Şimdi Ara

Kia Cerato için Toplu Alım (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
40
Favori
81.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son aldığınız en düşük fiyatı kast ediyorum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Ceratolarda torido soğutmalı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Yeni Ceratolarda torido soğutmalı mı?

Evet hocam soğutmalı diye biliyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aquarius173

Ben aracımı gecen hafta teslim aldım. Navigasyon opsiyonu var navitec navigasyon takıyorlar fiyatı 1500 tl civarı. Navigasyon cihazı üretici garantili fakat navigasyondan kaynaklanan farklı bir arıza olursa, kia kendi orijinal ürünü olmadığı için navigasyondan kaynaklanan farklı arızaları garanti kapsamına almıyor. Açıkçası ben o yüzden var geçtim. Örneğin navigasyon bağlantısından kaynaklanan lastik basınç sensöründe arıza oluşabilir bunun olmayacağının bi garantisi yok.

yok artık , olmadı direksiyonu kitler freni patlatır. Navi takıpta garantiden başım yanarmı diye düşünen ülkede 1. kişi seçildiniz tebrikler
  • Start stop gereksiz bir donanım deniliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Düz yolda 100 ile 3.5 4.0 arası yakar crdi. 90 sabit ile 3.4 yapmışlığım var ceed ile (rakım farksız).

Rakım farksız derken hocam?

• Start stop son derece gereksiz bir şey. Araba rölantide çalışırken yol bilgisayarında genelde saatte 0.4lt, 0.5lt tüketim yazıyor. Şehir içi bir yolculukta start stop olmadığı için motor fazladan 10dk rölantide çalışsa 0.07lt mazot eder yani 30kr.

30kr için motorun defalarca durup çalışması bana hiç mantıklı gelmiyor.

• Ne oldu CERATO alımları?
    Alan oldu mu?
    Vazmı geçildi?
    Yeni fiyat teklifleri geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Can Verip Nam Alırız

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Düz yolda 100 ile 3.5 4.0 arası yakar crdi. 90 sabit ile 3.4 yapmışlığım var ceed ile (rakım farksız).

Rakım farksız derken hocam?

Karadeniz sahil yolu, başlangıç ve bitiş 0 rakım diyelim :)
  • Elentra ya da Cerato alacağım. İbre yeni Cerato yönünde... Cerato' nun bir üst donanımı da 2017'de gelir gibi ama fiyatı Elentra' 'nın en üst donanımı ile aynı olur gibi, elimde 2010 manuel Consept 74 binde Cerato var satabilir miyim? Alıcı çıkar mı? Fiyat ne yazmalıyım?

• Arkadaşlar şuan belkide bu ölçekli, kişi sayısı olarak bu denli bir bireysel toplu alımı başarıyorum...Kanımca bu olay Türkiye de ilk ve tek olacak...

• Tabi ki sudkaldo yla beraber..

• Hadi bakalım olumlu sonuçlanır umarım..
    Haber verseydiniz biz de katılırdık belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: tireliim

Arkadaşlar şuan belkide bu ölçekli, kişi sayısı olarak bu denli bir bireysel toplu alımı başarıyorum...Kanımca bu olay Türkiye de ilk ve tek olacak...

Yani yine 75li fiyatlara mı alıyosunuz?
    Biraz açık konuş arkadaş

• Yok yok olayı bitirmeden açık etmeyin bence, yine iptal olursa bünyeye zarar. Ha, önceden niyet belirtenleri PM ile haberdar ederseniz o başka. HB bir araç ise benden de esirgemeyiniz!. Haydi rastgele...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

Elentra ya da Cerato alacağım. İbre yeni Cerato yönünde... Cerato' nun bir üst donanımı da 2017'de gelir gibi ama fiyatı Elentra' 'nın en üst donanımı ile aynı olur gibi, elimde 2010 manuel Consept 74 binde Cerato var satabilir miyim? Alıcı çıkar mı? Fiyat ne yazmalıyım?

Model renk ve genel durumu cazip bir fiyatla bana özelden yazın belki alırız :) foto da isterük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tireliim

Arkadaşlar şuan belkide bu ölçekli, kişi sayısı olarak bu denli bir bireysel toplu alımı başarıyorum...Kanımca bu olay Türkiye de ilk ve tek olacak...

Helal 👍

• C180 gibi araba olmuş cerato
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Forum ahalisi olarak kurban bayramında toplanıp danaya girelim

Daha ucuza getiririz :)

Aynı çadırdaki tüm danaları almak suretiyle pazarlık yapılırsa güzel indirimler olabilir.
    Satıcı da bayrama kadar satma derdiyle uğraşmaz.

Kurban değilde beyaz eşya, çeyiz, kıyafet filan her türlü gireriz. Şu ilk alımları bir yapalımda referans olsun

Gelinwww.topluaracalimi.com diye bi site kuralım.
    Marka model taleplerine göre listeler olusturup, firmalardan teklifler alalim.
    En uygun fiyatı veren bayilerle de alım islemlerini baslatmis olalim.
    Böyece hem siteye otomobil bayileri reklam verir, sponsor olurlar hem de birileri piyasadan daha uygun fiyata arac sahibi olmus olur.
    Hatta ilerleyen zamanlarda sitede forum/test kosesi vb bolumler acilip gelistirilebilir.
    Nasıl fikir?

Bence mantikli yapilabilir. Bi istişare yapmak gerekir

• Aksaray bayi 82500 pazarlık etmeden bıraktı 1 aya alacam kaça alırız en son acaba...

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.