Şimdi Ara

KIA Sportage 1.6 Otomatik Comfort şimdi Türkiye’de (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araba guzelde motor performanslı değil sanırım turbo olmayışından kaynaklanıyor.. arabanın katalog son hız değeri 160km arabanın tipine hic yakışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

yakıt tüketimi doğruysa iyi

hoca iyi misin? bu tüketimin neresi iyi?..

sportage 1,6gdi 1400kg 4x2 otomatik ..ş.içi 11,2- ş.dışı 7,2-ort.8,8

kaşkay 1,6dci 1460kg 4x2 oto. .ş.içi 5,3- ş.dışı 4,2-ort.4,6

ford kuga 1,6 benzin 1400kg 4x2 otomatik ..ş.içi 8,2- ş.dışı 5,6-ort.6,6

land cruiser prado 3,0 d4d 2350kg sürekli 4x4 oto. .ş.içi 9,7- ş.dışı 7,1-ort.8,1
  • falken34 kullanıcısına yanıt
    ford kuga 8.2 mi??? 11in altına düşüren yok ki kugayı, sportage'ın lpg imkanı da var sanırım
  • quote:

ford kuga 8.2 mi??? 11in altına düşüren yok ki kugayı, sportage'ın lpg imkanı da var sanırım

direk enjeksiyon buda gdi motor. Yani pek uyumlu değil ama kitler var piyasada 5000 tlye
  • Bu fiyat aralığında captiva kral. Ama chevrolet sağolsun giderek markayı öldürdü.

• quote:

düzünün verilerini koymuş arkadaş.

kuga bundan da çok yakıyor ama en azından yaktığı kadar gidiyor. en son hepsini test etmiştim kuga 15 sportage 12 yakmıştı testte. ama kuga basınca gidiyor bak sportage gitmiyor birde üstüne. ama araç konforluydu cidden. sportage kötü bir seçim değil kardeşi ix35'den her açıdan daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 21 Haziran 2014; 14:31:34 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    test sürüşünde yokuş yukarı bi basayım dedim zaten hep 20lerdeydi anlık tüketim 30u görünce test aracı olsa bile bıraktım basmayı
  • otomatigi çöp oğlu çöp.Yakıt tüketimi çok fazla.Araba ciddi sürtünme katsayısı sıkıntısı var virajlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Sportage forumunda şehiriçi 8,5 bahsedenler var

o araç otomatik şanzımanla 10 litrenin altını yakması imkansız bu arada siz aurisin yakıt tüketimini dediğim şekilde ölçtünüz mü ? hız sabitleyici ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Sportage forumunda şehiriçi 8,5 bahsedenler var

o araç otomatik şanzımanla 10 litrenin altını yakması imkansız bu arada siz aurisin yakıt tüketimini dediğim şekilde ölçtünüz mü ? hız sabitleyici ile ?

Yok, hız sabitleme yok
    Test edecek yol da yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 21 Haziran 2014; 15:56:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasadaki Suv'cuklar içinde tasarım olarak açık ara en iyisi ama şu gdi motor=incir ağacı.
  • Fiyat süper. Gaza biraz az bastım mı oldu bu iş..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

test sürüşünde normal kullanımda 9.2 tüketim yakaladım
  • quote:

quote:

düz değilse hayatta inanmam. ya da bomboş bir yolda 40 km hızla falan gitmişsinizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

quote:

düz değilse hayatta inanmam. ya da bomboş bir yolda 40 km hızla falan gitmişsinizdir.

hız 23 otomatik vites donanım olarak selective araç 7 binde ort. hız zaten değerin şehir içi olduğunu gösterir en kısa zamanda fotoğraf yüklerim isterseniz

• Max hız 160 km/h.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hız 23 otomatik vites donanım olarak selective araç 7 binde ort. hız zaten değerin şehir içi olduğunu gösterir en kısa zamanda fotoğraf yüklerim isterseniz

yükleyin lütfen o araca o kadar yaktırmak imkansıza yakın. yokuş aşağı falan gitmeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Hyundai-Kia grubunun otomatik şanzımanı performans ve yakıt tüketimi konusunda resmen leş. Ama sorunsuz ve konforlu bir şanzıman.

Aynen, bunlar deli gibi de yakıt harcıyor. Tanıdık birinde Sportage var, benzininden şikayetçiydi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yükleyin lütfen o araca o kadar yaktırmak imkansıza yakın. yokuş aşağı falan gitmeniz lazım.

Tabiki aslında çoktan yüklerdim ancak fotoğraf telefondan dolayı çok büyük 6 mb foruma yüklenmiyor nasıl küçültebilirim ? 1 saattir uğraşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Hyundai-Kia grubunun otomatik şanzımanı performans ve yakıt tüketimi konusunda resmen leş. Ama sorunsuz ve konforlu bir şanzıman.

Aynen, bunlar deli gibi de yakıt harcıyor. Tanıdık birinde Sportage var, benzininden şikayetçiydi.

üstad herhangi 1.2 motor kullanan çoğu kişide yakıttan şikayetçi. Para 1.2 ye yeter alınir yakıttan şikayet edilir. 1.6 araç alınır yakıttan şikayet edilir. Böyle bir araç aliniyorsa zaten yakıttan şikayet etmek çok saçma. Trafikte her ışıkta denk geliyorum. Herhalde çoğunluk yakıttan memnun. Kesesine güvenenin kullanacağı araçlar bu şartlarda

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.