Şimdi Ara

Kia Sportage 2019 Sonrası 1.6L Dizel (7 İleri DCT) Alanlar ve Alacaklar (Alındı) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
730
Cevap
17
Favori
70.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan kia'nin sitesinde opsiyon donanım listesi var, fiyat listesinin altında, ama bu fiyatlarla elegance pakete ek yapmaktansa prestige paket almak daha mantıklı gibi
  • Bence ek özelliklerin alınması güzel

Üst donanımda anahtarsız çalıştırma haricinde olsa iyi olur dediğim bir özellik yok.

Ayrıca türkçe inceleme çıkmışhttps://youtu.be/q1gc_EZvl9I
  • Bence ek özelliklerin alınması güzel

Üst donanımda anahtarsız çalıştırma haricinde olsa iyi olur dediğim bir özellik yok.

YOL PAKET (19″ Alüminyum Jantlar): 3.500 TL
    LED PAKET (LED Ön Farlar): 6.000 TL
    ROOF PAKET (Panoramik Sunroof, Tavan Rayı): 7.000 TL
    VİZYON PAKET (19″ Alüminyum Jantlar, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi): 7.000 TL
    KONFOR PAKET (Elektrikli Ayarlanabilir Ön Koltuklar, Yarı Deri Koltuklar, Isıtmalı Ön ve Arka Koltuklar, Isıtmalı Direksiyon Simidi): 7.500 TL
    TEKNO PAKET (8 İnç Multimedya Sistemi & Navigasyon, JBL Marka Müzik Sistemi & 8 Adet Hoparlör,
    Wireless Charger (Kablosuz Şarj) ): 8.000 TL
    STİL PAKET (LED Ön Farlar, Akıllı Bagaj Kapısı): 9.000 TL

Ayrıca türkçe inceleme çıkmış

En sonunda bir türkçe inceleme (Otopark gelmiş güncelledim)https://www.youtube.com/watch?v=e4Rb6WvUBEo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 2 Mart 2019; 22:51:39 >
  • prestig + 190.000 tl olmalı ,yoksa zor satısı
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Zaten prestige 189 bin değilmi
  • åziz Å kullanıcısına yanıt
    Prestige plus ,listeye bakin
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Plus yok
    4x2 prestige 189
    4x4 prestige 239
    Artı dizayn paketleri olanlara artı para eklenmiş
    Zaten iş yapan paketler Elegance ve prestige

Ayrıca 190 bin üzerindekiler ötv indirimine girmiyor o sebeple pahalı martta biterse prestige lerde 200 üzeri olur
    Kia Sportage 2019 Sonrası  1.6L Dizel (7 İleri DCT) Alanlar ve Alacaklar   (Alındı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 10 Mart 2019; 21:37:11 >
  • Ötv indirimi bitecekmi bilmiyorum ama son günler gibi görünüyor. Almayı düşünenler var ise son günler

