Şimdi Ara

KİA SPORTAGE ALINABİLİR MİDİR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
0
Favori
138.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ewt, 50bin ytl ye hiç sportage falan zorlama, git bi civic falan bak, yeni lerine sedan olanlara, yada bi focus tdci falan, hoş olur
  • arkadaşlar ben bu konuda yetersiz olduğum için size başvurdum 50.00 ytl ye alabileceğim dizel araçları söylermisiniz saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_75 -- 16 Nisan 2007; 21:01:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga_75

arkadaşlar ben bu konuda yetersiz olduğum için size başvurdum 50.00 ytl ye alabileceğim dizel araçları söylermisiniz saygılarımla...

ben yukarda bi kac tane söyledim ama baktınmı
  • başka varmın disel motorlu
  • civic hybrid bak bi, pil konusunda bazı arkadaşların endişeleri vardı gerçi
    yada corolla falan bak, focus tdci larda güzeldir.
  • arkadaşlar vito viano vaneo bunlardan en iyisi hsngisi
  • mercedesin sitesine gir, özellikleri var, rahatça karar verirsin zaten
    ama viano daha iyi olması gerek, vaneo hakkında bilgim yok
  • peki arkadaşlar sıfır sportage yimi tavsiye edersiniz yoqsa ikinci el sorentoyumu_?
  • bi seçim yapın, arabayı arazide kullanacaksanız bu iki aracı tercih edin, ama kullanmayacaksanız başka araçlara yönelin
    sorento sportage ın 1-1.5 gömlek üstü.arazidede durum böyle.verdiği sürüş güveni açısından sportage daha üstün, arazide sorento daha üstün, ama pek farkları yok, sadece güçlü bi motor ve şanzıman farkı var.
    2. el sorento alırken aracın içine ve dışına bakmakla kalmayın, şanzımanı ve yürür aksamı da kontrol edin yada ettirin.hassas bi şanzumana sahip, ileride size sorun yaşatabilir eğer hasarlısına denk gelirseniz.
    sportage alırsanız araca basamak taktırtın,inip binmelerde takılabiliyorsunuz yoksa
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga_75

peki arkadaşlar sıfır sportage yimi tavsiye edersiniz yoqsa ikinci el sorentoyumu_?

bak böle bir secim arasında kaldıysan ikinci elle hiç urasma mis gibi 0 sportage ini al derim ben bikere 0 araba her konuda daha üstün olur sonra 2.el alacagın aracın ne sartlarda kullanıldıgını bilmiyosun o riskede girme cünkü o kadar para vereceksin.kısacası al sportage i cok rahat edeceksin pişman olmazsın
  • arkadaşlar ben 407 ye karar verdim tam vermiştimki yeni mondeo çıktı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_75 -- 28 Nisan 2007; 12:43:22 >
  • yeni mondeo çıktımı?? daha diil galiba.ama çıkmasını beklemek bence daha iyi olur, çünkü hem eskisine göre çok elit bi araç olmuş hemde motor yelpazesi geniş, 1.6 dizel falan var
  • ya arkadaşlar 407 sitesinde direksiyn simidi 3 kollu fakat ikinci ellerde hep 4 kollu nedn
  • 407 çıkalı 2 sene oldu, bi operasyon geçirmiştir ufak
  • ARKADAŞLAR KİA SPORTAGE ALICAM SİZCE NASIL BIR ARABA 3 KİŞİLİK BİR AYLEYIZ BEN KARARSIZ KALDIM ECEBA HANTALMI YADA BİLİRSİNİZZ MESELA FİAT FİORİNOLAR ARKA KISIM KÜTÜK GİBİ UZUN YOLDA COK KÖTU ECEBA BU KIA SPORTAGE NASIL KONFOR YONUNDEN YAZARMISNIZ...

TAVSİYE EDERMİSİNİZ
  • benim arabaya bakan servis kia da satıyor. araç servisteyken malum bir iki saatte anca çıkıyor. ozaman baya bi incelemiştim. dıştan çok güzel. içini daha güzel yapabilirlerdi kia ceed mi ne var onunkiyle aynı. bide ön cam çok ufak. yada büyük camlı araçlara alıştım ufak göründü. kör noktası çok gibi. 40 bin bakımında test sürüsü yaptırılarsa yapıyım. yoksa serviste zaman geçmiyor.
  • HAKLISINIZ. ARACIN KÖR NOKTASI ÇOK FAZLA. GÖRÜŞ AÇISI DAR. ALLAH KAZADAN KORUSUN HEPİMİZİ.
  • arkadaşlar mrb ;rover 400 almayı düşünürken yüksek olması şık görüntüsü sebebiyle kia sportage aklımı çeldi,ayda en fazla 400 km yol yapıcam ,şehir içi değil şehir dışı gibi kullanıcam,
    acemiyim birazda alçak arabadan çekiniyorum kullanırken sizce hangisini almalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: stability2005

arkadaşlar mrb ;rover 400 almayı düşünürken yüksek olması şık görüntüsü sebebiyle kia sportage aklımı çeldi,ayda en fazla 400 km yol yapıcam ,şehir içi değil şehir dışı gibi kullanıcam,
    acemiyim birazda alçak arabadan çekiniyorum kullanırken sizce hangisini almalıyım

Sınıfın fiyat/performans/donanım/tasarım dörtlüsünde en iyi arabası.. Şu anda sıfır km fiyatları da fena değil.. İkinci eli bu sınıf için çok güzel prim yapıyor.. Tek kusuru biraz fazla yakması ama siz de kullanımı şehir dışı gibi yapacağınız için bir şekilde amorte edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

quote:

Orijinalden alıntı: stability2005

arkadaşlar mrb ;rover 400 almayı düşünürken yüksek olması şık görüntüsü sebebiyle kia sportage aklımı çeldi,ayda en fazla 400 km yol yapıcam ,şehir içi değil şehir dışı gibi kullanıcam,

Sınıfın fiyat/performans/donanım/tasarım dörtlüsünde en iyi arabası.. Şu anda sıfır km fiyatları da fena değil.. İkinci eli bu sınıf için çok güzel prim yapıyor.. Tek kusuru biraz fazla yakması ama siz de kullanımı şehir dışı gibi yapacağınız için bir şekilde amorte edebilirsiniz.

Katılmakla birlikte, yakıtı cok degil bence. Benzinli 1,6 motor icin iyi bir deger dizele gore fazla.
    S. ici 8-9 litre S.dışı 7-7,5 litre devirli kullanim haricinde iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.