Şimdi Ara

KİA RİO 110 B

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
20.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAMLAR BU FORUMU RİO HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İSTEYENLER İÇİNVE RİO KULANIP BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPSINLAR DİYE AÇIYORUM KATILAN FİKİR BEYAN EDEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msmsteğmen -- 17 Nisan 2006; 11:51:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: msmsteğmen

SELAMLAR BU FORUMU RİO HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İSTEYENLER İÇİNVE RİO KULANIP BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPSINLAR DİYE AÇIYORUM KATILAN FİKİR BEYAN EDEN ARKADAŞLARA REŞEKKÜRLER

Yeni KiA RiO Nasıl ?
    KIA RIO CRDI ALAYIM MI?
    KIA RIO 1.5 CRDI ALDIMMM
    KIA RIO

quote:

Orjinalden alıntı: msmsteğmen

BEN KİA RİİO ALDIM BÖLÜMÜNE BAKABİLİRSİN

SİZCE KİA RİO HB NASIL Bİ ARAÇ YARDIM!!
    Yukarıdaki likte zaten diğer arkadaşı (red_power) yönlendirmişsiniz, yeni başlık neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 12 Nisan 2006; 11:09:07 >

• BEN CE MOTOR İYİ AMA YAKIT BİRAZ BELLİ DEĞİL
    ARACIN İÇİ GÜZEL TAM OTOMATİK KLİMA İYİ
    YAKIT NETLEŞİNCE YAZACAĞIM BEKLEYİN ....
  • alanla advence modelinin iç resimlerini şuraya koysun bizahmettt
  • kia rio crdi alayım mı?
    bölümündeki resmin aynısı
  • KIA RIO MU ?
    YAPMAYIN YA NİYE BÖYLE NE İDÜĞÜ BELİRSİZ ARABALARA YÖNLENİYOSUNUZ YAZIKTIR 25 E ALIRSIN 1 GÜN SONRA 15 SATAMAZSIN YAZIK DEİL Mİ SİZ KIA DAN ZENGİN MİSİNİZ YOKSA ?
  • yaa arkadaş kia rio'nun rakiplerinden fazlalıgı var eksikligi yok ....
    hangi arabanın ikinci eli var şu anda ? bizde diger ülkelerdeki gibi oluyor 0 pahalı ikinci el ucuz ve normalide bu zaten...

RIO ile ilgili bildiğin iyi bişi varsa konuş
    RIO ile ilgili bildigin kötü bir şey varsa gene konuş

ama konuşmak için lütfen konuşma
    çamur at izi kalsın tarzında lütfen konuşma

• arkadaşım 1 gün sonra satacaksan niye araba alıyorsun. Çok mu zenginsin. Haa bir de prim yapan bir marka söle de onu alalım bari.

Bırakın bu köylü ağızlarını arkadaşım. Biraz etrafınıza bakın neler oluyor. Değişime ayak uydurun biraz.
  • Sen zannederim ki Hyundai Elantra kullanıyorsun.

Şimdi;

1- eğer biraz otomobil ile ilgileniyorsan çok iyi bilirsinki Hyundai ile KIA ortak platform da araç üretirler. Yani Sizin bindiğiniz araç eski KIA Shuma II yeni KIA Cerato ile aynıdır ve incelersen Elantra ile KIA Shuma arasında kullanılan bazı malzemeler bile ortaktır.
    Ve ne idüğü belirsiz dediğin RIO da Accenet ERA ile aynı platformdadır. yani kalbinde atan motor bile aynı, yine RIO ile Getz'in yan sinyallambaları bile aynı.

2- Hyundai yi bugün alıyorum yarın satıyorum desen satabilirmisin veya kullandığın aracı aldığın fiyat ile şu anda bayinin verdiği fiyatla bakalım ne kadar fark var. Bayi aracı alırmı buda başka bir sorun tabiki.

quote:

Orjinalden alıntı: oguzcuk

KIA RIO MU ?
    YAPMAYIN YA NİYE BÖYLE NE İDÜĞÜ BELİRSİZ ARABALARA YÖNLENİYOSUNUZ YAZIKTIR 25 E ALIRSIN 1 GÜN SONRA 15 SATAMAZSIN YAZIK DEİL Mİ SİZ KIA DAN ZENGİN MİSİNİZ YOKSA ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shuma II -- 19 Nisan 2006; 23:23:48 >

