Şimdi Ara

Kia Ceed saat ve tarihi düzeltmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Aracım 2009 model ceed. Yol bilgisayarında sistem saatini ve tarihini değiştirmeyi bulamadım.
    El kitabını da aldığım arkadaş kaybetmiş. Acaba nasıl düzelteceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Ceed başlığında sor demeyin 2-3 kez yazdım bilen yada paylaşan yok. Şansımı burada da deneyeyim dedim.

• Bilmiyorum fakat, Kia daki menülerdeki gibi ise SETUP tuşuna basıp ses Sağdaki düğmeyi çevirerek menüler arasında gezerek Tarih/saat bölümünden ayarlama yapabilirsiniz. onaylama Setup tuşuna tekrar basma veya çevirdiğiniz düğmeye basarak olması lazım denemek lazım
  • åziz Å kullanıcısına yanıt
    Maalesef setup düğmesi sadece ses sistemiyle alakalı ayarları gösteriyor. Trip'e birkaç kez basınca saat/tarih gösterilen ekran geliyor ama setup'a basınca ses sistemi menüsüne atlıyor birişe yaramıyor.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Kullanım kılavuzu bulmaya çalışın veya servisi arayıp yardım isteyin
  • Arıyorum kullanım klavuzunu ama bulamıyorum. Kitapçığı kaybetmişler, internet ortamında da maalesef birşey yok.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    Servisi arayarak nasıl değiştireceğiniz sorun en kolayı
  • Arabanın başına geçip arayacağım artık yapacak birşey yok. Ofisten gün içinde çıkamıyorum. Mesai saatlerim zorluyor (09:00-22:00) o yüzden netten bakıyorum.
  • Tripe basili tut saat ve tarih ayarlari yanip sonecek sirayla, oklarla ayarla, kayit icin tripe bas :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amorusso

Tripe basili tut saat ve tarih ayarlari yanip sonecek sirayla, oklarla ayarla, kayit icin tripe bas :-)

İyice karıştırınca bulmuştum, başlığa yazmayı unutmuştum.

Teşekkür ederim, aynen dediğiniz gibi oluyor.
  • Kia cee'd 2015 saat ayarı nasıl yapılır acaba bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.