Şimdi Ara

Kıbrısta ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese Kıbrıs Lefkoşa Yeni şehir bölgesinde nethouse kullanıyorum. Pingim daima 160'larda geziyor arıyorum efendim diyor sizin internetiniz evinizden türktelekoma kadar 37ms görünüyor bazen 30 ms oluyor cmd ye geçip ping atıyoruz yine düşük tracert yapıyorum forum.donanim.com'a gördüğünüz değerler var sizce sorunum nerde bu konu hakkında bir fikri olan bilen birileri varmı acaba şimdiden teşekkürler

Kıbrısta ping sorunu

• Kablosuz bağlantı firması galiba o. Kablosuz bağlantı ise yapılacak bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

Kablosuz bağlantı firması galiba o. Kablosuz bağlantı ise yapılacak bir durum yok.

anten sistemi kullanılıyor antenden kablo indirilerek modeme bağlanıyor fakat işin şöyle bir ilginç yanı var bana 3-4 sokak mesafede bulunan bir tanıdığım aynı hizmetten 70ms ping alıyor
  • DomuzBey D kullanıcısına yanıt
    senin pingin de dalgalı zaten. Bu arada 3 4 sokak demek wifi sinyali için büyük bir etken demek.
  • şirketin dediğine göre benim internetin santrali çok yakınızmızda bulunan otelin üzerine kurulmuş ve pingimi söyleyince onlarda garipsiyorlar fakat bizde görünen birşey bizim değerlerimize göre max 80 ping almanız lazım diyorlar benim elimden gelen hiçbir şey yokmu peki bu durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: DomuzBey

şirketin dediğine göre benim internetin santrali çok yakınızmızda bulunan otelin üzerine kurulmuş ve pingimi söyleyince onlarda garipsiyorlar fakat bizde görünen birşey bizim değerlerimize göre max 80 ping almanız lazım diyorlar benim elimden gelen hiçbir şey yokmu peki bu durumda

Evinize davet edin birde onlar baksın bakalım sorun neymiş belli olur size belirtilenin aksi bir durum söz konusu 80 den yukarı olmaması gerek diyorlar ve 80 den yukarıda ping değeri var ayrıca santral yakınınızda ise başka bir şey vardır baksınlar bakalım ne çıkıcak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.