• hala kio rio advence ın iç bölüm resimlerini kimse koymadı
  • Türkiyede otomobil satın almakla Buzdolabı satın almanın eşdeğer bir hale gelindiği noktada, ertesi gün arabayı satacağını düşünen (hatta bundan karlı çıkacağını varsayan) herhangibir tüketici var mı?
    Arkadaşımıza sormak lazım.
    Açıklasın biz de bilelim..
    Hangi marka İkinci el (Türkçe deyişle ELDEN DÜŞME) bir otomobil çok kolay satılıyor.?
    Ortalık elden düşme araçları ÖLÜ fiyatına satın almak isteyen alıcılarla dolu.
    Bugün prestijli marka olduğu varsayılan firmaların ürettiği birçok araç "ikinci elde" alıcı bulmakta zorlanıyor.
    Yani aldığımız araç ne marka olursa olsun artık elden düşme olacağını bilerek alıyoruz.
    Şu markayı aldın satarsın, bu markayı aldın son sahibi sen olursun demenin vakti geçti artık.
  • hangi arabanın ikinci eli var
    vectra sıfır 39 milyar ikinci eli 23-25 milyar fark 15
    clio sıfır dizel 30 kusür ikinci eli 17-19 milyar fark 13-14
    doblo 30 kusür ikinci eli 19-20 fark 10
    albea 30 kusür ikinci eli 17-20 fark 13
    accent admire dizel 28 idi 1 yaşında araç 20 milyar
    ve diğerleri buna benzer sıralanabilir( bu değerler 2-4 yaşında genç araçlar)
    Çünkü ikinci el eskisi gibi prim yapmıyor
    Şu anda kriterlerin ekonomik fiyat , motor performansı , yakıt ve donanım olmalı
    bu özelliklerde bu fiyata dizel varmı ona bakmak lazım
    ben 1 yıl araştırdım ben motor öğretmeniyim tavsiye ederim
    hyundai era da aynı motor ve şanzuman var aynı fiyata verse idi onu alacaktım fakat 32 civarı dediler
    ben 26. 5 civarına full aldım
    bilgin olsun
    ve araca bin kullan test et test araçları var
    ondan sonra yorumlarını bekliyorum olumlu da olabilir olumsuz da olabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: shuma II

Sen zannederim ki Hyundai Elantra kullanıyorsun.

Şimdi;

1- eğer biraz otomobil ile ilgileniyorsan çok iyi bilirsinki Hyundai ile KIA ortak platform da araç üretirler. Yani Sizin bindiğiniz araç eski KIA Shuma II yeni KIA Cerato ile aynıdır ve incelersen Elantra ile KIA Shuma arasında kullanılan bazı malzemeler bile ortaktır.
    Ve ne idüğü belirsiz dediğin RIO da Accenet ERA ile aynı platformdadır. yani kalbinde atan motor bile aynı, yine RIO ile Getz'in yan sinyallambaları bile aynı.

2- Hyundai yi bugün alıyorum yarın satıyorum desen satabilirmisin veya kullandığın aracı aldığın fiyat ile şu anda bayinin verdiği fiyatla bakalım ne kadar fark var. Bayi aracı alırmı buda başka bir sorun tabiki.

quote:

KIA RIO MU ?

HEMDE ÇOOOOOOOOK İYİ BİLİYORUM AMA KIA HYUNDAİ ALMADI HYUNDAİ KIA YI ALDI YANİ HYUNDAİ TEKNOLOJİSİ KULLANILIYO TÜRKİYE İÇİN KONUŞUYORSA HERKEZ BİLİR Kİ EN TUTULMAYAN MARKA KIA DIR HYUNDAİ RENODAN SONRA EN ÇOK SATANDIR

BEN ARKADAŞA YARDIM ETMEK İSTEDİM 28000 ALDIM BAYİİ 16000 VERİYO 1 SENELİK ARACA HAKLISIN AMA BEN ARABAMI ÖVMÜYORUM BEN Bİ YANLIŞ YAPTIM ONLARDA YAPMASIN ÇUÜNKÜ OPEL ALSAYDIM 3000 YADA 5000 DEĞER KAYBEDERDİ

• Ben KIA Hyundai 'yi aldı demedim zaten, sana zahmet 2005 yılı ve 2006 yılı ilk 4 ay ithal otomobil satışlarına bir bakhttp://www.odd.org.tr/web/frontside1/sortial.aspx?primary_id=39&target=productialdbl&detail=double&type=17&sp_table_extra=, Hyundai İthal mi daha fazla satmış KIA 'mı yerli üretim Accentleri karıştırmayalım. Çünkü KIA 'da burada üretilse satışları farklı olurdu!...

Ayrıca Opel alaıpta satmaya çalışan tanıdıkların varsa bir konuş ne kadar değer kaybettiğini!...

quote:

quote:

Şimdi;

quote:

KIA RIO MU ?

