuyacağım büyük ihtimal. Denklik olayı hala tıp için 40.000 mi? Ajentalarla görüştük de onlar denklik alabilirsin orada okuyup dediler(150.000 deyim) birde orada hangi üniversitenin tıp bölümü iyi biliyormusunuz? Tıp denkliği yatarsa politekniğe gelmeyi düşünüyorum umarım

• msezen18 kullanıcısına yanıt
    Yukarda yazdım cevapla demeyi unutmuşum hocam :))

• Derpmeifter D kullanıcısına yanıt
    Tıp Doktorluğu okumak için , ÖSYM tarafından yapılan YYKS’ye girmiş ve Tıp Doktorluğu alanındaki sıralamada ilk 50 bin içinde yer almış olmanız gerekiyor.Kiev Politeknik üniversitesi ilk 1000 üniversite arasında bulunmaktadır.
  • Derpmeifter D kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilgi almak için +380638966020 Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • furkanmcaglar F kullanıcısına yanıt
    6.46
  • Bir kaç gün içinde Kiev'e gideceğim okula başlamak için Kiev de yaşayıp akademik eğitim gören varsa iletişime geçebilir mi görüşüp tanışmak isterim
  • Arkadaşlar selamlar ben Türkiye jeoloji müh bitirmiş biriyim 4 senedir çalışıyorum biraz birikimim var ancak hem ülkeden hem çalıştığım işten sıkıldım 110 bin TL ile yeniden bir sayfa açmak istiyorum Ukraynada yazılım ve bilgisayar üzerine bir üniversite okusam bunun denkliği nedir? Başka ülkelerde iş bulabilir miyim? Ayrıca okurken çalışma imkan ım olur mu?

• slm ben hukuk lisans düşünmekteyim. öncelikle denklik kesin mi bununla ilgili son durum ne. 4 yıllık kamu yönetimi ve 2 yıllık adalet mezunu kaç yıl okuyor bilginiz var mı. yani ders muafiyeti var mı orada. orada çalışarak elde ettiğim kazançla okul ve yaşam ihtiyaçlarımı karşılayabilir miyim. bir de hukuk okuyan bir türk kardeşimizle beni konuşturabilir misin, denklik konusunu ayrıntılı konuşmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_1071

slm ben hukuk lisans düşünmekteyim. öncelikle denklik kesin mi bununla ilgili son durum ne. 4 yıllık kamu yönetimi ve 2 yıllık adalet mezunu kaç yıl okuyor bilginiz var mı. yani ders muafiyeti var mı orada. orada çalışarak elde ettiğim kazançla okul ve yaşam ihtiyaçlarımı karşılayabilir miyim. bir de hukuk okuyan bir türk kardeşimizle beni konuşturabilir misin, denklik konusunu ayrıntılı konuşmak istiyorum.
    Yurtdışında hukuk bitirip denklik alan sayısı çok az.

Çünkü AB ülkeleri hariç diğer ülkelere en az 35-40 arası ders farkı çıkıyor.

Çoğu kişi bu dersleri veremiyor.Ukrayna'dan mezun arkadaşım var 40 tane fark ders çıktı hemde devlet üniversitesinde.

Denklik almanız mümkün değil.

• Hocam bilgisayar mühendisliği için yıllık kaç bin gerekli birde çalışma izni alabiliyor muyuz

• msezen18 kullanıcısına yanıt
    ÖSYM 50 bin barajını kaldırdı bilginize insanları yanlış bilgilendirmeyelim

• Ukrayna Odessa düşünürseniz bende yardımcı olabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu güncel

• >İmkanlar hala devam ediyor mu
    >Tıp ve hukukta işler değişebilir demissiniz;
    Burada özel(paralı) tıp fakültesinde okuyacağıma gider yurtdışında paralı okurum kafasindayim ayrıca tr deki üniversite sınavına 4 gün kaldı sonuçlar temmuz sonunda açıklanacak benim yurtdışında tıp okuyabilmek için bana lazım olan yetenekler nelerdir
    >Herkese çok yardımcı olmuşsun yaklaşık 4 senedir bu bölüm aktif herkes ve şahsım adına ilgilerin için çok teşekkür ederim

• Ukranyada üni eğitimi almayı düşünüyorum aylık kaç dolar ile geçinebilirim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.