Şimdi Ara

Kia Soul Ses Sistemi Çalışması | POTENZA |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
7.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalışmamız bu şekildedir. Orjinalliği bozmadan yapıldı. Ses kalite çok arttı. Toplam maliyet işçilik dahil 1500 TL'dir.

• Basarılarınızın devamın ı dılıuyorum gercektende cok güzel bır çalışma olmuş bu ...
  • Potenza marka mid takımı için kapı sökülmesi çok gereksiz olmuş bence. Bu işe giriliyorsa, Vibe-FLI vb ürünler kullanmak daha mantıklı geliyor bana. Ayrıca subwoofer için sabitleme yapsanız daha güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Potenza marka mid takımı için kapı sökülmesi çok gereksiz olmuş bence. Bu işe giriliyorsa, Vibe-FLI vb ürünler kullanmak daha mantıklı geliyor bana. Ayrıca subwoofer için sabitleme yapsanız daha güzel olur.

Sadece mid degil zaten hocam. Tamami degisti kapilarda ki hoporlerler. Cirt bezlerle sabitlendi.

İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Standart Türk insanı kaprisi. Bunlardan başka kimse bilemez. Hem buraya paylaşır, yorum yapanın da mesajını eksiler. Mükemmel olmuş, Potenza gerçekten dünya birincisi bir ürün. Bknz. Mid takımı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raja52

Standart Türk insanı kaprisi. Bunlardan başka kimse bilemez. Hem buraya paylaşır, yorum yapanın da mesajını eksiler. Mükemmel olmuş, Potenza gerçekten dünya birincisi bir ürün. Bknz. Mid takımı nedir?

Ben neyi kast ettiginizi bile anlamadim. - gibi seylerle isim olmaz. Fazla heyecanlisiniz bence biraz sakinlesin. Sektorden pek anladigim soylenemez. Orjinalden pek memnun degildim. Bende butceme parama uygun almaya yaptirmaya calistim hepsi bu. Ben potenza iyi demiyorum zaten. Bildiginiz cin mali bir urun. Gonul isterdi ama imkanlar bunu el veriyor.

• Kapı söküldü diye her mid takımına 1000TL mi harcanmalı? Bu nasıl bir mantıktır anlamadım?

Arkadaşın bütçesi bu kadarmış,değiştirmişken hepsini birden değiştirmiş takım olarak.

İşçilik güzel gözüküyor,bence paranıza değecek bir sistem olmuş. Sadece Sub'ın kutusu pek hoşuma gitmedi. Zaten küçük bir sub kullanmışsınız,bagajda sağ veya sol tarafa özel pandizotla gömme olarak yapılırsa orjinal gibi dururdu güzel olurdu.

Birde anfiyi neden sürücü koltuğunun altına koydunuz merak ettim? Kışın arkada oturan kişinin ayakları ıslak şekilde bindiğinde ayağı oraya uzanabilir,yine kışın ayak ısıtmayı açtığınızda anfiye sıcak hava üfleyebilir gibi nedenler var.

Bence güzel olmuş,iyi günlerde kullanın.

• Anfinin yeri dısında güzel olmus. Gúle güle kullanın. Anfiyi de en saglıklısı ve sogukluk acısından en iyi yeri bagajdır.

• İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ses kalitesinden çok memnunum en azından aracın üzerinde gelen sistemle kıyaslarsak çok fark var. Anfiyi neden koltuğun altına koydular bilmiyorum ama bagaj küçük olduğu içindir belki. Anfinin son halinin fotoğrafı yok etrafını kapattılar oto yıkamacılar su sıçratmasın diye. Dediğim gibi ilk kez yaptırdığım bir şey bu konuda acemiyim :)
  • Hayırlısı olsun. Fiyat performans açısından güzel sistem.
  • Soul nasıl araç? Ses yalıtımı nasıl mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Soul nasıl araç? Ses yalıtımı nasıl mesela?

Araçtan çok memnunum. Ses yalıtımı da oldukça iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excaliburr33

Hayırlısı olsun. Fiyat performans açısından güzel sistem.

Teşekkür ederim. Şimdilik bir sıkıntı yok gayet iyi
  • Dün bagajdaki subwoofer değiştirdik. 20 cm lik mini bass vardı. 30 cm lik slim bass ile değişti. Sonuç çok iyi. Çok fark etti.

• Neden böyle bir marka tercih ettiniz merak ettim. (Pioneer kopyası)
    Maliyetten mi diyeceğim ama o fiyata JBL dahil her markanın sistemi kurulabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Neden böyle bir marka tercih ettiniz merak ettim. (Pioneer kopyası)
    Maliyetten mi diyeceğim ama o fiyata JBL dahil her markanın sistemi kurulabilirdi.

Bunu herkes soruyor ve dinlediklerinde ise çok iyi diyorlar. Lütfen bilindik markaların aynı fiyata set yapıp söyler misiniz? Çok merak ediyorum nasıl bir şey çıkacak. Teşekkürler.
  • Styric kullanıcısına yanıt
    Görunuse göre iscilik gayet basarili olmus. Hayirli olsun, iyi gunlerde kullanin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DNZ_84

Görunuse göre iscilik gayet basarili olmus. Hayirli olsun, iyi gunlerde kullanin...

Çok teşekkür ederim.
  • Ben de birkaç gün önce arabama subwoofer taktırmak için arkadaşıma gittim ve arabam hatcback olduğu için haliyle bagaj da küçük olunca potenza 20 cm.lik subwoofer tavsiye etti. bass olayını sorduğumda 30 luk olanını aratmayacağını söyledi... inanın takınca gerçekten güçlü bassı hissettim ve öncekii arabamdaki wooferden daha güzel ses veriyor ve müziğin keyfine varıyorsun.. hem de bagajda daha az yer kaplıyor. 1,5 saat yolda müzikle geldim bi süre bassı kapattım GERÇEKTEN GÜZEL CİHAZ .. tereddüt etmeden taktırabilirsiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.