Şimdi Ara

kia cerato 2005 0 araç talebi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 2005 model cerato kullanıpda memnun kalmayan Yok gibi birşeydir . Herkes aracın ne kadar sağlam ve motorunun ne kadar tatminkar olduğunu söyler buna bende dahilim. Arkadaşımdada aynı araç var hep deriz ki keşke aracın 0 ı olsa şuan hiç düşünmeden gene alırım.bu konuda bizim gibi düşünen çok fazla kişi olduğunu düşünüyorum.çünkü ne zaman servise gittiğimizde hangi ceratocuyla karşılaşsak hep aynı tepkileri alıyoruz. Diyorum ki acaba 5 bin veya 10 bin adet müşteri çıksa kia yetkilileri bu işe kalkışırlar mı eğer öyle olursa çoğu kişinin sıraya gireceğine eminim sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben 2008 model çıksın tekrar alırım bir tane daha garaja atarım dursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutd07

Ben 2008 model çıksın tekrar alırım bir tane daha garaja atarım dursun

Bahsettiğiniz kasa hala Çin'de üretiliyor (en azından geçen seneye kadar üretiliyordu, bu seneyi bilmiyorum).

Taksi için, benzinli motor ile üretiliyor ve taksi şirketlerine satılıyor. Örneğin Shenzhen şehrinin taksileri Cerato'dur.

Eski bir Cerato sahibi olarak (2005 modelini sıfır almıştım ve tam 10 yıl kullandım) her Shenzhen'e gittiğimde ve taksiye bindiğimde duygulanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.