Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

KIA SPORTAGE GEYIK TESTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ex_silver Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
23
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Giriş
      3460 Mesaj
      12 Şubat 2019 12:45:41

güzel sonuç ama yine de tehlikeli. 5-6 km o kadar da önemli değil. şu durumla yolda karşılaşıldığında hemen hemen kimse işin içinden çıkamaz. Şu testi yapan için bile durum burdan çok daha zor olur. çünkü burada bilerek hazır olarak giriyor. Ama doğal şartlarda bu aniden gelişecek. Yani Allah korusun başımıza gelse hemen hepsinde kötü olur. Tabi hoplayıp zıpalayanlarda bu opel pejo ikilisinden daha da kötü olur.
      |
      |
      lazloo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bite my shiny metal ass
    • Yarbay
      2523 Mesaj
      12 Şubat 2019 16:04:22
      72 ve 77 kmh seken araba 81 kmh yağ gibi dönüyor bu nasıl iş. 72 kmh araç devrilecek sandım. Kırımızı ile Gri nin arasında ciddi bir fark var buradan yola çıkarsak bu testleri etkileyen çok fazla faktör var demektir, o zaman niye bunları oturup seyredip sonuç çıkarmaya çalışıyoruz.

AO
    • Yüzbaşı
      267 Mesaj
      12 Şubat 2019 16:57:11
      quote:

Orijinalden alıntı: AO

72 ve 77 kmh seken araba 81 kmh yağ gibi dönüyor bu nasıl iş. 72 kmh araç devrilecek sandım. Kırımızı ile Gri nin arasında ciddi bir fark var buradan yola çıkarsak bu testleri etkileyen çok fazla faktör var demektir, o zaman niye bunları oturup seyredip sonuç çıkarmaya çalışıyoruz.
      Mazda cx-3 testinde de çok tartışmalar yaşandı. Ben de sizin gibi düşünüyorum.
      |
      |

• Yarbay
      4019 Mesaj
      12 Şubat 2019 18:15:11
      quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Neden kırmızı olan dizel versiyonun stabilitesi, mavi olan benzinliden daha iyi ben anlamadım ? ikisi de 2018 model ve 2 çeker değil mi ?
      Dizel olan 4 çeker. Gerçi burada geyik testinde bir etkisi olduğunu zannetmiyorum. Slalomda etkisi olabilir belki.
      |
      |

• Onbaşı
      15 Mesaj
      12 Şubat 2019 20:24:19
      Bu testte c segment suvun kralı opel grandlanxtir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ataberk2468 -- 12 Şubat 2019; 20:32:50 >
      |
      |

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.