Edit: Ötv indirimi hazirana uzatılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 21 Mart 2019; 22:43:24 >
  • åziz Å kullanıcısına yanıt
    Depoyu fullediğiniz zaman ekranda kaç km gider yazıyor?
  • Hayırlı olsun elegance paket alsam mı diye düşünüyorum
    Siz memnunmusunuz?
    tavsiye edermisiniz?
  • Arkadaşlar tavsiye ederim. 1.6 dizel dct 7 ileri için şunu söyleyebilirim, motor ve şanzıman uyumu çok iyi , test sürüşü yaptıktan sonra direk kaporayı verdim. Elegance paket bence yeterli sadece anahtarsız giriş olması dışında şuda olsa dediğim birşey olmadı. Ayrıca 17' inç jantlar standart olarak elegance pakette geldiği için özellikle tercih edilebilir, konfor olarak kesinlikle artısını göreceksiniz. Lastik maliyetlerini de azaltmış olursunuz. Sürüş zevki sıralamasında bu sınıfta benim gözümde 1. sıraya oturan bir araç oldu , Ses yalıtımı konusunda beklentilerimi oldukça karşıladı.
    Yakıt tüketimi konusunda 5.3 lt şehir içinde sakin kullanımda yakalamış olduğum ortalama değer
    Almayı düşenenlere mutlaka test sürüşü yaparak performansına bakmanızı tavsiye ederim. Kia gerçekten güzel arabalar yapma yolunda alman araçlarından geri kalır yanı kalmamış gibi umarım bu çizgisinden sapmazlar.
  • Test sürüşü yaptım prestige design paketle. Sürüş ve konfor çok iyi ama ön park sensörü olmaması eksiklik bence. Sadece gt lineda varmış o yüzden vazgeçtim almaktan.
  • hissenet H kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldınız acaba bende kredi ayarlarsam düşünüyorum.
    Ekstralar var mı acaba
  • mehmetsolak977 M kullanıcısına yanıt
    174.000 tl orjinal yan basamak dahil aldım. Fiyatlara 4000 tl zam gelmiş gördüğüm kadarıyla mayıs ayı içinde
  • hissenet H kullanıcısına yanıt
    Hangi bayiden aldınız?
    Birde almadan önce ara dediğiğiniz bir bayi var mı?

Teşekkürler
  • en alinir aksesuar paketi tabiki de gt line ama 1.6 dizelde gt line 300 lere ciktigindan elegance modele konfor+tekno+akilli anahtar ekletirseniz baya bi doluluga ulasiyorsunuz.Bu arada en bos modeli alip para oldukca da aksesuar ekletebilirsiniz.navigasyon, deri koltuk, koltuk isitma, akilli bagaj, basamak, cam karartma gibi seyler sonradan da yapilabiliyo.En bos modeli alip eklete eklete gitmek isteyen de bu sekilde tercih edebilir.Direksiyon isitma, akilli anahtar, elektrikli koltuk, cam tavan diyince o zaman fabrikasyon siparisi dusunmek lazim. Teknik olarak ise motor sessiz, frenler guzel ve hassas, yol sesi biraz aliyor, suspansiyonlar yumusaga yakin, sonumleme guzel, arac ziplayip durmuyo,seyahat konforu bence xtrailden daha iyi.Direksiyondan vites degistirme eksik.Gucsuz degil 0-100 kullanicilari icin super yeterli.Sakin surdugumden 100-200 arasi gidis dinamigi hakkinda fikrim yok.Ben fazlasini hicbir marka model icin tavsiye etmem zaten ,).Gosterge ekrani renksiz ve fazla basit multi media ekrani da basit ama carplay uzerinden sorunsuz calisiyor ve idare ediyor.Navigasyon prestige pakette geliyor.Elegance pakette telefon uzerindan kullaniyorsunuz.Dugmeler buyuk buyuk ve yumusak , leblebi tanesi gibi zorttirik degil. Bagaji kucuk diyebilirim sedan araba gibi degil ama hatchback ten daha buyuk.Kokpit klasikciler icin mukemmel diyebilirim.Eger klasikciyseniz vites kolu ve duz kokpit isterseniz su an piyasadaki en yakisikli kokpit sportage da.Dizayn ekibi iyi calismis.3008 ekstra futuristik, kuga nin daha gelismeye ihtiyaci var, tucson sportage in yaninda ciliz ve basit duruyor.
    Nissan hem kaskay hem de x trail i sevdik ama fiyatlari 250 uzeri olunca 100 binli fiyat bandinda nissan yerini sportage a birakti.Yanliz bunun icin almayi dusunenler acele etsin 100binli fiyatlar otv indirimli ve kampanyali son gunler.Sportage da artik 200 lu banda geliyor.200 baraji bir seviye, millet 200 lerde yakisikli bir alternatif bulursa oraya kayar.Ama sportage almak istiyorsaniz kesinlikle pisman olmazsiniz.Malzeme kalitesi yeterli, tok oturakli ve guven veriyor.Ses sistemi tekno paket degilse yetersiz ama ufak eklemelerle bin lira civarinda gelistirilebilir.
    Dis dizaynda ise ben arabanin onu ile arkasini bagdastiramiyorum.Onu baska arkasi baska.Onu yuvarlak oval kaput ve farlar, arkada ise duz bir dizayn var.Cok siritmiyor ama tam ortusmuyor bana kalirsa.Ama arabanin ici cok iyi oldugundan kimse buna takilmaz heralde.Sportage ile ilgili bir baska konu ise renk konusu.Bence bu araba sadece siyah ve firtina gri alinir.Diger renkler bunlarin yaninda sonuk kaliyor.he bir de su var bunu alacagima 1.6 benzinli 170 beygir 2015 2016 bmw 520 ler var , dizelde dusuk kilometre cla lar ve c ler var.Iste orada tercih devreye giriyo.Sedan araba mi olsun yoksa yuksek suv mu olsun diye birini secmek lazim.
    Arabaya yogun talep var siparis verip gelmesini beklerseniz zam yersiniz kararinizi verdiyseniz istediginiz rengi bulursaniz hemen alin mayisin 10 una geldik nisanda yoldaki gemilerden hangi renk ve paket geldigini soruyorlardi, bulan aliyordu.Turkiyeye gelenler slovakya uretimi.Eyyorlamam bu sekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaan77 -- 10 Mayıs 2019; 4:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsolak977

