Şimdi Ara

Kia Rio neden tutulmuyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
42.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yetkili servis olupta sanayi yada özel servisle fiyatı aynı olan bir marka var mi? Bir önceki aracım 2012 hyundai i20 idi. Servis masrafları aynıydı.
  • Anaokulu öğrencisinin elinden bile çıkmayacak berbatlıktaki logo'dan dolayı olabilir
  • Halkin zihniyeti iste
  • piyasası mevcut araba almak icin 4 tane rio aradım hepsi de satilmis yada musteri gelmisti ama 38000 tl 2015 model full paket kacirdim piyasasi var ama ayni model polo fiyatina degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

Birde su suriyeli arabasi ne demek niye plaka saa olacak diye dalga geciliyor bunuda aciklar misiniz?

Ülkeye gelen suriyeli vatandaşların çoğunda bu araba var. Ondan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Şöyle birşey anlatayım size 2006 c4'üm vardı sattım. Satmadan önce sabah kalktığımda aracın sol ön ve arka sileceklerinin kökünden kırıldığını gördüm. Şaşmaz ve başkent'e gittim silecekler yok, serviste de yok, siparişle bilmem kaç haftada geliyor ve orjinali aşırı pahalı. Yıldız'a çıkma bakmaya gittim hiçbir yerde yok, söfor tarafı kırıldığı için mecbur bulmam gerekiyordu. En son 1 yere rica ettim 4. kata depo gibi yere baktı buldu, zar zor çıkma taktırdım. Arka tarafa ise uydurma bir parçayı modifiye edip taktılar.
    Diyeceğim o ki bu ülkede reno, fiat vb. araç alanların çoğu yedek parça ucuzluğu, temini ve bakım masraflarının düşüklüğü gibi sebeplerden bu araçları tercih ediyorlar.
    Ha ben reno veya fiat almak istermiyim ? Hayır, yine de aklınızda olsun istedim.

bende size şöyle birşey anlatayım. Arkadaşım suzuki liana için hem orjinal hemde çıkma parçayı bulabiliyordu. Tekrar yazayım suzuki liana.

Suzuki Lianayı daha önce trafikte hiç görmemiştim. İyi ki görmemişim bu kadar berbat bir tasarım olamaz.Göz zevki katili bu araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: coskunserce

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Şöyle birşey anlatayım size 2006 c4'üm vardı sattım. Satmadan önce sabah kalktığımda aracın sol ön ve arka sileceklerinin kökünden kırıldığını gördüm. Şaşmaz ve başkent'e gittim silecekler yok, serviste de yok, siparişle bilmem kaç haftada geliyor ve orjinali aşırı pahalı. Yıldız'a çıkma bakmaya gittim hiçbir yerde yok, söfor tarafı kırıldığı için mecbur bulmam gerekiyordu. En son 1 yere rica ettim 4. kata depo gibi yere baktı buldu, zar zor çıkma taktırdım. Arka tarafa ise uydurma bir parçayı modifiye edip taktılar.
    Diyeceğim o ki bu ülkede reno, fiat vb. araç alanların çoğu yedek parça ucuzluğu, temini ve bakım masraflarının düşüklüğü gibi sebeplerden bu araçları tercih ediyorlar.
    Ha ben reno veya fiat almak istermiyim ? Hayır, yine de aklınızda olsun istedim.

bende size şöyle birşey anlatayım. Arkadaşım suzuki liana için hem orjinal hemde çıkma parçayı bulabiliyordu. Tekrar yazayım suzuki liana.

Suzuki Lianayı daha önce trafikte hiç görmemiştim. İyi ki görmemişim bu kadar berbat bir tasarım olamaz.Göz zevki katili bu araba.

bu araba ilan yayına girdikten birkaç saat sonra satıldı. Bilen biliyor diyelim. Tasarım olarak beğenide göreceli bir durum

• coskunserce kullanıcısına yanıt
    Chevrolet Rezzo yanında mükemmel bir tasarıma sahip olduğunu düşündüğüm arabadır
  • hayalet_tr kullanıcısına yanıt
    Rezzo mu? o da neymiş? öyle bir araba mı varmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

Rezzo mu? o da neymiş? öyle bir araba mı varmış?
    liana ve rezzo ikisi de station wagon olduğu için bizim millet anlamaz. Zaten bu firmalar da tenezzül edip Türkiye'ye getirmediler. Kodumunun koçunun attığı kartal kazığından sonra her sw arabaya kartal muamelesi yapılıyor. Elin oğlu arabaya statü göstergesi olarak değil sadece araç olarak baktıkları için Avrupalı Amerikalı sw arabaları kapış kapış alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferim77

liana ve rezzo ikisi de station wagon olduğu için bizim millet anlamaz. Zaten bu firmalar da tenezzül edip Türkiye'ye getirmediler. Kodumunun koçunun attığı kartal kazığından sonra her sw arabaya kartal muamelesi yapılıyor. Elin oğlu arabaya statü göstergesi olarak değil sadece araç olarak baktıkları için Avrupalı Amerikalı sw arabaları kapış kapış alıyor.

