Şimdi Ara

Kıdem Tazminatı Kalkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın işten atıldığınızda nerde benim kıdem tazminatım diye dert yakınmayın. Çünkü bu para devlet fonuna aktarılacak ve ancak emekli olunca alabileceksiniz özeti budur. http://www.sabah.com.tr/fotohaber/ekonomi/kidem-tazminatina-fonlu-cozum-tamam

• Haberi nerenle okuyorsun

Bu kadar boş adam olmayın be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağzında diş yok kafanda saç yok mercimek çorbasına banıp banıp yeriz artık..

• İşçi belirli bir süre çalışmadan kıdem tazminatina el suremeyecek denmiş. Bu süre ne kadar olacak. Neysrekos koca hökümet halkı mağdur edecek değil. Keşke daha fazla vergi alınsa. Yetmez ama evet .

• ben emekliliği zaten düşünmüyorum 65 yaşınaa kadar bu ülkede yaşamam imkansız. o yaşı göremeden ölürüz. o yüzden ben bu hafta Zorumlu bes ten de çıkacağım. 10 yıl sonra hukuğun olmadığı bu devlet düzenin de o paranın üzerine yatabilirler. ekonomik kriz var deyip o var bu var deyip o bes ödemesini geri vermezler ben şahsen güvenmiyorum.
    onun yerine ben her ay fiziki altın alırım daha garanti olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert De Salvo

Haberi nerenle okuyorsun

Madem devlet kidem tazminati alamayanlari bu kadar onemsiyor neden 45 gunluk brut ucret uzerinden odenen senelik kidem tazminatini fona dahil olundugun da yari yariya indiriyor ? Sistem ayni sekil de devam etse ve fona aktarilsa garantor isveren yerine devlet olsa kim bundan rahatsizlik duyabilir ki Simdi ben eski bir calisanim yaklasik 15 yil olucak isten ayrilma veya isten cikarilma durumun da yaklasik 100 bin lira tazminat alacagim ama yasa ciktiktan sonra ise baslayip 15 sene calismis birisi isten ayrilsa da cikartsalar da belli bir sure tazminatini alamayacak hadi alsa bile 40 bin lira gibi bi rakam eline gecmis olucak.Simdi hak mi bu adalet mi bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert De Salvo

Haberi nerenle okuyorsun

Başkasının neresiyle okuduğunu bilemem ama hiç bir halt yok boyna ay odak noktasının etrafında daire çizilip durulmuş. İyi yanları var dikkat çekip ilgi uyandıran ama Haberi yapan dangalak ne yazdığına hiç bakmamış o yüzden çöp haber olmuş. boyna fon aşağı fon yukarı demiş haberde geri zekalı detayına inmemiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.