Şimdi Ara

Kickboks ta başıma gelenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 3 ay kadar önce kickboks a yazıldım salon yetersizdi hoca ise ayakları açamadığımdan boks yapmamı önerdi herşey çok güzel gidiyordu taki öğrenciler derse gelmeyi bırakana kadar hoca da iki kişi için gelemem deyip salonu terketti.İkinci olarak başka bir yere başladım burasıda kickboks muay thai box karışı veriyoruz dedi.4.Gün ıslak yere basıp düşüp sakatlandım.Karın bölgem hala acıyor.Ancak dersleri ihmal etmeyi sevmediğimden yarı sakat ısınma yapıp sporu yapıyorum.Burada sorun ise lapaya tekme atamıyorum.Yeni gelen kızlar salonda çatır çatır vururken benim ayaklarım acıyor.Ayaklarımı döndüremiyorum.Yaşım 27 ben aslında sadece boks istemiştim ama hoca belirli program dahilinde gittiğinden bu mümkün olmuyor.Mecbur tekme atacağız.Sadece boks isteme nedenim ise ayakları açamamak ve bükememek özellikle lapaya tekme yoksa kickboks benim için elbette daha iyi yardımlarınızı bekliyorum.

• Dostum kusuruma bakma okuyunca kahkaha attım :D Ne kadar talihsiz birisiymişsin gerçekten, her neyse konuya geleyim yaşın 27 elbette tekme atmakta zorlanman çok normal, dediğine katılmıyorum Kick boks kesinlikle yaşına göre iyi değil. Yaşadığın şehirde bir Boks salonu bulursan daha uygun olur. Ancak Boks, Kick boks'a göre daha çok kondisyon ister. Eğer kondisyonum az diyorsan Judo'ya falan gitmeni öneririm. Başka bir sorun olursa buralardayım, iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VizildayamayanSinek

Dostum kusuruma bakma okuyunca kahkaha attım :D Ne kadar talihsiz birisiymişsin gerçekten, her neyse konuya geleyim yaşın 27 elbette tekme atmakta zorlanman çok normal, dediğine katılmıyorum Kick boks kesinlikle yaşına göre iyi değil. Yaşadığın şehirde bir Boks salonu bulursan daha uygun olur. Ancak Boks, Kick boks'a göre daha çok kondisyon ister. Eğer kondisyonum az diyorsan Judo'ya falan gitmeni öneririm. Başka bir sorun olursa buralardayım, iyi forumlar.
    Benim de istediğim o hocam aslında başlarda sevmesem de ben boksu kickboks tan daha asil buldum ve kesinlikle bu saatten sonra boks düşünüyorum.Kondisyon falan benim için hiç problem değil de 2.salondakilerin ihmali yüzünden sakatlandım.Judo falan deme hocam boks ve yumruk aşk benim için.Cevap için tekrar teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

Benim de istediğim o hocam aslında başlarda sevmesem de ben boksu kickboks tan daha asil buldum ve kesinlikle bu saatten sonra boks düşünüyorum.Kondisyon falan benim için hiç problem değil de 2.salondakilerin ihmali yüzünden sakatlandım.Judo falan deme hocam boks ve yumruk aşk benim için.Cevap için tekrar teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Sorun değil dostum. Başka bir sorun olursa buralardayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VizildayamayanSinek kullanıcısına yanıt
    ahhahahaha bende bunu okuyunca kahkaha attim,arkadas bacak acamiyorum diyor sen judo diyorsun.Hem judo bokstan daha fazla kondisyon isteyen bir spor,sen 1 ay boksa ara verirsen onda hizin azalir 1 ay judoya ara verirsen bacak esnekligin cok azalir yapiyor musun bilmiyorum ama yapmiyorsan eger kucumseme.Konu sahibi abim sana gelincede bacagin zamanla acilir,digerlerinin ki sana gore erken surede acilir ama takma zamanla senin ki de acilir evde de calis bos zamanlarinda sifir bacak acma videolari var fazlasiyla youtubeda ama bir duzen oturt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiaw

ahhahahaha bende bunu okuyunca kahkaha attim,arkadas bacak acamiyorum diyor sen judo diyorsun.Hem judo bokstan daha fazla kondisyon isteyen bir spor,sen 1 ay boksa ara verirsen onda hizin azalir 1 ay judoya ara verirsen bacak esnekligin cok azalir yapiyor musun bilmiyorum ama yapmiyorsan eger kucumseme.Konu sahibi abim sana gelincede bacagin zamanla acilir,digerlerinin ki sana gore erken surede acilir ama takma zamanla senin ki de acilir evde de calis bos zamanlarinda sifir bacak acma videolari var fazlasiyla youtubeda ama bir duzen oturt.
    ben bi salon buldum boks üzerine anlaştım tekme göstermeyecekler bana sanırım kickbokstan tekmeyi çıkarınca ne hikmetse boks oluyor.Kararım boks oldu sence boks sokakta kendimi savunmam için etkilimidir? hocadan tekme hariç muay thai diz dirsek v.s. de isteyebilirm sadece tekme istemiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.