Genel olarak tespitiniz doğru ancak Liana'da Rezzo'da station wagon araç değil. Liana zaten sedan, Rezzo'da mpv sınıfında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskunserce

quote:

Orijinalden alıntı: zaferim77

Genel olarak tespitiniz doğru ancak Liana'da Rezzo'da station wagon araç değil. Liana zaten sedan, Rezzo'da mpv sınıfında.

Alıntıları Göster
    coskunserce verdiğin bilgiyi araştırıp doğruladım. Düzeltme için teşekkür ederim. Bu arabaları yüz adama göster doksanı sw der. Kasdettiğim aslında buydu.

Bu rezzo
    Kia Rio neden tutulmuyor?

bu da liana
    Kia Rio neden tutulmuyor?

• auto_man A kullanıcısına yanıt
    satıldı da amerikada satılması aracın kalitesinin yüksek olduğu anlamına gelmiyor ki, hele ki 2. jenerasyon rio döneminde amerikan araçları kalitesizlikle özdeşleşmişti.

adamlar focus 2 yi bile piyasaya sürmediler de senelerce focus 1'i makyajlayıp dayadılar... sonunda da japonlar-korelilere karşı batma noktasına gelmişlerdi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

satıldı da amerikada satılması aracın kalitesinin yüksek olduğu anlamına gelmiyor ki, hele ki 2. jenerasyon rio döneminde amerikan araçları kalitesizlikle özdeşleşmişti.

adamlar focus 2 yi bile piyasaya sürmediler de senelerce focus 1'i makyajlayıp dayadılar... sonunda da japonlar-korelilere karşı batma noktasına gelmişlerdi zaten.

geri kalmış ülkeler dediğiniz için sordum.
  • Valla bir önceki kasayı sordunuz sandım.

Yol tutmayan araba neden tutulsun diyecektim.

Yeni kasa güzel bence. Tutulmaması saçma.

Not:2009 Rio dizel
  • Bizim mahallede birtane var hatayda,cok guzel arac tasarim olarak sedani,ic mekan da hos duruyor,aman tutmasin bilenler ucuza 2014 15 arabaya binsin
  • Guncel kasasini bilmem de bir onceki kasalarinin fiyati yüksek bence.
    Donanimi cok olabilir ama arka koltuk daracik 2 kisi yanyana anca sigar.
    Bir de kia sahipleri araçlarini "bilen bilir" diye fiyatlarini sisiriyorlar.

Bilen bilir de biz nerden bileceğiz kardesim. Bilmediğimiz icin almiyoruz ellerinde patlıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABCdiküçgeni

Guncel kasasini bilmem de bir onceki kasalarinin fiyati yüksek bence.
    Donanimi cok olabilir ama arka koltuk daracik 2 kisi yanyana anca sigar.
    Bir de kia sahipleri araçlarini "bilen bilir" diye fiyatlarini sisiriyorlar.

Bilen bilir de biz nerden bileceğiz kardesim. Bilmediğimiz icin almiyoruz ellerinde patlıyor işte.
    Seattan gün istedim anında aradılar aynı gün test için gün verdiler... Baya hızlı oldu...
    Kiadan gün istedim. aradılar fakat bayiden arayıp bana daha gün vermediler. Bekliyorum...
    Renault clio için gün istedim. bayiden de aradılar fakat ellerinde araç olmadığı için test yapamayacağım. Diğer bayilerine de yönlendirmediler.. Anlaşılan tok satıcılar..
    Citroen den de gün istedim ne arayan var ne soran....

• Çünkü en çok anadolu grubunun pazarlama araçlarında var özellikle coca cola da.
  • Gecen ay corsa aldik esim beğendiği icin. Gönlümden rio geciyordu uc sene dizelini kullandim tik dememisti hala yolda bile gorsem keske rio alsaydim derim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.