HEMDE ÇOOOOOOOOK İYİ BİLİYORUM AMA KIA HYUNDAİ ALMADI HYUNDAİ KIA YI ALDI YANİ HYUNDAİ TEKNOLOJİSİ KULLANILIYO TÜRKİYE İÇİN KONUŞUYORSA HERKEZ BİLİR Kİ EN TUTULMAYAN MARKA KIA DIR HYUNDAİ RENODAN SONRA EN ÇOK SATANDIR

BEN ARKADAŞA YARDIM ETMEK İSTEDİM 28000 ALDIM BAYİİ 16000 VERİYO 1 SENELİK ARACA HAKLISIN AMA BEN ARABAMI ÖVMÜYORUM BEN Bİ YANLIŞ YAPTIM ONLARDA YAPMASIN ÇUÜNKÜ OPEL ALSAYDIM 3000 YADA 5000 DEĞER KAYBEDERDİ

• quote:

Ben KIA Hyundai 'yi aldı demedim zaten, sana zahmet 2005 yılı ve 2006 yılı ilk 4 ay ithal otomobil satışlarına bir bakhttp://www.odd.org.tr/web/frontside1/sortial.aspx?primary_id=39&target=productialdbl&detail=double&type=17&sp_table_extra=, Hyundai İthal mi daha fazla satmış KIA 'mı yerli üretim Accentleri karıştırmayalım. Çünkü KIA 'da burada üretilse satışları farklı olurdu!...

Ayrıca Opel alaıpta satmaya çalışan tanıdıkların varsa bir konuş ne kadar değer kaybettiğini!...

quote:

quote:

Şimdi;

quote:

KIA RIO MU ?

bütün arabalar değer kaybediyo artık hangisi daha az değer kaybeder diye düşünüyoz

sanada bi zahmet 2. el piyasasını iyi incele opel ve vw gibi alman arabaları
    her zaman daha az değer kaybeder çünkü uzun ömürlü arabalar

• ARKADAŞLAR BURADA KIA SAHİBLERİ ÇOĞUNLUKTA HARELDE HEPİNİZ ÜSTÜME ÇULLANDINIZ KİMSENİN KALBİNİ KIRMAK İSTEMEM
    2. ELDEN YANA BENİMDE CANIM YANDI HATTA BİR SENEDE 15000 YTL DÜŞÜK VERİNCE GALERİCİ ADAMI BOĞAZLAYACAKTIM

• Alman arabalarının değer kaybı daha azmış. Doğru ama alırken dünyanın parasını veriyorsun.Peşinen söğüşlüyorlar adamlar. Bizim millet "pahalıdır var bir hikmeti, ucuzdur var bir illeti" anlayışını terketmeli artık. Aynı kalite fazla donanım Kia, Hyundai, Skoda varken ne diye 3-5 bin YTL fazla para vereyim. Önyargılardan kurtulalım beyler...
  • Kia rio sahibi olanlar
    1-hdlx
    2-erdiabdi
    3--oseyit
    4-msmsteğmen
    5-memmet
    6-baharda
    7-paradaks
    8-M.Guler
    9-decoratorium
    10-
    benim bildiğim bu arkadaşlar rio sahibi
    başkaları varsa yorum ve isimlerini beklyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msmsteğmen -- 8 Ekim 2007; 15:08:32 >
  • 97 model Hyundai accentimi tam 3 gün içerisinde sattım lakin 2001 vw polo 'mu 6 ay satamadım ve vazgeçtim kullanmaya devam ediyorum yani bu iş kader kısmet işide olabilir ama ikinci elde iyi olan bir araç pek bilmiyorum . 2000 model Bmw 5 serisi full aksesuar olmuş 35.000 ytl böyle bir değer kaybı olabilirmi aslan gibi arabalar ... 3 Tane aracım var ikisi alman Vw polo , Bmw 520 i full diğeride hyundai'den sorunsuzluk adına çok memnun olduğumuzdan Kia Cerato diesel ve vw polo ile kıyas bile edemem çok başarılı bir araç , arkadaşlarım ve ailem binen baya şaşırıyor onun için artık önyargılı yorum yapmayın , test sürüşü yapmadan sahip olmadan yani bilmeden etmeden yorumlarda bulunmayın ... Koreli'lere otomobilde baya güveniyorum bizi hiç zora sokmadılar ama bu velet polo'm elektronik aksamı olsun kliması olsun cam silecekleri dahil çok masrafçıkardı bize bu ara iyi maşallah ;)
  • oğuzcuk sözüm sana
    hyundai accent era almayı düşünüyormuşsun
    boşuna fazla para verme kia rio ile kilo suna kadar motoruna kadar şanzumana kadar aynı araçtır.
    bence iki firmayada git
    araçları incele bagaj bile aynı
    boşuna fazla para verme
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.