Şimdi Ara

KIA SPORTAGE GEYIK TESTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yüksek araca göre yine de iyi sayılabilir.
  • Araç esp olmadan 75 km üstü takla atmaya müsait esp ' li turda bile 2-3 yalpa atıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas

yüksek araca göre yine de iyi sayılabilir.
    Yanılmıyorsam 3008 de aynı sınıfta, ama çok daha dengeli ve yüksek hızlarda geçebilmişti.
  • vasatın altında bir sonuç
  • Demekki arka bagimsiz suspansiyon falan hikaye.

• Daha iyisi olmalıydı, hiç güven vermiyor açıkçası .
  • KIA SPORTAGE GEYIK TESTI
  • idare eder ,
  • Evet tam olarak idare eder. Kia şu body roll olayını çözmeli. Yeni ceed bile iyi değil bu konuda (bmw mühendisine rağmen, biermann mıydı neydi)

• cat_power C kullanıcısına yanıt
    peugeotlar iyi yol tutuyor.
  • Bu araçlar bu hızlarda bu işi yapmak için fazla yüksek

• Vay be BMW'ye bakın. İlginç olan 77'den 78 km'de daha iyi gibi geldi bana. Ayrıca confort modda sport moddan daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etusch

Bu araçlar bu hızlarda bu işi yapmak için fazla yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: etusch

Vay be BMW'ye bakın. İlginç olan 77'den 78 km'de daha iyi gibi geldi bana. Ayrıca confort modda sport moddan daha iyi.
    Çünkü Sport modda esp müdehalesi sınırlandırılıyor.Comfortta ise daha çok esp ye kalıyor iş.Bu sebeple daha yüksek hızla ve dolayısıyla daha büyük ağırlık transferiyle başa çıkmak zorunda.Bu bir güvenlik testidir.

Bu testlerden çıkarılacak sonuç kianın esp müdehalelerinin tehlikeli olabileceği dolayısıyla güvenlik sıkıntısı yaratabileceğidir.Bütün araçların esp ayarlamaları farklı olabilmektedir.

Yol tutuş testi için ise aynı testte aynı lastikle bütün araçların esplerinin kapatılması gerekmektedir.

• Neden kırmızı olan dizel versiyonun stabilitesi, mavi olan benzinliden daha iyi ben anlamadım ? ikisi de 2018 model ve 2 çeker değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 12 Şubat 2019; 8:57:49 >
  • 2-3 km/h fark ile sonuçlar baya değişiyor, 100'le fln yapsan demek ki hiç şansın yok...
  • Kırmızı olan gayet iyi iş cıkarmış, kilousundan ve daha büyük jantlardan sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.