Şimdi Ara

KİCK-BOKS VE VUCUT GELİSTİRME !!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
22.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: *Brakisefal

Elbetteki kickboks yapacağım hazır başlamaya kadar vermişken bu fırsatı kaçırmamam lazım.

Vakit konusunda elbetki vakit ayıracagım dostum. Sonuçta kolay bir spor değil çok yol katetmem gerekecek.

O zaman şimdiden hayırlı olsun!

Bu iş müziksiz olmaz!

http://www.youtube.com/watch?v=EIHeyyLsBwU - Buradaki şarkı
    http://www.youtube.com/watch?v=Sv-3yOj8UdI - Buradaki şarkı
    Survivor - Eye of The Tiger
    Survivor - Burning Heart
    Survivor - No Easy Way Out
    Survivor - Hearts On Fire
    Enrio Morricone - Push It to The Limit
    B13 tema müziği -http://www.youtube.com/watch?v=tPa__SOc0v8

Kalıcı olman dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Historia Calamitatum -- 1 Şubat 2010; 4:01:25 >

• MMA yap bence çok ilgimi çekiyor

hatta bi ara Türk mma dövüşcüsü hülya avşarın programına katılmıştı http://www.hulyaavsar.org/ara/kafes-dovusu/
    çok canice gibi gözüküyor fakat değil bi kaç video izledim çok güzel gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: RandoLF

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gfbdogukan

hocam ben 2 yıldır kick boksa gidiyorum haftada 3 gün.2şer saat gerçekten yorucu oluyor antremanlar benim yediklerimi görsen inanamassın ama boyum 1.86 kilom 73.ikisini bir arada götürebileceğini pek düşünmüyorum ben açıkcası kick boksa bile sadece başladıgında ilk iki hafta kendinde olmayacaksın tüm kasların ağrır ama o ağrı aslında bana zevk veriyordu :) neyse sonuc olarak hiç korkma endişelenme azim edersen istediğin yere ulaşırsın.orda kimsenin sana atar yapacağınıda düşünmüyorum bizim salonda biz yaklasık 20kişiyiz her ay biri başlar biri gider hiç bir kavga tartışma çıkmadı herkez kardeş gibidir bir olay oldugunda tüm salon gider.Ordaki kardeşliği zor bulursun kimse ezmez seni.body hakkında pek fikrim yok ama kickboksdada gerçekten vucüt yapabilirsin savunma acındanda iyi olur turnuvalara katılıp derecelerde getirebilirsin.ben şansını kick boksdan yana kullanmanı isterim.neyse çok yazdım galiba :) bende yatıyım artık yarın antreman var :)

teşekkürler arkadaşım. Yarın ki idmanında da başarılar

sen nerde oturuyosun izmirdeysen gidiceğin salonu merak ettim ?

İzmirde değilim.

@ Historia Calamitatum

Sağolasın kardeş. Moral verdiğin için sağolasın...

• Rica ederim. Bir sorun olursa çekinmeden yöneltebilirsin. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
  • 4 yıldır kick-boks ile uğraşıyorum her türlü sorunu çekinmeden sorabilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

hocam ben 2 yıldır kick boksa gidiyorum haftada 3 gün.2şer saat gerçekten yorucu oluyor antremanlar benim yediklerimi görsen inanamassın ama boyum 1.86 kilom 73.ikisini bir arada götürebileceğini pek düşünmüyorum ben açıkcası kick boksa bile sadece başladıgında ilk iki hafta kendinde olmayacaksın tüm kasların ağrır ama o ağrı aslında bana zevk veriyordu :) neyse sonuc olarak hiç korkma endişelenme azim edersen istediğin yere ulaşırsın.orda kimsenin sana atar yapacağınıda düşünmüyorum bizim salonda biz yaklasık 20kişiyiz her ay biri başlar biri gider hiç bir kavga tartışma çıkmadı herkez kardeş gibidir bir olay oldugunda tüm salon gider.Ordaki kardeşliği zor bulursun kimse ezmez seni.body hakkında pek fikrim yok ama kickboksdada gerçekten vucüt yapabilirsin savunma acındanda iyi olur turnuvalara katılıp derecelerde getirebilirsin.ben şansını kick boksdan yana kullanmanı isterim.neyse çok yazdım galiba :) bende yatıyım artık yarın antreman var :)

teşekkürler arkadaşım. Yarın ki idmanında da başarılar

sen nerde oturuyosun izmirdeysen gidiceğin salonu merak ettim ?

Sen hangi salona gidiosun İzmirde Çok merak ettim ?

• quote:

quote:

dostum nerde oturuyosun acaba ?

Ankaradayım ben hocam.

• kung fu nasıl peki. kick boxa göre daha teknik. bence vucudunuz müsait değilse kick box sizin için iyi olmayabilir. vucudunuzun yapılı olması gerekli. ama çelimsizseniz tekniğe dayalı sporlar daha faydalı olur
  • Bu senin için çok yorucu olur, önce bir fitness salonuna yazıl orada 7-8 bilemedin 8-9 ayını geçir vücudun şekillensin, sadece şekil açısından değil dayanıklılık açısındanda gelişsin sonra kick box'a yazıl derim. Eğer ikisini de yapacak kadar bünyen varsa sana şimdiden çok yemek tavsiye ediyorum 3 öğün seni tutmaz git gide zayıflarsın ve ayrıca bir protein tozu almanı öneririm. Sek yumurta içmek zorundasın neredeyse bu senin için çok yararlı, ve iğreniceğin birçok şeyide yemek zorundasın. baktın çok yoruluyorsun vücut geliştirmeyi biraz hafifletip kick box'a önem verirsin veya tam tersini yaparsın. Başarılar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.