Şimdi Ara

Kia Rio Bu fiyata alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-acil-kia-rio-1.4-benzin-lpg-2010-model-929772029/detay

Bu bütçede araç arıyordum. Bu araç bu fiyata alınır mı sizce max bütçe 80.000 olacak şekilde.

• ufak bir araç. performansı da zayıf. fakat amaç iş görecek, yeni model bir araçsa alınır tabikide. fakat kalabalık aile için ise olmaz.

• Şehir içinde performansı yeterli geliyor ki şehir içinde zaten ne kadar performans aranabilir. İlan silinmiş araç özelinde değil ama Rio genelinde konuşuyorum. İçi Palio kadar anca, size pek bir alan vaat etmiyor. Konfor olarak aşırı zayıf değil. Yıllar önce uzun yolda binmiştim, aşırı rahatsız etmemişti. Yakıtı çok güzeldi, döneminde en az yakan araçlardandı çevremde hatırladığım. Tabi benim dediğim en az 7-8 sene öncesiydi, bilgileri net hatırlamıyor da olabilirim.

• İçi B segment olarak değerlendirsek şöför ve yan koltuk ferah ve rahattır. Arka diz mesafesi sınırlı.

1.5 dizeli güçlüdür. Süspansiyonu yumuşaktır , spor kullanıma gelmez. Aile kullanımına yönelik.

. Alınacaksa ABS li advanced paket tercih edilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E27222C63 -- 5 Temmuz 2021; 14:28:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.