Şimdi Ara

Kıbrısta araç kiralamak için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kıbrısta araç kiralamak için tavsiye edeceğiniz yer var mıdır acaba?İlk defa kıbrısa gideceğiz otel yerine araç kiralamayı düşünüyoruz iki gece için.Türkiyede olan garenta avis gibi firmalar sanırım kıbrısta yok.Kurumsal bilindik firmalar var mıdır arkadaşlar?

• Otel yerine araç kiralama mı?

İleride kıbrıs vize uygulasa sasırmam
  • İki yıl önce Rentalcars.com üzerinden Pacific Rent A Car firmasından araç kiralamıştım. Memnun kaldım, bir sorun yaşamadım. Aracı teslim ederken biraz yüksek fiyattan benzin satıyorlar. Bir de Kıbrıs'ta hız kameraları çok fazla ve hız limitleri çok düşük, trafik işaretlerini takip etmek çok önemli. Tabi trafik tersten akıyor, biraz vakit istiyor alışması.

K.
  • Tatil için gitmiyoruz iş için gidiyoruz ve masraf yapmak için bütçe yetersiz,zorunlu mu her gidenin otelde kalması.
  • korayesque kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam değerlendireceğim
  • Luke Cage kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı.
  • Luke Cage kullanıcısına yanıt
    Üniversite yurtlarında kalabilirsiniz. Uygun fiyatlı oluyor. Şu anda okullar tatil olduğu için yer bulunur.
  • codeThoreau kullanıcısına yanıt

aşırı saçma ve cahil bir cevap 4 sene önce yazılmasına rağmen cevap yazmadan duramadım KKTC bizden vize isteyemez çünkü Türkiye nin tanıdığı ve Türkiye ye bağlı bir yer bu bir ikincisi adam araç kiralama önerisi istemiş otel ne alaka ? Belki tanıdığı var orda kalacak veya yurtta kalacak yada oteli ayarladı rent a car lar hakkında bilgi almak istiyor ne saçma salak bir cevap bu böyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.