Şimdi Ara

Kia Ceed Servis Sorunu Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2012 Model Dizel Kia Ceed sahibiyim. Aracımın Temmuz ayından beri sürekli servise gidip gelmekte. En son olarak aracın sorunu için İstanbul'dan Yetkili ekip geldi 2 hafta oldu aracı halen incelemekteler fakat sorun hala bulunamadı. Bundan sonra ne gibi bir yaptırım olabilir? Ne yapabilirim? Araç daha 30 bin km de. yardımcı olursanız sevinirim.

• Gecmis olsun , aracin sorunu neydi ?..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Gecmis olsun , aracin sorunu neydi ?..

Merhaba
    araç seyir halindeyken sendeliyor sanki benzini bitmiş arabalar gibi ancak böle anlatabilirim çünkü istanbuldan gelen serviste olayı çözemedi sorun halen devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EDD.tr

quote:

Merhaba
    araç seyir halindeyken sendeliyor sanki benzini bitmiş arabalar gibi ancak böle anlatabilirim çünkü istanbuldan gelen serviste olayı çözemedi sorun halen devam ediyor

Geçmiş olsun , büyük talihsizlik , sorun yakıt ve ateşleme sistemi sorunu gibi geldi bana. Servisler daha iyi bilir tabiikide, hadi sorunlu eleman bulunamadı bu sistem elemanları komple değişse düzelmasi gerekir diye düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EDD.tr

quote:

Merhaba

Geçmiş olsun , büyük talihsizlik , sorun yakıt ve ateşleme sistemi sorunu gibi geldi bana. Servisler daha iyi bilir tabiikide, hadi sorunlu eleman bulunamadı bu sistem elemanları komple değişse düzelmasi gerekir diye düşünüyorum...

İşte sıkıntı o aracın sorununu bulamıyorlar.
    İstanbul'dan Türkiye Kia teknik ekiplerinin başındaki adam geldi 2 hafta uğraştılar bir kaç parça değiştirdiler sorun çözüldü dediler ama araç hala yapıyor ne yapmalıyım ben şaşırdım artık direk Koreye mail mi atsam, yoksa yarın avukatla görüşüp dava işlemlerine mi başlasam bilemedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.