Şimdi Ara

Kick-boks mu bady mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
27.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yas 19. kilo 74 boy 1.92? Hangisi uygun olur acaba?

• Hantallık mı, çeviklik mi? Body building kas ile güç ve ihtişam kazandırır elbet fakat çeviklik ve hızı da azaltır. Kick box daha aktif bir spor olduğundan kas yaparken denge, hız ve çevikliği de arttırır.

Bu arada "body".
  • Amacın ne?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-74F64S600 -- 19 Kasım 2020; 1:56:24 >
  • kick boks içn yasın geçmiş yani demek istediğim saddece reflesks ve kas gücü kazanırsın müsabaka felan zor alt yapın yok ama kas ı body de düzenli beslenme ve sağlam kondüsyonla daha kolay yaparsın bence body
  • amacım bi spor dalı ile ilgilenmek. Çok mu geç kalmışız ustam kick boks için?
  • yapamassn felan demedim yanls anlama sadece seni zorlar ne demişler ağaç yaş iken eğilir kick boksa gidersn amacın t urnuva felan olmaz sadece refleks kazanırsın ha zaten bn maçlara çıkmak istemiyorm fln diyosan git ama bence body daha iyi olur
  • Kick boks için geç kalmış değilsin. Yeterli seriliğin ve gücün olursa müsabakalara bile katılabilirsin. Vücut çalışırsan sadece güç ve görüntü kazanırsın(Ki o görüntüyü çoğu kız beğenmiyor amacın kızların ilgisini çekmekse) ancak hantallaşırsın. Kick boksa gidersen serilik kazanırsın, reflekslerin artar, vücudunu kullanmayı öğrendiğin için ani karar verme yeteneğin gelişir(sadece kavgada değil diğer olaylarda da örneğin bir araba üstüne geliyorsa tepki süren daha kısalır), güçlenirsin ve buna bağlı olarak vücudun basit olarak şekillenir.

Benim önerim kick boks+ sporda hantallaştırmayacak kadar vücut çalışmanda. Tek birine gidebilirim diyorsan kick boks derim.
  • bnde sen baskasından duydugn şeyuleri yazıyosn derim müsabakalara katılabilirsin demişsin hiç bi hoca 19 yasında baslayan birini müsabakalara sokmaz yalan yanls haberle forumu yıpratma .
  • Kickboks iyidir.Hem vücudun gelişir hemde biraz teknik kaparsın
  • kickboks a dediğim gibi bi spor dalyla ilgilenmek istiyosn git bodydeki kadar gelişmez ama plaj vucudu yapabilisin kaba pek hoş olmuyo rfleksler gelişir . ama iyi bi vucud istiyosn belirgin kaslar felan body
  • ikisini de yapmış biri olarak, body diyorum arkadaş.
    zaten delikanlı kavga olayı bitmiş herkes kalleş
    body de 1 yılda yapcağın kası kıckboxda 3 yılda yapamazsın. body de yorulursun, kick box da ölürsün.
    hantallık diyorlar doğrudur, body hantallaştırır ama çevik olup ne yapacan arkadaş, boş iş bunlar ciddi diyorum git body e...
  • Ben hem muay thai hem fitness yapıyorum bir sorun yok sende 2sinide yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

ikisini de yapmış biri olarak, body diyorum arkadaş.
    zaten delikanlı kavga olayı bitmiş herkes kalleş
    body de 1 yılda yapcağın kası kıckboxda 3 yılda yapamazsın. body de yorulursun, kick box da ölürsün.
    hantallık diyorlar doğrudur, body hantallaştırır ama çevik olup ne yapacan arkadaş, boş iş bunlar ciddi diyorum git body e...

Bunu git bir shaoline söyle. Çeviklik senin neyine yarar de.
  • body kesınlıkle biri geçiçi biri kalıcı olarak düşün normal hayatta kımse senin kick box una takmaz ama güzel bir vucudun her an göz önündedir her yerde
  • Kalıcı olan body evet, bırakınca bayağı bi güzel vücut oluyo
  • Bizim yas 25 kick box yalan mı oldu bize artık?
  • @asparagas

Eğer şu ana kadar adam gibi spor yapmadıysan hımbıl bi adamsan imkansız. Değilsen denemekten zarar olmaz.
  • Body, Body Body
  • badi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.