Hangi bayiden aldınız?
    Birde almadan önce ara dediğiğiniz bir bayi var mı?

Teşekkürler
    Merhaba bir şey sormak istiyorum
    Kia otomatik sanzımanlarda ısınma problemi oluyor diye şikayetler var.
    Sizde aldığınızdan beri böyle bir sorun oldumu?
    Fikrinizi almak istedim.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Depoyu fullediğiniz zaman ekranda kaç km gider yazıyor?
    Merhabalar

Depoyu doldurunca tam ne kadar menzil yazıyor hatırlamıyorum. Ama bu C.tesi fulluyeceğim bakıp yazarım.

Sürekli Ş.içi 15 km kullanıldığı için 1 depo 700 km gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hissenet

Arkadaşlar tavsiye ederim. 1.6 dizel dct 7 ileri için şunu söyleyebilirim, motor ve şanzıman uyumu çok iyi , test sürüşü yaptıktan sonra direk kaporayı verdim. Elegance paket bence yeterli sadece anahtarsız giriş olması dışında şuda olsa dediğim birşey olmadı. Ayrıca 17' inç jantlar standart olarak elegance pakette geldiği için özellikle tercih edilebilir, konfor olarak kesinlikle artısını göreceksiniz. Lastik maliyetlerini de azaltmış olursunuz. Sürüş zevki sıralamasında bu sınıfta benim gözümde 1. sıraya oturan bir araç oldu , Ses yalıtımı konusunda beklentilerimi oldukça karşıladı.
    Yakıt tüketimi konusunda 5.3 lt şehir içinde sakin kullanımda yakalamış olduğum ortalama değer
    Almayı düşenenlere mutlaka test sürüşü yaparak performansına bakmanızı tavsiye ederim. Kia gerçekten güzel arabalar yapma yolunda alman araçlarından geri kalır yanı kalmamış gibi umarım bu çizgisinden sapmazlar.
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bende elegance da sadece anahtarsız giriş olsaydı dedim aldığımda sadece elagance ler çıkmıştı.

Şunu söylüyeyim. Koltuk ısıtma işime yaramaz deri koltuk sevmiyorum. Yazın şenlik 🤯 F1 vites kullanmıyorum. Olupta kullanan yada 1 yılda kaç kez kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 23 Mayıs 2019; 15:15:51 >
  • Merhabalar

Alan arkadaşlara hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Sormak istedğim bir konu var Androit Auto yu kuran kurdurabilen varmı Türkiye de indirilmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.