Şimdi Ara

Kia cerato 2016 benzinli OTM aracıma hangi marka lpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 2016 model kia cerato sıfır araç aldım benzinli otm daha 5 aylık bebek gibi ama çok yiyor şehir içi ve istanbul trafiğinde fazla yakıyor yani neredeyse cebimi boşaltıyor ben bunun üzerine lpg taktırmayı düşündüm iyi bir usta buldum fakat hala kafamda şüpeler var usta bana lovato önerdi arıza ışığı yanmama garantisi veriyor servis ise motor garanti dışı diyor sizce aracıma en uygun lpg markası hangisi ve lovato taktırmalımıyım beni biraz aydınlatırsanız memnun olurum

• Merhaba,

Ben de 2016 Kasım ayında Cerato otomatik almıştım. Araç Ankara içinde 100 km de 9 lt yakıyor. Sizde durum nedir?

Bende uzun zamandır LPG olayını araştırıyorum ve taktırmaya karar verirsem lovato taktıracağım. Dediğiniz gibi de motor garanti dışı kalıyor. Zaten bu durumdan ötürü kararsız kalıyorum.
  • Taktır bir tane Atiker Grand iyi montaj yapan yerde akrana bile bakma. Ayrı ayrı her yanma odasına göre yakıt püskürtmesi yaptığı için sorunsuz olur.
  • koray5006 kullanıcısına yanıt
    bendede aynı yakıyor ama otobanda az yakıyor kullanım durumu haftada 2 defa çıkıyorum 50 tl bayılıyorum benzin fiyatları uçuk istanbul da saten nereye adım atsan trafik birkere trafiğe girdinmi gitti 50 tl trafik olmazsa araba yakmıor fazla
  • BRC Sequant 32 taktir kafan rahat olsun. Hiç sorunsuz yıllarca binersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler
    aracınızın oem lpg markası olan landirenzo ile dönüşüm yaptırabilirsiniz yağlama sistemli ve 5 yıl motor garantili olarak lpg dönüşümü yapılmaktadır %50 civarında yakıt tasarrufu sağlayabilir çekiş performans kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz istanbul olgun lpg bu konuda size yardımcı olacaktır
  • taktırma üstad, senelerce kafan rahat bin arabana...
  • öncelikle aracınız hayırlı olsun
    yeni nesil araçlar için 0 sorun PRİNS lpg sistemi tavsiyemiz 0km ve 5000km geçmeyen araçlarda motor garantisini ipragaz gücü ve güvencesinde garanti altında veriyoruz
    detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz....Kia cerato 2016 benzinli OTM aracıma hangi marka lpg
  • iyi fiyat verirseniz rengi de siyah değilse alırım benzinle binerim...sıfır km. araca yazık edersiniz...satıp dizel yada turbolu TSI falan alın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.