Şimdi Ara

Kıbrıs mı Saraybosna mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WoraZ

Arkadaşlar farklı emellerin peşine düşüp eğitim ve yaşam kalitesi Türkiye'den kötü yerleri seçmeyin. Telafisi olmayacak ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Böylelerin Kıbrıs'a gelmesine gerek yok. Biz bu tarz insanlardan kurtarmak, eğitim kalitesini yükseltmek istiyoruz hocam. Bırakın gitsinler Bosna'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican.ozkara42

kıbrıs!

Hangisiyle bi alakan olduda Kıbrıs diyorsun kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StopDream

quote:

Arkadaşlar farklı emellerin peşine düşüp eğitim ve yaşam kalitesi Türkiye'den kötü yerleri seçmeyin. Telafisi olmayacak ciddi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Böylelerin Kıbrıs'a gelmesine gerek yok. Biz bu tarz insanlardan kurtarmak, eğitim kalitesini yükseltmek istiyoruz hocam. Bırakın gitsinler Bosna'ya.

kıbrıs babanin adasiydi zaten !

• quote:

Orijinalden alıntı: StopDream

quote:

komiksin, çok komik

Hacettepe'de okuyan insandan mı kurtaracaksın adayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QPR -- 7 Temmuz 2013; 3:02:32 >
  • Beyler Kıbrıs'da okuycam ben de,bizzat okuyan birinden bilgi almak istiyorum.Ha bu arada Lefke Avrupa Üniversitesi'nde okuycam muhtemelen...
  • Hocam bende ablan gibi aynen saraybosna da mimarlik okumak istiyorum hangi universiteye gitti hazirligi ne yapti detayli bilgi verir misin benim bu hafta karar vermem lazim da

• kıbrıs okunacak yer değil, okuyacaksan kesinlikle saraybosna
  • İngilizceniz iyi değilse Bosnayı düşünmeyin , karı kız için seçiyorsanız zaten 3 ay sonra döneceksiniz paranıza yazık :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.